طرحینه

اجرای دکوراسیون اداری – ایده های جذاب اجرای دکوراسیون اداری 2021

اجرای دکوراسیون اداری ، ایده های جذاب اجرای دکوراسیون اداری 2021 :

همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم ، دکوراسیون اداری تاثیر فوق العاده ای در روحیه کارکنان ، بهبود عملکرد کارکنان و جذب مشتری دارد.
اجرای دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون محیط اداری نیاز به دقت و حساسیت بیشتری دارد. در واقع باید بگوییم که طراحی چنین دکوراسیونی نیاز به تخصص و تجربه دارد و باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود.

دکوراسیون محیط اداری به اندازه دکوراسیون منازل حائز اهمیت می باشد. در طراحی چنین دکوراسیونی رسمی بودن محیط ، شیک و منظم بودن و سلیقه ی مشتریان باید مد نظر قرار بگیرد.

از این رو توصیه ما به شما این است که ؛ از یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی کمک بگیرید.

اجرای دکوراسیون اداری

جذاب و شکیل بودن یک محیط اداری و سازمانی تاثیر فوق العاده ای در جلب اعتماد مشتری خواهد داشت.

اجرای دکوراسیون اداری

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآزموده بهترین دکوراسیون اداری را طراحی خواهد کرد.

لازم به ذکر است که اجرای چنین دکوراسیونی نیاز به استفاده از یکسری ابزارآلات و متریال های مخصوصی می باشد که هر شخصی قادر به استفاده از آن ها نخواهد بود.

نکات قابل توجه در طراحی دکوراسیون اداری

در طراحی دکوراسیون اداری لازم است به نکات زیر توجه کرد :

اجرای دکوراسیون اداری

• زیبایی محیط اداری

راحتی و زیبایی محیط اداری باید در اولویت قرار بگیرد.  زیبایی محیط اداری بستگی به فعالیت انجام شده در آن محیط دارد. و اجرای دکوراسیون اداری برحسب فعالیت می تواند مدرن یا سنتی باشد.

• راحتی محیط اداری

محیط اداری باید یک محیط راحتی برای کارکنان باشد. تا عملکرد آن ها افزایش یابد. از این رو در انتخاب تجهیزات اداری نظیر پارتیشن اداری ، مبلمان اداری ، صندلی ها ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی دقت زیادی به خرج داد و راحتی کارکنان را در نظر گرفت.

• خلاقیت و نوآوری

صرف نظر از کلاسیک یا مدرن بودن دیزاین محیط اداری ، این کار نیاز به خلاقیت و نوآوری دارد. در اجرای دیزاین محیط اداری سعی کنید از طرح های جدیدی استفاده کنید. از طرح های تکراری کمتر استفاده کنید یا در صورت امکان اصلا طرح های تکراری استفاده نکنید.

• استفاده از وسایل تزئینی

در اجرای دکوراسیون اداری می توانید از یکسری وسایل تزئینی برای زیبایی هرچه بیشتر محیط استفاده کنید. شما می توانید لوگوی شرکت را در میز کانتر هک کنید.

به عنوان مثال دیگر شما می توانید برای پوشش دیوارها از تابلوهای متناسب با صنف خود بهره بگیرید. و یا اینکه با گلدان های مخصوص برخی از فضاهای الی را تزیین کنید.

 

• انتخاب بهترین مبلمان اداری

یکی از مهم ترین فاکتورها در  طراحی دکوراسیون اداری ، انتخاب مبلمان اداری می باشد. مبلمان اداری تاثیر فوق العاده ای در زیبایی سازمان و محیط کاری دارد. و باعث زیبایی و مدرن به نظر رسیدن محیط کاری می شود. سعی کنید از مبلمان های مناسبی استفاده کنید.

• توجه به رنگبندی

رنگبندی بخش های مختلف محیط اداری باید با یکدیگر متناسب باشد. رنگبندی باید به گونه ای باشد که محیط را از حالت کسل بودن و خسته کننده بودن خارج کند.

