طرحینه

آلاچیق دوجداره یو پی وی سی – مزایای آلاچیق دوجداره UPVC

آلاچیق دوجداره یو پی وی سی – مزایای آلاچیق دوجداره UPVC :  آلاچیق های دوجداره یو پی وی سی برای استراحت کردن و به آرامش رسیدن به خصوص در یک هوای پاک وآزاد مکان بسیار مناسبی می باشد. آلاچیق ها به دلیل سر پوشیده بودن این امکان را برای ما فراهم کرده اند تا در برابر ریزش برف و باران و آفتابی که مستقیم می تابد ایمن بمانیم. آلاچیق ها از پنجره های دوجداره دارای دیوارهای یو پی وی سی و از یک سقف شیشه ای ساخته شده اند و می توانیم از آن ها به عنوان گل خانه، چای خانه، اتاق آفتابی، مکان برای استراحت و همچنین مطالعه نیز بهره مند شد.

آلاچیق ها را همچنین می توان برای نگهداری گل و گیاه به کار برد و همچنین می توان آن را در مکان هایی مانند حیاط، باغ و پشت بام مورد استفاده قرار داد. به دلیل قرار گرفتن آلاچیق ها در فضای باز،با استفاده از درب و پنجره UPVC، در برابر گرما و سرما و آلودگی صوتی و آلودگی هوا آن ها را کاملا عایق می کند.آلاچیق دوجداره یو پی وی سی

مزایای آلاچیق دوجداره یو پی وی سی

این آلاچیق ها دارای وزن خیلی سبک بوده و در برابر سرما و گرما کاملا عایق می باشند. پروفیل یو پی وی سی غیر قابل اشتغال بوده و می توان بر روی پشت بام ها نیز آن ها را به کار برد. یکی دیگر از مزایای مهم آلاچیق های دوجداره یو پی وی سی، عایق صوتی بودن آن می باشد. به گونه ای که صدای بیرون از محیط آلاچیق به داخل آن وارد نمی شود. این آلاچیق ها در برابرفشار وارد شده از طرف باد دارای مقاومت بیشتری هستند و در ساختار آن ها شیشه های دوجداره صنعتی به کار برده شده است.

علاوه بر موارد گفته شده می توان گفت که آلاچیق های دوجداره با دارا بودن امنیت بالا، در تمامی فصول سال مورد استفاده قرا می گیرند. از نظر ظاهری نیز این آلاچیق ها دارای تنوع رنگ بیشتری بوده به گونه ای که با توجه به سلیقه مشتری تولید می شوند و همچنین حالت بازشوی آن ها متنوع است و می توان آن ها را به هر شکلی سفارش داد.

عایق بندی آلاچیق دوجداره یو پی وی سی

آلاچیق های دوجداره یو پی وی سی به دلیل دارا بودن خاصیت عایق بودن، در برابر گرما و سرما و همچنین آلودگی هوا کاملا عایق بوده و از ورود گرما و سرما و آلودگی به فضای داخلی آلاچیق جلوگیری می کنند. به همین دلیل است که فضای داخلی آلاچیق ها همیشه از هر نظر مطلوب است. حتی گرد و غبار نیز نمی تواند به فضای داخلی برسد.

تنوع در طرح و رنگ آلاچیق های دوجداره یو پی وی سی

یکی از بهترین خصوصیاتی که آلاچیق های دوجداره یو پی وی سی دارند،امکان سفارش پروفیل هایی با طرح ها و رنگ های گوناگون می باشد که این طرح و رنگ را می توان متناسب و هماهنگ با هر مکان دیگری که قرار است آلاچیق را در آن قرار داد، انتخاب کرد.
در ساخت آلاچیق های دوجداره می توانیم با توجه به سلیقه مورد نظر خود پروفیل های ساده، رنگی و همچنین طرح دار را به کار ببریم.

