طرحینه

بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی | کاشی سرویس بهداشتی ایرانی

رنگ کاشی سرویس بهداشتی ، تاثیر زیادی در دکوراسیون آن دارد. در این مقاله انواع مختلف رنگ کاسی سرویس بهداشتی را معرفی می کنیم.

بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی | کاشی سرویس بهداشتی ایرانی :

رنگ کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی چقدر اهمیت دارد؟ واقعیت این است که خیلی از ما به دکوراسیون سرویس بهداشتی اهمیت قائل نیستیم. و سعی می کنیم دکوراسیون این بخش را با صرف هزینه ی کم و طراحی ارزان انجام دهیم.

این در حالی است که عده ی کمی از افراد سعی می کنند ، کاشی حمام و دستشویی ، و شیرآلات لاکچری داشته باشند. و یک رنگ مناسبی برای کاشی توالت انتخاب کنند.
برخی معتقدند که دکوراسیون سرویس بهداشتی باید جزو یکی از بهترین دیزاین ها در منزل باشد. برای انتخاب بهترین رنگ کاشی می توانید در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی

بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی

انتخاب رنگ کاشی به سلیقه ی شخصی شما بستگی دارد. و شما می توانید متناسب با فضا و با در نظر گرفتن سلیقه خود بهترین کاشی را برای دکوراسیون سرویس بهداشتی انتخاب کنید.

با کاشی آبی رنگ حس آرامش خلق کنید

رنگ آبی یکی از رنگ ها آرام بخش است که در تنالیته متفاوتی می باشد. هر کدام از تن رنگ آبی ، آرامش خاصی دارند. در ادامه تصویر نمونه حمام و سرویس بهداشتی آبی را آورده ایم. با نگاه کردن به این تصاویر ، حس آرامش خواهید داشت. حضور فیزیکی در یک سرویس بهداشتی به رنگ آبی فوق العاده آرام بخش خواهد بود.

حمام و سرویس بهداشتی آبی

از رنگ سبز استفاده کنید.

رنگ سبز می تواند بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی باشد. شما با استفاده از این رنگ می توانید طبیعت را به حمام و سرویس بهداشتی وارد کنید.

سرویس بهداشتی سبز
رنگ سبز طبیعت سرشار از آرامش است. شما می توانید با ترکیب رنگ سنگ با چوب یک دکوراسیون ایده آلی خلق کنید. لازم به ذکر است که ؛ بگوییم رنگ سبز نیز در تنالیته های مختلفی می باشد.
تنالیته تیره سیر ، برای دکوراسیون حمام کوچک مناسب نیست. و باید از حداقل مقدار آن استفاده کرد.

انتخاب کاشی طوسی رنگ

رنگ طوسی ، جزو رنگ های خنثی می باشد. انتخاب رنگ طوسی برای کاشی ها می تواند یک انتخاب مناسبی باشد. در انتخاب این رنگ به عنوان بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی باید دقت و حساسیت بیشتری به خرج داد. زیرا طوسی تیره برای فضاهایی با متراژ کم مناسب نیستند. مهم ترین ویژگی رنگ طوسی این است که ، به راحتی با رنگ های دیگر قابل ترکیب است. از این رو شما می توانید این رنگ را در ترکیب با رنگ های دیگر استفاده کنید.

حمام و سرویس بهداشتی طوسی

با کاشی مشکی جرات به خرج بدهید

معمولا کمتر کسی به سراغ رنگ مشکی می رود. با انتخاب کاشی مشکی می توانید جرات به خرج دهید. درسته این رنگ در زیبایی و جذابیت محیط تاثیر فوق العاده ای دارد.ولی می تواند دلگیر و خسته کننده باشد. از این رو در انتخاب این رنگ احتیاط کنید.
رنگ مشکی نمی تواند بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی برای دکوراسیون حمام کوچک باشد.

سرویس بهداشتی مشکی

با کاشی رنگ زرد فضایی گیرا داشته باشید.

