طرحینه

بهترین رنگ سرامیک کف پذیرایی – سرامیک کف پذیرایی مدرن و لوکس

بهترین رنگ سرامیک کف پذیرایی – سرامیک کف پذیرایی مدرن و لوکس :  همانگونه که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم ، کفپوش ها یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون داخلی می باشند. کفپوش ها خود انواع متفاوتی دارند. یکی از رایج ترین کفپوش هایی که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد ، کفپوش سرامیک کف می باشد. این نوع کفپوش در بخش های مختلف منزل نظیر دکوراسیون پذیرایی ، آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مقاله تصمیم داریم در مورد بهترین کفپوش سرامیکی پذیرایی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. تا شما با خیال آسوده بتوانید ، بهترین نوع کفپوش را انتخاب کنید.

رنگ سرامیک کف پذیرایی

رنگ سرامیک کف پذیرایی

رنگ یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که می تواند در بزرگ تر یا کوچک تر نشان دادن فضا موثر باشد. از این رو انتخاب رنگ کفپوش بسیار حائز اهمیت می باشد. به عنوان مثال استفاده از رنگ های روشن در دکوراسیون پذیرایی کوچک می تواند فضای پذیرایی را بزرگ تر از اندازه واقعی نشان دهد.

برای انتخاب بهترین رنگ کفپوش ، می توانید از طراحان داخلی کمک بگیرید. طرحینه بهترین طراحان داخلی را به شما معرفی می کند.
سرامیک کف در رنگ های متنوعی در بازار موجود می باشند و شما می توانید متناسب با سلیقه و فضای پذیرایی بهترین رنگ را انتخاب کنید. رنگ سرامیک کف پذیرایی بایستی متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی باشد.

محبوب ترین رنگ کفپوش سرامیکی

کاشی و سرامیک رنگ ها و طرح های متنوعی دارد ، که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کفپوش سرامیکی قهوه ای

در حال حاضر سرامیک های قهوه ای رنگ از محبوبیت بالایی برخوردارند. این سرامیک ها شباهت زیادی به طرح پارکت دارند ، طراحی و رنگ آن ها همانند پارکت منزل می باشد. طرح های این سرامیک برگرفته از دل طبیعت می باشد و یک طراحی نوستالژیک را به فضای پذیرایی می بخشد. این رنگ از سرامیک به دلیل خنثی بودن با انواع ست ها و وسایل دکوراسیون هماهنگ می شود.

کفپوش سرامیکی سفید

رنگ سفید ، کرم و نخودی جزو محبوب ترین رنگ سرامیک کف پذیرایی می باشند. در میان این رنگ ها رنگ سفید طرفداران زیادی دارد . زیرا این رنگ در اکثر فضاها قابل استفاده می باشد و می تواند برای فضای پذیرایی زیبایی منحصر به فردی ایجاد کند. رنگ های سفید در دکوراسیون پذیرایی کوچک می توانند انتخاب ایده آلی باشند.

کفپوش سرامیکی طوسی

کفپوش های سرامیکی طوسی رنگ نیز از محبوبیت بالایی برخوردارند. با استفاده از این کفپوش ها می توان یک دکوراسیون شیک و لاکچری طراحی کرد. مزیت مهمی که این رنگ از کفپوش ها دارند این است که کثیفی را نشان نمی دهند.

بهترین رنگ سرامیک کف پذیرایی

در حال حاضر صنعت سرامیک سازی در کشور ایران از جایگاه خوبی برخوردار است. و سرامیک ها در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شوند. اما ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که ، بهترین رنگ سرامیک کف ، کدام است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم ، هر کدام از طرح های سرامیک در دو تناژ روشن و تیره تولید می شوند. انتخاب هر کدام از این رنگ ها کاملا سلیقه ای می باشد و شما می توانید متناسب با متراژ پذیرایی و نوع دکوراسیون و…بهترین رنگ را انتخاب کنید.

سرامیک کف پذیرایی به رنگ روشن ، به دلیل انعکاس نور می تواند ، فضا را بزرگتر از اندازه واقعی نشان دهد. استفاده از سرامیک های براق به جای مات می توانند انعکاس نور را بالاتر کرده و نور را در پذیرایی پخش کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کاشی و سرامیک می توانید به فروشگاه های معتبرمراجعه کنید. طرحینه بهترین فروشگاه ها را به شما معرفی می کند.