طرحینه

آلبوم کاغذ دیواری خارجی لاکچری 2021 – آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک و ساده ایرانی

آلبوم کاغذ دیواری ایتالیایی لاکچری , بهترین آلبوم اغذ دیواری در سال 2021 : مجموعه کاغذ دیواری کاپری , ساتین intuition  , bavaria  و …  کاغذ دیواری طرح ها و رنگ های متنوعی دارد. کاغذ دیواری یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون می باشد. در انتخاب کاغذ دیواری باید دکوراسیون و چیدمان اتاق را مد نظر قرار دارد.

کاغذ دیواری انواع متفاوتی دارد : کاغذ دیواری پذیرایی ، مدل کاغذ دیواری اتاق خواب ، کاغذ دیواری دخترانه ، کاغذ دیواری پسرانه .. شما می توانید متناسب با سلیقه و توجه به دکوراسیون داخلی بهترین نوع کاغذ دیواری را انتخاب کنید. ما در این مقاله آلبومی از بهترین کاغذ دیواری ها را به شما معرفی می کنیم.


کاغذ دیواری intuition

آلبوم کاغذ دیواری intuition

این کاغذ دیواری در کشور بلژیکیاز شرکت DECO 4 WALLS با طرح هایی متفاوت از آلبوم های دیگر تولید می شود. این نوع کاغذ دیواری زمینه مات با گلهای براق دارد. نقش های این آلبوم بر روی یک رول درج می شود. در این نوع کاغذ دیواری نیازی به نصب کردن رول های طرح دار در کنار یکدیگر نیست و این نوع کاغذ دیواری به صورت راه راه با رنگ های ساده ترکیب می شود. این درحالی است که در آلبوم های دیگر با قرار گرفتن رولهای کاغذ دیواری در کنار هم، می توان طرح کاملی را ایجاد کرد.

طرح های کاغذ دیواری آلبوم  intuition

کاغذ دیواری intuition
کاغذ دیواری intuition
کاغذ دیواری intuition
کاغذ دیواری intuition
کاغذ دیواری intuition
کاغذ دیواری intuition

کاغذ دیواری Casa Doria

آلبوم کاغذ دیواری Casa Doria

کاغذ دیواری Casa Doria رنگهای آبی ، سرخابی ، طوسی ، سبز ، کرم و یاسی دارد و دارای طرح برگ و نیم دایره های هلالی می باشد.

نمونه طرح های آلبوم کاسا دوریا

کاغذ دیواری Casa Doria
کاغذ دیواری Casa Doria
کاغذ دیواری Casa Doria
کاغذ دیواری Casa Doria
کاغذ دیواری Casa Doria
کاغذ دیواری Casa Doria

کاغذ دیواری Lucia

کاغذ دیواری Lucia تولید شرکت پلاز می باشد. این کاغذ دیواری دارای طرح های پر ، بوته و گلهای ریز می باشد. زمینه های این آلبوم کاغذ دیواری با رنک شکلاتی و سفید صدفی می باشد.

کاغذ دیواری Velvet

کاغذ دیواری Velvet ( ولوت ) دارای طرح هایی با دانه های بسیار ریز مانند رنگ متالیک می باشد. سطح این نوع کاغذ دیواری بسیار شبیه بافت رشته های الیاف ابریشمی می باشد.

آلبوم کاغذ دیواری unplugged

کاغذ دیواری unplugged آنپلاگد ، در کشور بلژیک تولید و توزیع می شود. این کاغذ دیواری دارای اشکال هندسی و سه بعدی با رنگهای ملایم و لایت ، و خطوط عمودی طلایی می باشد . این نوع کاغذ دیواری را می توان به صورت افقی نیز نصب کرد.

کاغذ دیواری Pearl

کاغذ دیواری پرل به منظور ست کردن با کاغذ دیواری هایی با طرحهای شلوغ مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کاغذ دیواری دارای رنگ های روشن می باشد و برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک و کم نورگیر انتخاب ایده آلی می باشد.

کاغذ دیواری Verona

کاغذ دیواری ورونا verona توسط شرکت گراهام اند براون با برند D&C تحت لیسانس ایتالیا تولید می شود. این کاغذ دیواری دارای طرح های گل برجسته ، گل تک رنگ و درشت ، حروف انگلیسی و ساده اکلیلی خطوط دایره و موازی برجسته می باشد. این کاغذ دیواری برای دکوراسیون کلاسیک مناسب می باشد. این کاغذ دیواری از جنس pvc می باشد.

کاغذ دیواری Castello 2

این کاغذ دیواری نقوش جذاب دارد و در رنگ هایی مشابه پتینه و منطبق با سلیقه سخت پسندترین افراد تولید می شود. این کاغذ دیواری ، با جنس روکش مرغوب VINYL می باشد و از نوع کاغذ دیوای ضد آب می باشد و به راحتی قابل شستشو می باشد. این آلبوم کاغذ دیواری عرضی حدود 70 سانتی متر دارد.