با کمک رنگ زرد می توانید انرژی را به فضا وارد کنید. با رنگ زرد می توانید دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام زیبا و شیکی داشته باشید. باید بگوییم که ممکن است این رنگ بعد از مدتی زننده باشد. از این رو توصیه ما به شما این است که ؛ از رنگ زرد به اندازه استفاده کنید و زیاده روی نکنید.

سرویس بهداشتی زرد

با کاشی رنگ سفید ، فضا را بزرگ تر کنید.

استفاده از رنگ های روشن ؛ مثل رنگ سفید می توانید حمام و سرویس بهداشتی را بزرگ تر از اندازه واقعی نشان دهید. چرا که رنگ های روشن نور را منعکس می کنند و فضا را بزرگ تر نشان می دهند.رنگ های روشن می توانند بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی باشند. رنگ سفید بهترین انتخاب برای مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک می باشد.

حمام و سرویس بهداشتی سفید

از مهم ترین ویژگی این رنگ این است که ، لکه ها و کثیفی ها به راحتی مشخص می شوند و این باعث می شود ، فضای حمام و سرویس بهداشتی را تمیز نگه دارید و آلودگی ها را از بین ببرید.

با کاشی قرمز فضای حمام و سرویس بهداشتی را پرانرژی کنید

در صورتی که شما جزو دسته افرادی باشید که به دنبال هیجان و انرژی هستید از رنگ قرمز برای کاشی ها استفاده کنید. رنگ قرمز نیز در تنالیته های مختلفی می باشد. از این رو در انتخاب این رنگ نیز باید احتیاط شود. شما با این رنگ می توانید بهترین طراحی دکوراسیون حمام را داشته باشید.

سرویس بهداشتی قرمز

با کاشی صورتی یک فضای فانتزی خلق کنید.

صورتی می تواند بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی باشد.اکثر ما رنگ صورتی را با رنگ دخترانه می شناسیم. با استفاده از این رنگ می توانید فضا را دلباز کنید و لطافت خاصی به فضا ببخشید. در ادامه تصاویری از دکوراسیون حمام صورتی ارائه می دهیم.

سرویس بهداشتی صورتی

از کاشی کرم رنگ در دکوراسیون حمام استفاده کنید

استفاده از کاشی کرم رنگ می تواند فضا را روشن تر و دلبازتر کند. انتخاب این رنگ برای فضاهای کوچک، کم نور و حتی بدون پنجره بسیار ایده آل خواهد بود. رنگ کرم نیز همانند رنگ سفید ، کثیفی‌های فضا را مشخص می کند و شما می توانید فضا را تمیز نگه داشته و آلودگی هارا از بین ببرید.

حمام و سرویس بهداشتی کرم

با کاشی بنفش فضای سرویس بهداشتی را به طور خاص طراحی کنید

رنگ بنفش به عنوان بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی چندان طرفدار ندارد. شما می توانید با انتخاب این رنگ حمام و سرویس بهداشتی خاصی را طراحی کنید. رنگ بنفش از لطافت خاصی برخوردار است . شما با استفاده از این رنگ می توانید یک فضای رویایی خلق کنید.

سرویس بهداشتی بنفش

سخن پایانی

لازم به ذکر است که بگوییم ، علاوه بر انتخاب بهترین رنگ سرامیک برای سرویس بهداشتی ، باید طرح مناسبی نیز انتخاب کرد. یعنی رنگ و طرح هر دو در طراحی داخلی سرویس بهداشتی تاثیر می گذارند.
در انتخاب طرح . بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی باید حساسیت بیشتری به خرج دهید. چرا که طرح کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی در کوچک و بزرگ تر به نظر رسیدن فضا موثر هستند.
طرح های بزرگ تر ، خلوت تر و ساده تر برای فضاهای کوچک مناسب هستند. و فضا را آرام تر نشان می دهند. اما بر عکس طرح های ریزتر و کوچک تر برای فضاهای بزرگ مناسب هستند.