طرحینه

بازسازی خانه تهران | بازسازی خانه ویلایی قدیمی | گروه بازسازی خانه در تهران

بازسازی خانه در تهران به ویژه خانه های ویلایی قدیمی توسط گروه بازسازی به دلیل هزینه های بالای خرید و ساخت طرفداران زیادی دارد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد بازسازی و نوسازی خانه بیشتر توضیح دهیم. همچنین در این مقاله شما در رابطه با هزینه بازسازی منزل نیزاطلاعاتی کسب می کنید و در مورد بازسازی با کمترین هزینه اطلاعات بیشتری دریافت می کنید.

بازسازی ساختمان فرسوده بسیار حائز اهمیت می باشد و شما با مقایسه عکس هایی از قبل و بعد بازسازی اهمیت این موضوع را متوجه می شوید.

بازسازی و نوسازی خانه

بازسازی و تعمیرات خانه یکی از مهم ترین مسائل زندگی می باشد، چرا که مکان زندگی تاثیر زیادی در روحیه، شور، اشتیاق اعضای خانواده دارد. چه بسا خانه ای با زیبایی خود ساکنانش را به وجد آورد و خانه ای ساکنین را افسرده کند. هر خانه ای یک عمرمفید دارد و بعد از مدتی دچار فرسودگی می شود. برخی از خانه ها ممکن است از نظر استحکام قوی باشند ولی ساختار و طرح آن ها قدیمی می شود. بازسازی و نوسازی خانه مزایای زیادی دارد و علاوه بر حس رضایت ساکنین، آن ها را از بسیاری از خطرات جانی و مالی حفظ می کند.

از آنجایی که طراحی و بازسازی ساختمان یک پروسه بسیار کاربردی می باشد، هدف افراد مختلف هم از انجام ای کار متفاوت خواهد بود. اما در همه این ها بازسازی خانه مراحلی دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

بازسازی خانه

مراحل بازسازی در تهران

مشخص کردن نیازها و تهیه یک نقشه کلی :

این مرحله باید با دقت و رعایت نکات لازم انجام شود. پیاده کردن نیازها در این مرحله به صورت نقشه با جزئیات بسیار حائز اهمیت می باشد. هر چه نقشه دقیق تر باشد مراحل بازسازی و نوسازی خانه به سرعت انجام می شود و برعکس چه مبهم باشد، کار پیچیده خواهد بود. نکته ی حائز اهمیت این است که؛ اگر شما در رابطه با این موضوع تجربه و مهارت ندارید، بهتر است از کارشناسان مربوطه راهنمایی بگیرید.

برآورد میزان دقیق هزینه های مورد نیاز :

بعد از تهیه نقشه نوبت به برآورد دقیق هزینه ها می باشد. شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه ی خودتان هزینه ها را برآورد کنید یا از یک متخصص شرکت بازسازی در این زمینه کمک بگیرید. مدیریت درست هزینه ها برای مقرون به صرفه بودن بازسازی در مقابل خرید خانه نوساز بسیار اهمیت دارد.

بازسازی خانه تهران

طی کردن مقدمات بازسازی :

بعد از تهیه  نقشه و برآورد هزینه ها نوبت به طی کردن مقدمات بازسازی می رسد. مقدمات بازسازی بعد از اخذ مجوز مراحل زیر را شامل می شود:

ارائه ایده برای بازسازی

 • اگر در عملیات بازسازی قصد تعویض شیرآلات، لوله کشی ها و برق کشی خانه را ندارید از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 • اگر شما قصد دارید عملیات بازسازی را به شرکت ها و پیمانکاران متخصص در این زمینه واگذار می کنید، بستن قراد داد بازسازی طرفین را ملزم به اجرای موارد توافق شده می کند.
 • اگر قصد بازسازی ریشه ای خانه را دارید، بهتر است اعضای خانواده در جای دیگری ساکن شوند و خانه تخلیه شود. می توانید برخی از وسایل را به صورت بسته بندی شده در یکی از اتاق ها بگذارید.
 • تا جایی که بودجه شما اجازه می دهد متریال و مصالح با کیفیت و به روزتری تهیه کنید.
 • عملیات بازسازی موضوع پیچیده ای می باشد و اگر شما قصد دارید این کار را خودتان انجام دهید، بایستی اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید. کمک گرفتن از یک کارگر باتجربه در این راه شما را یاری می کند.
 • در مرحله آخر آنچه را که در مراحل قبلی برنامه ریزی کرده اید، پیاده سازی و اجرا کنید.

بازسازی خانه قدیمی

نکته ی قابل توجه در بازسازی و نوسازی خانه قدیمی این است که پروسه تخریب باید اصولی انجام شود. این کار نیازمند داشتن مهارت و تجربه های لازم می باشد. کوچک ترین اشتباه می تواند خطرات جانی و مالی جدی به همراه داشته باشد. بی تجربگی علاوه بر اینکه برای خود ساختمان خطر دارد، بر ساختمان های کناری نیز ممکن است خسارت وارد کند.

بازسازی خانه قدیمی

بازسازی و نوسازی خانه های کلنگی

خانه های کلنگی به دلیل داشتن خطرات جانی و مالی قابلیت استفاده را ندارند. این پروسه ریشه ای بوده و اصول و فنون خاص خود را دارد و باید توجه افراد متخصص و با تجربه انجا شود تا میزان خطرات و اشباهات به حداقل برسد.

