طرحینه

حقایق بازسازی ساختمان ، انتظارات پیمانکار بازسازی ساختمان

 

  حقایق بازسازی ساختمان ، انتظارات پیمانکار بازسازی ساختمان : همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم، تعمیرات ساختمان یک کار تخصصی می باشد، و باید توسط تیم تخصصی انجام شود. در این مقاله قصد داریم حقایق و نکاتی در مورد بازسازی و پیمانکار بازسازی ساختمان توضیح دهیم. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

حقایق بازسازی ساختمان

پیمانکاران بازسازی ساختمان

تعمیرکار ساختمان شخصی است که در زمینه بازسازی تخصص و تجربه کافی دارد. شما را در زمینه انتخاب نوع بازسازی و مدیریت هزینه ها یاری می کند. و عملیات نظارت و اجرای پروژه نوسازی را برعهده دارد.
پیمانکاران بازسازی ساختمان یکسری انتظاراتی دارند که باید به آن ها توجه کرد:

• کار گروهی با تیم بازسازی ساختمان

بعد از عقد قرارداد با یک شرکت بازسازی ساختمان، پروسه بازسازی شروع می شود. یکی از حقایق بازسازی ساختمان این است که ؛ پیمانکاران معمولا تمایل دارند ، برای انجام کارها از تیم خودشان استفاده کنند.

این کار از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می کند. آن ها به احتمال زیاد درخواست شما برای همکاری را رد می کنند.

• تخلیه ساختمان

یکی از حقایق بازسازی ساختمان این است که شما در زمان اجرای عملیات بازسازی ساختمان، خانه را تخلیه کرده و در اختیار گروه بازسازی قرار دهید. این کار هم از لحاظ امنیتی توصیه می شود ، و هم اعضای تیم در انجام کارها راحت تر خواهند بود.

• استفاده از مواد و مصالح جدید

استفاده از وسایل جدید در نمایان شدن و جلوه ی نمای بهتر بسیار تاثیرگذار می باشد.

در کنار اقداماتی نظیر رفع اشکالات ،تعویض اتصالات ساختمان می توان عملیاتی نظیر اجرای سقف کاذب، نصب کاغذ دیواری، کفپوش ها ، تعویض کابینت ها و… را برای زیبایی بیشتر انجام دارد.

• انجام کارهای توافق شده در قرارداد

ممکن است ، یکسری مشکلات و مسائل در زمان عقد قرارداد وجود نداشته باشد؛ و در طی عملیات بازسازی پیش آید. امکان دارد، پیمانکار مسئولیت انجام آن را به عهده نگیرد.
از این رو؛ بهتر است در زمان عقد قرارداد در مورد انجام وظایف و اعمال اضافی توافق کنید. با انجام این کار ممکن است کمی هزینه ها بیشتر شود ، اما خیال شما بابت انجام کارها آسوده خواهد بود.

• اعتماد به تیم خود

به عنوان یکی از حقایق بازسازی ساختمان باید بگوییم که ؛ تیم تخصصی بعد از عقد قرارداد پیمانکاری بازسازی ساختمان ، تمایل به همکاری با تیم خود را دارند. آن ها با اخلاق، روحیات و تجربه اعضای تیم خود آشنا هستند. و با آن ها راحت تر کار می کنند. از این رو تمایلی به همکاری با تیم شما را ندارند.

• مشتریان کمال گرا

هیچ یک از پیمانکاران به دنبال دردسر نمی باشند. آن ها ترجیح می دهند، قبل از اتمام پروژه تمامی مسائل و موارد را تمام کنند تا بعدا برای آن ها دوباره کاری نشود.

آن ها مشتریان کمال گرا را می پسندند. مشتریانی که در حد امکان همه چیز را راحت می گیرند و سخت گیری نمی کنند، و نتیجه کار برایشان اهمیت دارد. و آن ها هم سعی می کنند ، کار خود را به نحو احسن انجام دهند.

• اطمینان از جانب شما

بهتر است، شما این اطمینان را به پیمانکاران بدهید ، که آن ها بهترین گزینه ای بودند که شما انتخاب کردید و آن ها بهترین مورد برای انجام پروژه شما هستند. با این کار پیمانکاران مطمئن می شوند که شما در زمینه نوسازی و بازسازی ساختمان به آن ها اعتماد کرده اید.

• توافق بر سر هزینه ها

یکی از موارد دیگر از حقایق بازسازی ساختمان ، توافق بر سر هزینه ها می باشد.
پیمانکاران ممکن است در مواردی هزینه های بسیار زیاد و ظالمانه ای را پیشنهاد دهند. شما می توانید در مورد پایین آوردن نرخ هزینه ها به توافق برسید.

قبل از عقد قرارداد در مورد هزینه ها و نرخ بحث و گفتگو کرده و به توافق برسید.

• اخذ مجوز توسط پیمانکاران

اخذ مجوز بازسازی ساختمان برای پیمانکاران کار راحتی می باشد . آن ها در موارد معقول به راحتی می توانند اقدامات لازم را انجام داده و مجوز های لازم را از شهرداری اخذ کنند.