طرحینه

9 ایده کاربردی و الهام بخش در دکوراسیون حمام به همراه تصاویر

حمام جزو مهم ترین بخش ها در دکوراسیون داخلی منزل می باشد. در اینجا 9 ایده کاربردی برای طراحی یک دکوراسیون عالی و ایده آل برای حمام ارائه داده ایم.

9 ایده کاربردی و الهام بخش در دکوراسیون حمام به همراه تصاویر ، ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام  : متاسفانه خیلی از افراد دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی را نادیده می گیرند. این در حالی است که ؛ دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی ، جزو یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی دکوراسیون می باشد. محیط حمام باید سرشار از آرامش باشد تا خستگی یک روز کاری پرمشغله را از بین ببرد.

ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام

اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که به دنبال یک دکوراسیون عالی برای حمام و سرویس بهداشتی خود هستید ، می توانید از طرحینه کمک بگیرید. طرحینه با در اختیار داشتن ، نیروهای متخصص و کارآزموده شما را در طراحی بهترین دکوراسیون کمک می کند.

ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام

ما در اینجا سعی کرده ایم ، 8 ایده کاربردی و الهام بخش برای دیزاین حمام ارائه دهیم ، ایده هایی که ارزان و ساده می باشند و فضایی دلنشین برای حمام شما ایجاد می کنند. شما با مشاهده عکس ها و این ایده ها می توانید با بودجه ای که در اختیار دارید ، دکوراسیون حمام خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. پس در ادامه با ما همراه شوید.

1. رنگ در دکوراسیون حمام

رنگ جزو ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای دیزاین حمام می باشد. و سرعت اجرای بالایی دارد.

ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام

یکی از ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام این است که ؛ دیوارهای حمام را رنگ کرده و یک فضایی آرام بخش ایجاد کنید. اگر ابعاد حمام شما کوچک می باشد ، از رنگ های روشن تر استفاده کنید. چراکه ؛ رنگ های روشن فضای حمام را بزرگ تر نشان می دهند. این در حالی است که رنگ های تیره فضایی درام ایجاد می کنند. بهتر است، رنگ های روشن روی دیوارهای بزرگ و رنگ های تیره روی دیوارهای کوچک اجرا شود.

شما می توانید با نورپردازی تاثیر رنگ در دکوراسیون حمام را دوچندان کنید.

2. نورپردازی در حمام

نورپردازی فضا یکی از مهم ترین اقدامات در دکوراسیون حمام می باشد. نورپردازی در کنار رنگ ؛ جزو ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام است و علاوه بر فضا تاثیر فوق العاده ای بر خود شما نیز تاثیر خواهد داشت.

نورپردازی در حمام
توصیه ما به شما این است که برای محیط حمام از لامپ های LED استفاده کنید. این لامپ ها گرمای اضافی برای حمام ایجاد نمی کنند.

3. تزیین دیوارهای حمام

دیوارهای حمام را خالی نگذارید . دکوراسیون حمام ایرانی باید تزیین داشته باشد. با استفاده از نقاشی و تابلو می توان دیوارها را به بهترین شکل ممکن تزیین کرد. ایده تزیین حمام ، علاوه بر زیبایی ، مقرون به صرفه نیز می باشد و در فضای اتاق تغییرات اساسی ایجاد می کند.

تزیین حمام

در صورت تمایل به استفاده از این ایده ، از بوم های نقاشی استفاده كنید ، چراکه بوم ها در مقابل رطوبت هوا مقاومت بیشتری دارند.

شما می توانید تابلویی مد نظر را به نقاش کار سفارش دهید.

4. تعویض كاشی های حمام

کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی یکی از ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام می باشد. برای این کار می توانید از چسب هایی که با طرح های متنوع در بازار موجودند ، استفاده کنید.

کاشی حمامنصب و جداسازی این چسب ها کار چندان دشواری نیست و شما می توانید به راحتی چسب ها را تعویض کنید.

5. تعویض شیرآلات و وسایل حمام

برای ایجاد یک تغییراساسی در دکوراسیون حمام می توانید ، قفسه ها، کابینت ها، شیرآلات، میله حوله و دیگر وسایل را تغییر دهید.
در صورت نبود بودجه ی کافی برای تعویض این وسایل می توانید ، آن ها را تمیز کرده یا یکسری وسایل جدید نیز به آن ها اضافه کنید.

شیرآلات حمام

6. کفپوش حمام

یکی از ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام ، تعویض کفپوش حمام می باشد. کفپوش وینیل ، بهترین کفپوش برای حمام می باشد. چرا که ؛ این کفپوش ها قیمت مناسب تری دارند و در برابر رطوبت مقاومت بیشتری دارند. این کفپوش ها از تنوع بالایی برخوردارند. و نصب راحت تری دارند.

کفپوش حمام
کفپوش های وینیل مجهز به بالشتک هایی هستند که احساس راحتی را در کف حمام ایجاد می کنند.

7. استفاده بهینه از فضای حمام

قفسه ها و کمدها در حمام ؛ یک ایده جالب و کاربردی برای ذخیره سازی فضا و دکوارسیون حمام لوکس می باشد. قفسه ها و کمدها تاثیر زیادی روی ساختار حمام دارند.در صورتی که ابعاد فضا کم باشد ، با کمک قفسه ها می توان استفاده بهینه تری از فضا داشت. قفسه ها جزو ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام هستند.

بهتراست تعداد قفسه ها کم تر باشد ، و حتما در داشته باشد. تا از شلوغی بیش از حد جلوگیری کند.
اگر متراژ فضای حمام شما کوچک است ، می توانید از مبلمان هایی که فضای ذخیره سازی دارند ، استفاده کنید. باین مبلمان ها هم به عنوان نیمکت را صندلی در حمام کاربرد دارند و هم فضایی برای ذخیره سازی وسایل دارند.

8. تعویض حوله و فرش حمام

یکی از بهترین ایده ها برای دکوراسیون حمام این است که ، حوله ها و فرش قدیمی حمام را تعویض کنید. رنگ و بافت حوله ، فرش و پرده باید متناسب با دکوراسیون حمام باشد.

فرش حمام

9. اکسسوری در حمام

اکسسوری ها جزو ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام می باشند. با استفاده از گیاهان زنده، گلدان، ظرف صابون، دستگاهی برای ایجاد رایحه تازه و…می توانید حس و حال فضای حمام را تغییر دهید.

اکسسوری حمام