اشکال متعدد آلاچیق های دوجداره

همانند پنجره های یو پی وی سی که دارای تنوع بالایی هستند، آلاچیق ها نیز دارای انواع و اقسام مختلفی هستند و می توان آن ها را با توجه به هر سلیقه ای، در هر ابعاد واندازه ای به شکل های مختلف مثلا مکعب، مستطیل، مربع، شش ضلعی ویا دیگر اشکال منظم و غیر منظم با انواع سقف های مختلف انتخاب کرد. به دلیل تنوع بالایی که آلاچیق های دوجداره یو پی وی سی دارند، محبوبیت زیادی را برای مشتریان به وجود آورده و می توان با هر سلیقه ای از این آلاچیق ها بهره مند شد.

قیمت انواع آلاچیق ها

عوامل مختلفی روی قیمت آلاچیق ها تاثیر می گذارند. مثلا در مورد آلاچیق های باغی، ویلایی و… عواملی مانند طرح، رنگ و نوع شیشه، قیمت پنجره دوجداره و همچنین کیفیت و برند اثر گذارند. متراژ نیز نقش مهمی در تعیین قیمت آلاچیق ها ایفا می کند. مسلما هر چقدر متراژ بیشتر باشد برقیمت آلاچیق افزوده می شود.

موارد استفاده از آلاچیق های دوجداره

آلاچیق ها یکی از زیباترین و پرکاربرد ترین سازه هایی هستند که امروزه در بین مردم رایج شده است و اکثرا در پارک ها وفضاهای عمومی و همچنین در منازل نیز به عنوان فضاهای شخصی مورد استفاده قرار می گیرند. به دنبال گسترش و تولید روز افزون پروفیل های یو پی وی سی، ازانواع پروفیل های دوجداره یو پی وی سی به منظور ساخت آلاچیق ها می توان استفاده کرد و همچنین در ساختار آن، پنجره های دوجداره نیز به کار می برند. به محصولی که از این طریق حاصل می شود، آلاچیق های دوجداره یو پی وی سی گفته می شود.

امکان استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره

در صورتی که بخواهیم فضای مورد نظر ما مناسب تر، آرام تر و لذت بخش تر باشد، می توانیم هر دو نوع شیشه های دوجداره و سه جداره را برای ساخت آلاچیق یو پی وی سی به کار ببریم. در این صورت می توانیم از تمام مزایای شیشه های دوجداره و سه جداره که شامل عایق حرارتی بودن، عایق بودن در برابر سر و صدا، داشتن مقاومت و دوام بالای آن بهره ببریم.

شیشه ریلی آلاچیق های شیشه ای یو پی وی سی

می توان آلاچیق را به یک اتاق کوچکی تشبیه کرد که این مکان برای تفریح و استراحت و … ساخته شده است. با ساختن آلاچیقی کوچک با استفاده از شیشه های ریلی در مکان های مختلف مانند حیاط منزل، باغ و … می توان به زیبایی هر چه بیشتر محیط اضافه کرد. شیشه های ریلی را می توان همان شیشه های آکاردئونی دانست که با حرکت شیشه بر روی ریل، در سمت راست و یا چپ باز و بسته می شود.

شرایط آب و هوایی و تاثیر استفاده از آلاچیق های دوجداره

در صورتی که هوا سرد و یا گرم باشد و یا شرایطی که در آن آب و هوا مساعد نباشد به هیچ وجه استفاده از آلاچیق ها امکان پذیر نیست. فقط در صورتی می توان در این گونه شرایط از آلاچیق ها استفاده کرد که به شیشه های دوجداره و پنجره های دوجداره یو پی وی سی مجهز شده باشند، در این صورت می توان این آلاچیق ها را در هر شرایطی به کار برد، زیرا پنجره های دوجداره یو پی وی سی خاصیت ضد آب، ضد صوت و عایق در برابر حرارت را دارند.
در نتیجه در هر شرایطی که باشید، چه هوا آفتابی باشد و بخواهید در فضای آلاچیق استراحت کنید و چه بخواهید در یک هوای بارانی در داخل یک آلاچیق لذت ببرید، آلاچیق های یو پی وی سی می تواند تمام نیاز های ما را برطرف نمایند.