طرحینه

بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران را از طرحینه بخواهید

آشپزخانه قلب هرخانه ای است و تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی آن دارد. زیبایی ، نظم و ترتیب آشپزخانه برای بانوی خانه اهمیت زیادی دارد.

بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران ، دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ، دکوراسیون آشپزخانه مدرن : 

همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم ، آشپزخانه مهم ترین بخش هر خانه از نظر دکوراسیون می باشد. و خانم خانه ، مدت زمان زیادی را در محیط آشپزخانه سپری می کند. از این رو چیدمان و دکوراسیون این بخش از منزل بسیار حائز اهمیت می باشد.

بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران

بانوان در خرید وسایل آشپزخانه حساسیت بیشتری خرج می دهند و تمایل دارند دکوراسیون آشپزخانه خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنند. انتخاب تم آشپزخانه به سلیقه افراد بستگی دارد و هر شخصی متناسب با سلیقه ی خود می تواند دیزاین منحصر به فرد و خاصی داشته باشد.

نکات مهم در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران

طراحی دکوراسیون آشپزخانه می تواند شامل مراحل زیر باشد:

بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران

• سبک آشپزخانه

اولین گام برای طراحی بهترین دیزاین و طراحی برای آشپزخانه این است که ؛ سبک کلی و غالب ن را مشخص کنید.

• کابینت بندی

گام بعدی، بعد از انتخاب سبک انتخاب کابینت متناسب با سبک مورد نظر می باشد.

• خریداری وسایل مورد نیاز آشپزخانه

گام سوم ، خرید و وسایل مورد نیاز آشپزخانه می باشد. چیدمان این وسایل باید با دقت بیشتری انجام شود . چرا که وسایل در عین زیبایی در چیدمان باید دم دست باشند . تا آشپزی و پذیرایی به راحتی انجام شود.
به طور کلی نظم آشپزخانه ، تاثیر زیادی در منظم شدن منزل دارد. علی الخصوص در مورد آشپزخانه های امروزی که اکثرا اپن هستند ، اهمیت این موضوع دوچندان می شود.

• دکوراسیون آشپزخانه کوچک

برای طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران ، انتخاب کابینت ها ، میز ، صندلی ، گاز ، یخچال بسیار مهم می باشد. و در انتخاب این وسایل باید دقت و حساسیت بیشتری به خرج داد. این مورد در مورد دکوراسیون آشپزخانه کوچک اهمیت بیشتری دارد. چرا که وسایل باید پاسخگوی نیاز شما باشند و در فضای کوچک جای بگیرند.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

• تعیین بودجه

در انتخاب وسایل مورد نیاز باید بودجه ی خود را در نظر داشته باشید و متناسب با بودجه نسبت به خرید اقدام کنید.

• انتخاب سنگ یا صفحه ی روی کابینت ها

گام آخر انتخاب سنگ یا صفحه ی روی کابینت ها می باشد. محصولات ارائه شده در این زمینه بسیار متنوع می باشند.در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران انتخاب بهترین صفحه دشواری می باشد. برای این کار می توانید از شرکت طراحی دکوراسیون داخلی طرحینه کمک بگیرید.

صفحه ی روی کابینت آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

آشپزخانه قلب خانه است. و بانوان در مورد طراحی این بخش از منزل دقت زیادی می کنند.وسایل و چیدمان این بخش از منزل نیاز به دقت خاصی دارد. اندازه آشپزخانه نیز در دکوراسیون و چیدمان آن تاثیر زیادی دارد.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

وسایل آشپزخانه باید متناسب با سبک آن باشد. به عنوان مثال در دکوراسیون آشپزخانه مدرن از رنگ های ساده و خنثی مثل سفید و طوسی برای دیوارها استفاده می شود. استفاده از وسایل پر زرق و برق در این دکوراسیون جایگاهی ندارد.

در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران باید پرده آشپزخانه و فرش نیز متناسب با سبک آن باشد. نکته ی مهم در انتخاب فرش این است که فرش هایی با طرح شلوغ فضا را کوچک تر نشان می دهند.

در مورد خرید وسایل جای نگرانی نیست. چرا که با هر سلیقه و بودجه می توان بهترین دکوراسیون را برای آشپزخانه طراحی کرد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم ، دکوراسیون و زیبایی آشپزخانه تاثیر زیادی در زیبایی منزل خواهد داشت. سبک مدرن یکی از سبک های متفاوت برای آشپزخانه می باشد. این سبک ظاهری ساده و خلوت دارد.

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن
در چیدمان باید هرکدام از وسایل در جای درست خود قرار بگیرند. در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران کانتر و جزیره آشپزخانه و روی کابینت ها باید خلوت باشد. در انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه مدرن دقت کنید که ؛ رنگ ها باید آرام بخش باشند و ایجاد هیجان نکنند.