• استفاده از پارتیشن اداری

برای اجرای دکوراسیون اداری ، نیاز به پارتیشن اداری ضروری خواهد بود. پارتیشن ها تاثیر فوق العاده ای در زیبایی محیط کاری و تمرکز کارکنان خواهند داشت. برای اینکار می توانید از انواع پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن دوجداره ، ام دی اف و آلومینیومی استفاده کنید.

• توجه به عنصر نورپردازی

تاثیر نورپردازی در طراحی دکوراسیون غیرقابل انکار می باشد. با نورپردازی مناسب هم روحیه کارکنان بیشتر می شود . و هم نورکافی و مناسب مانع از خستگی کارمندان می شود. علاوه بر آن نورپردازی تاثیر فوق العاده ای در زیبایی محیط کاری خواهد داشت.

• تناسب اجرای دکوراسیون محیط کاری

عناصر موجود در دکوراسیون محیط کاری باید با یکدیگر متناسب باشند. با نبود تناسب و هماهنگی از جذابیت و زیبایی محیط کاری دور خواهید ماند.

 

مزایای اجرای دکوراسیون محیط کاری

اجرای دکوراسیون اداری مزیت های بیشماری دارد. برخی از این مزیت ها عبارتند از :

اجرای دکوراسیون اداری

• با اجرای یک دکوراسیون حرفه ای و ایده آل ، محیط کاری به صورت حرفه ای طراحی می شود . و با تمامی المان های روز دنیا مطابقت خواهد داشت.

• دکوراسیون اداری کار تخصصی است و در صورت انجام آن توسط افراد حرفه ای و متخصص بهترین نتیجه کسب و مطابق با اصول طراحی دکوراسیون داخلی  خواهد شد.

ایده های  جذاب برای اجرای دکوراسیون محیط کاری

در اینجا یکسری ایده های جذاب برای چیدمان اداری ارائه می دهیم.

1. قابل مشاهده کردن بیانیه ماموریت شرکت

در اجرای دکوراسیون اداری ؛ بیانیه ماموریت شرکت ، شعار کسب و کار و استراتژی بیزینس خود را در فضای مشترکی از شرکت گچ کاری کنید.  این ایده در هنگام مراجعه مشتریان ؛ حس فوق العاده ای همراه با تلاش برای شما و کارمندان ایجاد می کند.

2. نوشتن و ترسیم شعارهای زیبا و جذاب در محیط کاری

یکی از روش های جذب مخاطب ، طراحی شعارهای تبلیغاتی با همکاری متخصصان این حوزه می باشد. در واقع این روش نوعی بازاریابی می باشد.

3. ترسیم فضاهای مختلف با فرش

استفاده از فرش در اجرای دکوراسیون اداری ، باعث متمایز شدن محل کارتان می شود. در صورتی که فضای محیط کاری شما بزرگ تر باشد. می توانید فضاهای مختلف را با فرش از هم جدا کنید. و در صورت کوچک بودن فضا ، فرش را زیر مبلمان قرار دهید.

4. بولد کردن رنگ های برند در طراحی دکوراسیون اداری

رنگ های برند خود را در دکوراسیون استفاده کنید. ادغام نام تجاری در محیط کاری تاثیر زیادی در روح و روان افراد و تمایل به ارتقا کسب و کار دارد.

5. آویزان کردن کارهای بزرگ هنری

هنر معلق جزو ایده های عالی در اجرای دکوراسیون اداری می باشد. این کار با کمک دیوارپوش های سیاه و سفید قابل اجرا می باشد. با استفاده از کارهای  پر جنب و جوش و چشم نواز می توانید در طول روز پرانرژی و فعال باشید.

استفاده از چاپ بوم روی دیوارهای دفتر کاری ، نمایشی از قلب و ذهن شرکت شما می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد اهمیت اجرای دکوراسیون محیط کاری توضیحاتی ارائه دادیم. گفتیم که طراحی دکوراسیون اداری تاثیر فوق العاده ای در بهبود عملکرد سازمانی و منافع سازمانی دارد.

طراحی و اجرای چنین دکوراسیونی ، نیاز به دقت و مهارت خاصی دارد . اجرای دکوراسیون اداری از عهده ی هر شخصی برنمی آید و باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود. از این رو توصیه ما به شما این است که ، از یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی برای انجام این کار کمک بگیرید.