طرحینه

آسمان مجازی آشپزخانه طرح گل ساده – قیمت آسمان مجازی کهکشان آشپزخانه

آسمان مجازی آشپزخانه ساده طرح گل ، هزینه اجرای آسمان مجازی آشپزخانه : آسمان مجازی ، جزو فاکتورهای اساسی در بازسازی آشپزخانه است که در حال حاضر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. استفاده از این فاکتور در طراحی دکوراسیون آشپزخانه بسیار ایده آل خواهد بود.

آسمان مجازی آشپزخانه

آسمان مجازی آشپزخانه طرح گل

جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل می توانید از آسمان مجازی برای سقف آشپزخانه استفاده نمایید .پروژه آسمان مجازی برای سقف آشپزخانه بسیار جذاب بوده و جلوه خاصی را ایجاد می کند .

این زیبایی و جذابیت سبب می شود بسیاری از افراد خواهان اجرای آن در منازلشان باشند .اجرای این طرح در اندازه های مختلف و کیفیت های گوناگون می باشد .

 نمونه های برجسته از آسمان مجازی

طرحینه در ادامه نمونه های اجرا شده از انواع آسمان مجازی آشپزخانه آورده است می توانید انتخاب کنید :

آسمان مجازی آشپزخانه آسمان مجازی آشپزخانه آسمان مجازی آشپزخانه آسمان مجازی آشپزخانه آسمان مجازی آسمان مجازی آسمان مجازی آسمان مجازی آسمان مجازی آسمان مجازی آشپزخانه طرح گل آسمان مجازی آشپزخانه طرح گل آسمان مجازی آشپزخانه طرح گل آسمان مجازی آشپزخانه طرح گل آسمان مجازی آشپزخانه طرح گل

آسمان مجازی آشپزخانه

هزینه اجرای آسمان مجازی در دکوراسیون آشپزخانه

اجرای آسمان مجازی آشپزخانه در طراحی دکوراسیون آشپزخانه هزینه های مخصوصی دارد که با توجه به عواملی از جمله اندازه ، کیفیت کار ، طرح مورد نظر و …. تعیین می گردد .

آسمان مجازی آشپزخانه

افرادی که قصد خرید آسمان مجازی برای سقف آشپزخانه خود را دارند باید این نکته را در نظر داشته باشند که توان پرداخت هزینه خرید و نصب آن را دارند یا خیر .

چگونگی انتخاب طرح آسمان مجازی

در زمان انتخاب طرح آسمان مجازی فرد باید طرحی را انتخاب نماید که با دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کارش همخوانی داشته باشد در واقع مهم ترین فاکتور در انتخاب طرح و رنگ آسمان مجازی دکوراسیون سایر بخش های محیط مورد نظر و ترکیب رنگ آن محیط می باشد .

انواع مدل آسمان مجازی

آسمان مجازی آشپزخانه در مدل ها و طرح های مختلفی در بازار موجود می باشد ، که عبارتند از:

مدل آسمان مجازی سه بعدی

آسمان مجازی سه بعدی در حال حاضر یکی از بهترین و محبوب ترین مدل ها در زمینه آسمان مجازی می باشد. این مدل در رنگ ها و ابعاد مختلف قابل اجرا بوده و افراد می توانند به راحتی هر آنچه که مورد نیازشان است انتخاب نمایند.

مدل آسمان مجازی طرح کهکشان

این مدل جزو پرفروشترین مدل های اسمان مجازی می باشد . اجرای این مدل جلوه ای ویژه را به سقف آشپزخانه می دهد و سبب هر چه زیباتر شدن محیط داخل خانه می شود . شما عزیزان اگر می خواهید منزل زیبایی داشته باشد این مدل از آسمان مجازی آشپزخانه گزینه بسیار خوبی می باشد .

مدل آسمان مجازی سقف کاذب

افرادی که می خواهند سقف اشپزخانه زیبا و جذاب داشته باشند بهترین گزینه برای آنها اجرای مدل آسمان مجازی سقف کاذب می باشد. این مدل از آسمان مجازی ترکیب رنگ خاصی با سقف ایجاد می کند و سبب زیباتر شدن سقف اشپزخانه شما می شود .

مدل آسمان مجازی سقف

در حال حاضر اکثر افراد در بازسازی محیط زندگی و یا محل کارشان از مدل آسمان مجازی سقف استفاده می کنند . اجرای این پروژه می تواند سبب زیباسازی محل زندگی یا کار شما شود و نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید .

علت محبوبیت آسمان مجازی آشپزخانه در بین مردم

زیبایی منزل و محیط کار می تواند در روحیه افراد بسیار تاثیر گذار باشد . برای زیبایی سقف اتاق خواب ،آشپزخانه و سرویس بهداشتی می توان از آسمان مجازی استفاده کرد . آسمان مجازی نوعی سقف کاذب می باشد که در حال حاضر طرفداران زیادی پیدا کرده است .

آسمان مجازی طرح های زیادی دارد و هر فردی با توجه به روحیه و سلیقه خود و خانواده اش می تواند یکی از این طرح ها را استفاده نماید .

از دیگر کاربرد های اجرای آسمان مجازی ، زیباسازی هر چه بیشتر مکان هایی از جمله: استخر ها ، رستوران ها ، لابی ها و … می باشد . افراد می توانند به همراه اجرای آسمان مجازی آشپزخانه از سایر سقف های کاذب در بازسازی منازل و دفاتر تجاری شان استفاده کنند.

اجرای سقف های مجازی

اجرای سقف های مجازی از سه قسمت کلی تشکیل می شود که عبارتند از :

 1. سازههای نور پردازی
 2. سازه سقف کاذب
 3. قسمت سوم :تایل های آسمان مجازی

فواید اجرای آسمان مجازی

 • با گسترش زندگی آپارتمانی و ساکن شدن افراد در فضاهای بسته و کوچک که به مانند قوطی کبریت های بدون رنگ و روح می باشند ، افسردگی و روحیه پایین در بین مردم گسترش یافته است .
 • طراحان داخلی ساختمان به این موضوع فکر کردند که با چه روشی می توان فضای کوچک و بدون روح آپارتمان های امروزی را دلنواز و زیبا ساخت .
 • اجرای آسمان مجازی آشپزخانه می تواند روشی بسیار مناسب و ایده آل باشد . ایجاد سقف های کاذب با رنگ و طرح های جذاب و زیبا می تواند سبب زیباتر شدن خانه ها و دلگرمی ساکنان آن باشد .
 • • انسانها ذاتا به دنبال زیبایی و تکامل می باشند . با ایجاد سقف آسمان مجازی می توان فضا ودکوراسیون داخلی محل زندگی و کار را زیباتر ساخت و سبب ایجاد روحیه با نشاط وبالا در بین اعضای خانواده و همکاران شد .

در نتیجه می توان با یک تیر دو نشان زد و علاوه بر داشتن طراحی داخلی زیبا سبب افزایش روحیه و نشاط اعضای خانواده و کارکنان شرکت و به طبع افزایش پشتکار افراد گشت .

فواید اجرای آسمان مجازی در منازل و شرکت ها

علاوه بر فواید ذکر شده در آسمان مجازی آشپزخانه ، اجرای آسمان مجازی در خانه ها و شرکت ها فواید دیگری نیزدارد ، از جمله این موارد می توان به :

 • ایجاد روحیه ای آرام و بدون اضطراب در افراد
 • افزایش میزان بهره وری در شرکت ها
 • افزایش نشاط در افراد – بالا بردن نشاط و روحیه
 • ایجاد روحیه خستگی ناپذیری افراد

آسمان مجازی با طرح طبیعت

گسترش آپارتمان نشینی و کاهش فضای سبز در شهر ها بخصوص شهر های بزرگ سبب کاهش روحیه در افراد بخصوص در کودکان می شود .افراد مختلف از جمله کودکان نیاز به تماشای طبیعت داشته و از دیدن مناظر زیبا لذت می برند .

با سبک زندگی کنونی یکی از راه هایی که می توان به وسیله آن تماشای طبیعت زیبا در خانه را به کودکان و سایر افراد هدیه داد ایجاد فضای آسمان مجازی با طرح طبیعت و آسمان در سقف های منازل می باشد .این کار می تواند سبب ایجاد حس خوب در افراد شده و روحیه ای شاداب و با نشاط در آنها ایجاد نمود .

مزیت های اجرای آسمان مجازی

در ادامه به چند مورد از مزیت های اجرای آسمان مجازی آشپزخانه در خانه ها و اجرای آسمان مجازی در شرکت ها می پردازیم :

 1. نصب آسان و راحت
 2. قابلیت جابجایی سازه ها
 3. نورپردازی بسیار خوب و زیبا
 4. تنوع زیاد در طرح ها و رنگ ها
 5. دارابودن مقاومت بالای این سازه ها
 6. روحیه آرامش بخش
 7. دارابودن خاصیت کشسانی بالا
 8. نصب بسیار راحت بدون نیاز به ابزار و نیروی انسانی خاص
 9. زمان کوتاه نصب