نکات قابل توجه در چیدمان آشپزخانه

نکته ی مهم در چیدمان آشپزخانه توجه به شکل و معماری خانه می باشد. چیدمان وسایل آشپزخانه و داخل کابینت ها و روی کابینت ها بسیار اهمیت دارد. معمولا وسایل پرکاربرد روی کابینت ها قرار داده می شوند.

بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران
معمولا وسایل سنگین و بلور در کابینت های زیرین و وسایل سبک در کابینت های بالایی باید قرار بگیرند. در بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران ، وسایل پذیرایی و پرکاربرد باید دم دست باشند. تا در پذیرایی و استفاده روزانه راحت تر باشند. و وسایلی نظیر چاقو و کاردهای پرکاربرد ، سماور و… روی کابینت ها قرار می گیرند. لازم به ذکر است که ؛ بگوییم وسایل نباید در یک نقطه متراکم باشند.

جزیره آشپزخانه ، کانتر آشپزخانه

جزیره یا کانتر آشپزخانه در آشپزخانه های مدرن و امروزی جایگاه خاصی پیدا کرده است. جزیره آشپزخانه در جایی قرار می گیرد که اطراف آن خالی باشد. و به راحتی بتوان در آنجا تردد کرد. روی جزیره می تواند خالی باشد.یا مکانی برای ظرفشویی داشته باشد. زیر کانتر معمولا جایی برای قرار دادن وسایل وجود دارد. کانتر آشپزخانه برای هر خانه ای متناسب با دکوراسیون آن می تواند متفاوت باشد.

جزیره آشپزخانه

نکات مهم در دیزاین بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران

بهترین دیزاین آشپزخانه ، دیزاینی است که هرکدام از وسایل سرجای خود قرار بگیرند. چیدمان وسایل باید کاملا اصولی باشد. استفاده از گلدان ها و وسایل تزئینی باید متعادل باشد و نباید در این کار افراط شود. چراکه ؛ آشپزخانه به خودی خود وسایل زیادی دارد. و قرار دادن وسایل زیاد در آنجا زیبایی آن را از بین می برد.

بهترین تزیین آشپزخانه

با استفاده از یک یا دو گلدان طبیعی و یا یک سری مگنت ها روی وسایل مختلف می توان آشپزخانه را به بهترین شکل ممکن طراحی کرد. توجه کنید که محیط آشپزخانه نباید بیش از اندازه شلوغ شود. شما می توانید با استفاده از رانر به همراه گلدان کوچک یا مجسمه یا ظرف تزئینی میز نهارخوری را تزئین کنید.

مدل آشپزخانه

بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران می تواند به مدل آشپزخانه نیز ربط داشته باشد. طرح و مدل آشپزخانه توسط معمار یا طراح ساختمان مشخص می شود.شما می توانید متناسب با مدل آشپزخانه و به طور سلیقه ای چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه را انتخاب کنید.

بهترین طراحی آشپزخانه

در طراحی آشپزخانه می توان از کاغذ دیواری نیز استفاده کرد.در صورت وجود پنجره با استفاده از پرده آشپزخانه می توان زیبایی آن را دوچندان کرد.

بهترین دکوراسیون داخلی آشپزخانه

انتخاب وسایل برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که در انتخاب این وسایل باید دقت و حساسیت بیشتری به خرج داد. زیرا هر چقدر که این وسایل زیبا تر باشند ، آشپزخانه نیز زیباتر خواهد شد.

در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران ، در انتخاب سبک و وسایل آشپزخانه ؛ رنگ و طرح آن ها ؛ به هارمونی وسایل و سبک آشپزخانه و سایر قسمت های خانه توجه کنید. وسایل آشپزخانه باید با وسایل موجود در آن هماهنگ باشند. و چیدمان آن نیز به بهترین شکل باشد.

آشپزخانه کوچک

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک کمی دشوار می باشد. طراحی این آشپزخانه باید به گونه ای باشد که فضا بازتر دیده شود. و از شلوغی بیش از حد و ایجاد ظاهر آشفته و نامنظم در آشپزخانه جلوگیری شود. وسایل موجود در آشپزخانه های بزرگ می تواند نظم آشپزخانه کوچک شما را به هم بزند. در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران توجه کنید که ؛ قرار نیست وسایل موجود در اشپزخانه های بزرگ در آشپزخانه شما هم باشد.

برای بزرگ تر به نظر رسیدن آشپزخانه کوچک می توان از رنگ های روشن استفاده کرد. میزنهارخوری باید کوچک باشد و فضای کمتری اشغال کند. شما می توانید از اپن به عنوان میز نهارخوری استفاده نمایید.

