طرحینه

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc – قیمت بهترین مارک پنجره دوجداره upvc

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc – قیمت بهترین مارک پنجره دوجداره upvc: پنجره های دوجداره تنوع زیادی دارند و برای خریداران این نوع پنجره ها سوال پیش می آید که واقعا کدام مارک پنجره دوجداره یو پی وی سی بهتر است؟ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.بهترین مارک پنجره دوجداره upvc

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc در ایران کدام است؟

هر کشوری کالایی مخصوص خود دارد که در دنیا به اسم آن کشور معرفی و معروف می شود. برای مثال در صنعت درب و پنجره سازی بهترین مارکی که پنجره های دوجداره یو پی وی سی دارند مربوط به کشور آلمان می باشد. زیرا آلمان اولین کشور تولید کننده پنجره upvc می باشد که در 40 سال گذشته در تولید پنجره دوجداره با عایق بالا بسیار موفق بوده است. این کشور در در مصالح ساختمانی و ساختمان سازی نیز از تکنولوژی بالایی بهره می گیرد و جزو برترین کشورهای این زمینه است.

حدود 15 سال است که از یو پی وی سی در ساخت و ساز ساختمان های ایرانی استفاده می شود و ده سالی می شود که یو پی وی سی به کل جایگزین پنجره های آهنی و آلومینیومی در کشور ما شده و می شود گفت که تازه جای خود را ثابت کرده است.

اجزای پنجره دوجداره یو پی وی سی

اجزایی که پنجره دوجداره یو پی وی سی را تشکیل می دهند:

  • برند های ویستابست و وین تک جزو بهترین پروفیل های مصرفی پنجره دوجداره در ایران می باشند که وین تک در رده دوم است و ویستابست که دیواره و متریال تشکیل دهنده ضخیمی دارد در رده اول بهترین مارک پروفیل در ایران است.
  • ببهترین مارک پنجره دوجداره upvc وبا کیفیت ترین مارک یراق مارک روتو آلمان است که هزینه زیادی دارد و سخت می شود انتخاب کرد. البته یراق آلات مصرفی درب و پنجره دوجداره مارک های بسیار و متنوعی دارند و مارک های وی اچ اس و آکادو که از یراق آلات کشور ترکیه هستند نیز جزو مارک های برتر، باکیفیت و با طول عمر زیاد می باشند.
  • شیشه خامی که برای تهیه شیشه های پنجره دوجداره و سه جداره استفاده می شود از سوپرکلیر فلوت که ساخت یزد یا قزوین است تهیه می شود. البته شیشه کشورهایی مانند چین و بلژیک نیز در کشور موجود است اما هزینه بالایی در بر می گیرد.
  • همچنین باید اسپیسرها و چسب های مصرفی تولید ترکیه و از مارک های این کشور باشند.

پروفیل ویستابست و وین تک چه تفاوت هایی دارند؟

پروفیل وین تک سطح مقاوم تری از ویستابست دارد، اما قیمت پروفیل ویستابست از وین تک بیشتر است. همچنین وزن و ضخامت دیواره های بیرونی ویستابست نیز از وین تک بیشتر می باشد.

بهترین مارک پنجره دوجداره یو پی وی سی

نکات مهم بررسی بهترین مارک پنجره های دوجداره یو پی وی سی

1. دقت به جزئیات تولید:

کیفیت و ضخامت گالوانیزه آهن بکار رفته در مقطع پروفیل ها و تسمه لولا جزو جزئیات تولید این پنجره ها است. در انتخاب بهترین مارک پنجره دوجداره upvc حتما باید به آن توجه کنید.

2. راه وروش های تولید:

دو روش دستی و صنعتی برای تولید شیشه و پنجره دوجداره یو پی وی سی هست که در روش دستی شیشه و پنجره به دست انسان تولید می شود و در روش صنعتی تولید شیشه توسط دستگاه های اتومات پلمپ و با تزریق چسب پلی سولفات و گاز آرگون و تولید پنجره دوجداره توسط دستگاه های اتومات چهار سر جوش انجام می گیرد.
همانطور که می شود برداشت کرد پنجره و شیشه ای که به وسیله دستگاه های اتوماتیک تولید می شوند منظم تر، با کیفیت تر و استاندارد خواهند بود.

3.مواد تشکیل دهنده:

این پنجره از سه قسمتِ پروفیل یو پی وی سی، یراق و شیشه دوجداره تشکیل می شود که آن ها را توسط دستگاه های صنعتی یا نیروهای کارآموخته مونتاژ می کنند و بدین ترتیب پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید می شود.

بهترین مارک پنجره دوجداره upvc چه ویژگی هایی دارد؟

در برابر سرما، آب و رطوبت عایق است، به آسانی نصب می شود و وزن نسبتا سبکی دارد. عایق قوی صوت و گرد و غبار است، قفل ضد سرقت دارد و در برابر زلزله و بلایای دیگه مقاوم است. رنگ بندی و اشکال مختلفی دارد و به مدت طولانی عمر می کند حتی در شرایط آب و هوایی سخت. در صرفه جویی هزینه های قبض برق و گاز کمک می کند و نگهداری و تمیز کردن آن آسان است.

در نهایت باید طبق ویژگی ها و پروفیل و یراق باکیفیت انتخاب کنید که کدام مارک پنجره بهتر است و این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین مارک این پنجره ها تولید کشور آلمان است و بهترین مارک پروفیل در ایران ویستابست و وین تک می باشند.