طرحینه

بازسازی ساختمان اداری

بازسازی محیط اداری به یک نیاز اساسی تبدیل شده است. چرا که؛ محیط های اداری و کاری با مرور زمان و با مراجعه ارباب رجوع فرسوده شده و نیاز به بازسازی دارند. برای انجام این کار بایستی از متخصصین بازسازی ساختمان اداری کمک گرفت. گروه بازسازی ساختمان ، یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه می باشد و برای این کار متخصصین خاص خود را دارد.

به عنوان مثال متخصصین بازسازی ساختمان مسکونی با متخصصین بازسازی ساختمان اداری متفاوت هستند و هر کدام در فیلد مربوط به خود تبحر دارند. جدا بودن متخصصین این مزیت را دارد که شما در رابطه با سپردن پروژه خود به متخصص آرامش خاطرداشته باشید، و این اطمینان را داشته باشید که نتیجه ی مطلوبی را کسب خواهید کرد. قطعا سلیقه و چیدمان در خانه مسکونی با بخش اداری کاملا متفاوت است، از این رو انتخاب متخصص مربوط به هر بخش بسیارحائز اهمیت می باشد.

بازسازی ساختمان اداری

 

مراحل بازسازی ساختمان اداری

مشخص کردن لوکیشن

در مرحله ی اول ، فضاهای مورد نیاز کارفرما را بر حسب متراژ و موقعیت قرارگیری تقسیم بندی می کنند. سپس از کارفرما در رابطه با فضای های مجزای مورد نیاز، موقعیت قرارگیری آن ها و کسانی که در این موقعیت ها قرار می گیرند، اطلاعات دقیقی کسب می کنند. به عنوان مثال طراحی مکانی که منشی در آنجا خواهد بود با طراحی اتاق کنفرانس از جهت میزان نورپردازی و طرح دیوارها و در کل دکوراسیون چیدمان بسیار متفاوت خواهد بود.

پس مرحله ی اول شامل مشخص کردن لوکیشن ها می باشد. در مرحله بعدی نورپردازی و اینکه نور ورودی از کدام سمت خواهد بود، مشخص می شود.

تشخیص نورگیری ساختمان

در مراحل بعدی به این نکته می پردازیم که نور ورودی محیط از کدام سمت است و نورپردازی داخلی به چه شکلی باید انجام بگیرد ، چیدمان میز و صندلی و تعداد لوازمی از این قبیل چقدر است و اگر نیازی به خرید وسایل داریم حتما برای خرید آنها اقدام کنیم .

در بعضی از ساختمان های اداری نیاز به نصب پارتیشن و یا پرده خواهیم داشت که با توجه به مهندسی محیط و اینکه دقیقا در کجای دفتر به چه نوع جدا کنندهای نیاز است ، آنها را نیز تهیه کرده یا سفارش می دهیم تا در طی مراحل بازسازی و تعمیر ساختمان این وسایل نیز به دست ما برسد.

در برخی موارد یکسری پیشنهادات برای فضاهای اداری هست که به کارفرما پیشنهاد می دهیم و در صورت موافقت وی برای انجام آنها در محیط اقدامات لازم را انجام می دهیم. به عنوان مثال یکی از مواردی که در اکثر محیط های اداری باید وجود داشته باشد کتابخانه است. یا در برخی ادارات پیشنهاد میشود برای شادابی و طراوت بخشیدن به محیط از تعدادی گلدان استفاده شود.

تمام این موارد بسته به نظر کارفرما در محیط اداری و طی مراحل بازسازی ساختمان اداری اعمال می شود. شرکت معماری هیرادانا با داشتن نیروهای کار آزموده و متخصص در امر دکوراسیون منزل, بازسازی ساختمان, بازسازی منزل , طراحی دکوراسیون منزل, تعمیرات ساختمان , طراحی ویلا, بازسازی آپارتمان, بازسازی ویلا, دکوراسیون داخلی, بازسازی خانه, بازسازی منزل, بازسازی مغازه, بازسازی خانه, بازسازی آپارتمان, دکوراسیون اداری, دکوراسیون, طراحی آشپزخانه و اجرا دکوراسیون داخلی می تواند پاسخگوی تمام نیاز های شما در امر معماری و بازسازی ساختمان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.