کاغذ دیواری Citta Alta 2

این نوع کاغذ دیواری ترکیبی از طرح و رنگ های طبیعی و زنده می باشد. این کاغذ دیواری برای دکوراسیون کلاسیک و شیک انتخاب ایده آلی می باشد. این کاغذ دیواری از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت مناسبی دارد. جنس این کاغذ دیواری NON-WOVENمی باشد. نصب کاغذ دیواری کاغذ دیواری Citta Alta 2 بسیار راحت است . این کاغذ دیواری عرضی حدود 70 سانتی متر دارد.

کاغذ دیواری AGNES

کاغذ دیواری agnes اگنس ، دارای طرح های گلدار می باشد. این کاغذ دیواری قیمت ارزان و مناسبی دارد. و برای دکوراسیون حال و پذیرایی بسیار ایده آل می باشد. این آلبوم دارای رنگ های بی نظیر می باشد . این آلبوم کاغذ دیواری زمینه ای مات با گلهای بزرگ دارد. ،طرح و نقش های این آلبوم بر روی یک رول درج می شود. در این نوع کاغذ دیواری نیازی به کنار هم نصب کردن رول های طرح دار نمی باشد . این کاغذ دیواری را می توان به صورت راه راه با رنگ های ساده ترکیب کرد. این درحالی است که در آلبوم های دیگر با قرار گرفتن رولهای کاغذ دیواری در کنار هم، می توان طرح کاملی را ایجاد کرد.


کاغذ دیواری  Capri

آلبوم کاغذ دیواری Capri

آلبوم کاپری مجموعه ای است که توسط تیم ویلمن طراحی شده است. این آلبوم شامل الگوهای ظریف در چندین رنگ است. کاغذ دیواری بسیار با کیفیت و زیبا در سطح جهانی .  کاغذ دیواری Capri جزو بهترین کاغذ دیواری های خارجی می باشد. این کاغذ دیواری برای اتاق هال و پذیرایی مناسب می باشد. این آلبوم کاغذ دیواری عرضی حدود 50 سانتی متر دارد. هر رول این آلبوم کاغذ دیواری حدود 10 متر می باشد و قابلیت شستشو دارد.

نمونه هایی از مجموعه آلبوم کاغذ دیواری کاپری

آلبوم کاغذ دیواری کارپری

آلبوم کاغذ دیواری کارپری
آلبوم کاغذ دیواری کارپری
کاغذ دیواری کارپری
کاغذ دیواری کارپری
کاغذ دیواری کارپری

کاغذ دیواری Corte Antica

کاغذ دیواری کرت آنتیکا در کشور ایتالیا و توسط شرکت زامبیاتی تولید می شود. این کاغذ دیواری بافت مخملی دارد و برای تالارهای پذیرایی ، هتل ها ، بوتیک و فروشگاه های لوکس ، سالن های کنفرانس ، لابی برج ها و مجتمع های مسکونی ، انتخاب مناسبی می باشد.


کاغذ دیواری Perla

کاغذ دیواری Perla

کاغذ دیواری perla ( پرلا ) طرحها و گل های درشت دارد. این کاغذ دیواری تولید کشور ایتالیا می باشد. این کاغذ دیواری دارای رنگ های ملایم می باشد و جز کاغذ دیواری های سنگین و با گراماژ بالا به حساب می آید.

نمونه طرح های آلبوم پرلا

آلبوم کاغذ دیواری پرلا
آلبوم کاغذ دیواری پرلا
آلبوم کاغذ دیواری پرلا
کاغذ دیواری پرلا
کاغذ دیواری پرلا
آلبوم کاغذ دیواری پرلا
کاغذ دیواری perla
کاغذ دیواری perla
کاغذ دیواری پرلا

کاغذ دیواری Roma

آلبوم کاغذ دیواری Roma

آلبوم کاغذ دیواری Roma برای دکوراسیون فضاهای مدرن ، کلاسیک ، فانتزی و حتی سنتی بسیار ایده آل می باشد. در آلبوم کاغذ دیواری روما می توان نقاشی با آبرنگ را تجسم کرد.

نمونه طرح های آلبوم روما

کاغذ دیواری roma
آلبوم کاغذ دیواری roma
آلبوم کاغذ دیواری roma
کاغذ دیواری roma
کاغذ دیواری roma
کاغذ دیواری roma
کاغذ دیواری روما
کاغذ دیواری روما
کاغذ دیواری roma
کاغذ دیواری روما
کاغذ دیواری روما
کاغذ دیواری روما

کاغذ دیواری Serenissima

کاغذ دیواری سرنیسما بسیار شبیه به یک اثر هنری زیبا می باشد . این کاغذ دیواری دارای گلهای بزرگ با گلبرگ های فراوان و شاخه های برگدار می باشد.

کاغذ دیواری Trend 2

کاغذ دیواری ترند 2 رنگهای طلایی ، نقره ای ، بنفش و زرشکی با نقوش برجسته دارد این نوع کاغذ دیواری بسیار زیبا و شکیل می باشد.

کاغذ دیواری Venice

کاغذ دیواری ونیز venice تولید شرت زامبیاتی ایتالیا می باشد. این کاغذ دیواری سبک اسپرت دارد و برای دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق خواب خواب مناسب می باشد.