بازسازی آشپزخانه

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم ،آشپزخانه مهم ترین بخش هر خانه ای می باشد. بانوان مدت زمان زیادی را در این محیط هستند. آشپزخانه در پذیرایی ها و رفت و آمدها بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. این موضوع در مورد خانه هایی با آشپزخانه اپن از اهمیت بیشتری برخوردار است . چرا که فضای آشپزخانه از بخش های دیگر خانه دیده می شود.

از این رو بازسازی آشپزخانه یک موضوع بسیار مهم می باشد. در بازسازی و تعمیرات این بخش از خانه معمولا ساختار های قدیمی مانند دیوارها و کاشی های قدیمی و رابیتس کاری ها کنار گذاشته می شوند.و کابینت ها تعویض می شوند.

در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران ، در صورت نیاز ، کاشی آشپزخانه یا سرامیک ها و لوله کشی ها هم باید تغییر کنند تا نتیجه ی بازسازی رضایت بخش باشد.

در هرحال تصمیم در مورد بازسازی آشپزخانه به خود شما بستگی دارد. اینکه ساختار آشپزخانه ، به همراه وسایل کلا تعویض شود و یا وسایل اصلی فقط تغییر یابند ، کاملا به خود شما وابسته است.

در صورتی که شما متمایل باشید ، آشپزخانه را به طور کلی بازسازی کنید. می توانید کف آشپزخانه، پرده ها، کابینت ها و وسایل برقی و سایر وسایل را تعویض کنید. از آنجایی که هزینه بازسازی کلی زیاد می باشد. می توان با تغییر کاشی ها یا با استفاده از برچسب ها این کار را انجام داد.

روش های مختلفی برای بازسازی آشپزخانه و طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران وجود دارد و شما می توانید با هزینه ی کم به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهید.

در صورتی که شما تمایل به عوض کردن کابینت ها داشته باشید. کابینت های هایگلاس یا کابینت ممبران گزینه های مناسبی هستند. کابینت های ممبران برای دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک مناسب هستند. این در حالی است که برای آشپزخانه های مدرن ؛ کابینت های های گلاس مناسب می باشند.

در نوسازی آشپزخانه ، علاوه بر تعویض درب کابینت ها می توانید از وسیله های جدید و به روز و مدرن تری استفاده نمایید. و کفپوش آشپزخانه را تعویض کنید.

نکته مهم دیگر طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران ارتفاع کابینت ها می باشد .ارتفاع کابینت ها نیز می تواند متناسب با سبک دکوراسیون آشپزخانه تغییر یابد. کانتر در بخش ورودی آشپزخانه یک ایده فوق العاده است. وسایل موجود در آشپزخانه باید در هارمونی و تناسب بایکدیگر باشند. این کار تاثیر زیادی در زیبایی آشپزخانه خواهد داشت.

برخی از سوالات رایج

در اینجا به برخی از سوالات رایج مشتریان پاسخ می دهیم: 

1. آیا سبک دکوراسیون آشپزخانه می تواند متفاوت از سبک دکوراسیون پذیرایی یا نشیمن باشد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم این موضوع به فضای منزل شما بستگی دارد. در صورتی که فضای منزل شما کوچک باشد. از آنجایی که همه ی بخش ها در معرض دید هستند ، بهتراست از سبک یکسان استفاده شود.
در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران در صورت بزرگ بودن ابعاد می توان از سبک های متفاوتی استفاده کرد.

2. در دکوراسیون آشپزخانه مدرن باید به چه نکاتی توجه کرد؟

سبک مدرن باید خلوت و ساده باشد. از این رو در زمان خرید وسایل و چیدمان آن باید دقت زیادی داشت تا از شلوغی محیط جلوگیری شود. کابینت ها مهم ترین عنصر در آشپزخانه مدرن هستند و در انتخاب آن باید حساسیت بیشتری به خرج داد.

3. فرش آشپزخانه در چه ابعادی باید باشد؟

فرش آشپزخانه باید متناسب با سبک و تم آشپزخانه باشد. میز نهار خوری ، میز و صندلی باید روی فرش جای بگیرند.

4. در طراحی بهترین دکوراسیون آشپزخانه در تهران بهترین روش برای چیدمان وسایل داخل کابینت های آشپزخانه چیست؟

معمولا ظروف سنگین و شکستنی در کابینت های پایینی قرار داده می شوند. و ظروف سبک در کابینت های بالایی قرار می گیرند. و ظروف با ارتفاع بلند در قسمت پشتی کابینت قرار می گیرند. ظروف پرکاربرد هم باید دم دست قرار بگیرند.

5. در تزیین آشپزخانه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای تزیین آشپزخانه می توانید از پرده های زیبا و تابلوهای مناسب و همچنین از گلدان یا مجسمه های کوچک استفاده کنید.

.