مراحل پروسه بازسازی

 1. پیدا کردن یک شرکت معتبر و با تجربه دز زمینه بازسازی ساختمان
 2. متخصصین و کارشناسان شرکت از پروژه بازدید می کنند، و موارد فنی و تخصصی را بررسی می کنند.
 3. مالک ساختمان در یک جلسه ای تمام خواسته های خود را به متخصصین توضیح می دهد.
 4. متخصصین شرکت طراحی لازم را انجام داده و یک نقشه از خانه بازسازی شده را ارائه می دهند.
 5. مالک ساختمان باید نقشه طراحی شده را تایید کند.
 6. انجام زمانبندی نظرو برآورد هزینه های لازم
 7. در این مرحله فازهای مختلف اجرای عملیات بازسازی و اولویت بندی آنها مشخص می شود.
 8. بر اجرای طرح بازسازی نظارت می شود.

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

بازسازی منزل ویلایی قدیمی به نوبه خود اهمیت زیادی دارد. امروزه به دلیل شلوغی و گسترش شهر نشینی خانه های ویلایی کم شده و اکثر خانه ها به شکل آپارتمان هستند. از این رو افراد ترجیح می دهند در تعطیلات به شمال و یا جاهای خوش آب و هوا مسافرت کنند. برخی دیگر داشتن خانه های ویلایی در اطراف شهر را برای گذراندرن اوقات تعطیلات خود ترجیح می دهند.

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

بازسازی و تعمیرات خانه های فرسوده

خانه ویلایی قدیمی نیاز به بازسازی دارد، در مورد بازسازی ویلا نیاز به رعایت موارد زیر می باشد:

 1. تاسیسات و لوله کشی قدیمی نیاز به نوسازی و تعویض دارند.
 2. نمای بیرونی خانه باید بازسازی و نوسازی شود.پ.
 3. خانه های قدیمی متراژ بالایی دارند، از این رو توجه به دکوراسیون داخلی اهمیت دارد.
 4. توجه به نگهداری گیاهان طبیعی در طراحی و بازسازی فضای خانه های ویلایی اهمیت ویژ ای دارد. اکثر این خانه ها به دلیل نور گیر بودن برای رورش گل و گیاه مناسب هستند. افراد خانه می تواند بسیار لذت بخش باشد.
 5. در نظر گرفتن در پنجره ای بزرگ در بخش سالن پذیرایی یا نشیمن خانه بازسازی ویلایی قدیمی ایده ای عالی می باشد.

بازسازی و تعمیرات خانه های قدیمی با کمترین هزینه

به دلیل آب و هوای مرطوب شمال ، بازسازی ویلاها اهمیت ویژه ای دارد. آب و هوای مرطوب این منطقه، باعث شده که ، تاسیسات، لوله ها و کابینت های آشپزخانه زود به زود پوسیده و خراب می شوند و نیاز به بازسازی دارند. از این رو بازسازی ویلاها در شمال کشور اهمیت ویژه ای دارد. نکات قابل توجه در بازسازی ویلاهای شمال عبارتند از:

 • استفاده از کاغذهای دیواری با جنس پی وی سی مقاوم در بازسازی ویلای شمال
 • داشتن پنجره های بزرگ شیشه ای با ویویی بی نظیر از طبیعت اطراف بهترین و شیک ترین ایده برای بازسازی ویلایی قدیمی است.
 • حیاط ویلای شمال نیز زیبایی آن نقش زیادی دارد. شما برای زیبایی هر چه بیشر می توانید گلهای مختلف زیبا و درخت و درختچه های تزیینی و میوه دار مختلف بکارید، یک آلاچیق رویایی در حیاط در نظر بگیرید. جنس آلاچیق باید ضد رطوبت بوده و مقاوم باشد.

نوسازی خانه های کوچک

طراحی داخلی پیچیده برای خانه های کوچک اصلا مناسب نیست. این خانه ها متراژ پایینی دارند و طراحی بد نقشه و چیدمان نامناسب ، استفاده از دیوارهای آجری و گچی به منظور جداسازی اتاق ها می تواند، خانه را کوچک تر و خفه تر نشان دهد. از این رو بازسازی آپارتمان کوچک اهمیت ویژه ای دارد.

تنها روش برای افزایش کارایی و افزایش فضای های باز خانه های کوچک بازسازی اصولی و تغییر دکوراسیون داخلی و استفاده از رنگ های روشن و ملایم در طراحی ساختمان می باشد. می توان دیوارها را در صورت حایل نبودن تخریب کرد و از طرح های اپن و دلبازتر امروزی استفاده شود.

هزینه بازسازی و تعمیرات در تهران

هزینه بازسازی به فاکتورهای مختلفی از جمله خواسته های مالک ساختمان بستگی دارد. اگر شما در خصوص هزینه بازسازی و نوسازی خانه علی الخصوص هزینه نوسازی خانه قدیمی سوالی دارید، می تواند با گروه بازسازی آسان تماس بگیرید، متخصصین و کارشناسان ما در این شرکت آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

بازسازی منزل قدیمی با کمترین هزینه

از جمله خدمات ارائه شده توسط گروه بازسازی آسان بازسازی و نوسازی خانه قدیمی با کمترین هزینه می باشد.سطوح عمیق تر، قسمت های اصلی هزینه بر بوده و نیاز به مدیریت بیشترو استفاده از روش های منطقی می توان بازسازی ارزان خانه دارد.

بازسازی خانه قسطی

بازسازی قسطی

به دلیل بالا بودن هزینه های بازسازی و نوسازی خانه اکثر صاحبان خانه به دنبال پرداخت قسطی هزینه های بازسازی هستند . بهتر است برای کسب اطلاعت بیشتر در خصوص قسطی کردن هزینه های بازسازی با مشاورین شرکت تماس بگیرید.