طرحینه

بهترین برند درب ضد سرقت ترک اصل + قیمت 2022

خرید درب ضد سرقت ترک اصل با قیمت مناسب از نمایندگی معتبر : درب ضد سرقت ترک از کیفیت و قیمت بالاتری در بین انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار است. این گونه از درب ها محصول ترکیه بوده و به دلیل بالا بودن کیفیت در ساخت آن ها طرفداران بیشتری نیز دارند. در ادامه ی این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی های درب ضد سرقت ترک توضیحات بیشتری ارائه می دهیم.

ویژگی های درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت را باید با در نظر گرفتن محل مورد نظر خود انتخاب نماییم که هریک دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. درب های ساخت ترکیه همان طور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم به دلیل داشتن کیفیت بالا، بیشتر برای منازل و اماکن خصوصی مناسب بوده و در ساخت این محصول کیفیت کار را در درجه اول قرار داده اند. برخی از ویژگی های عالی درب های ضد سرقت به شرح زیر می باشد:

 • دارای ایمنی بسیار بالا در برابر سرقت و نیز حوادث غیر مترقبه می باشد.
 • می توان به راحتی آن ها را نصب کرده و مورد استفاده قرار داد.
 • دارای ظاهری بسیار شیک و زیبایی می باشد.
 • از چهارچوب استاندارد و همچنین محکمی برخوردار است.

لوله های درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترک در مقایسه با درب های ضد سرقت ایرانی و درب های ضد سرقت چینی از ویژگی های بهتر و باکیفیت تری برخوردارند. این گونه از درب ها از چهار عدد لولا تشکیل شده اند و دارای قابلیت رگلاژ نیز هستند. این لوله ها در مقایسه با درب های ضد سرقت چینی قطورتر بوده و از استحکام و کیفیت بالاتری نیز برخوردار هستند.

قفل درب ضد سرقت ترک اصل

می توان بر روی درب ضد سرقت ترک اصل یک عدد چشمی و یک قفل شب بند نیز مشاهده نمود. این گونه از درب ها قفل هایی دارند که سیستمی که در آن ها به کار رفته است به این شکل کار می کند که با چرخاندن کلید، 8 عدد زبانه متحرک و ثابت به شکل همزمان از دو جهت مختلف به چهارچوب وارد می گردند.

درب های ضد سرقت ترک از 3 عدد کلید کارگری و 8 عدد کلید اصلی کامپیوتری تشکیل شده اند؛ در زمان ساخت و ساز ساختمان ها می توانیم کلیدهای کارگری را به جای کلیدهای اصلی قفل ها مورد استفاده قرار دهیم. به علاوه درب های ضد سرقت ترک تشکیل شده از قفل سرایداری و روزبند می باشند که دارای روزت هایی از جنس الماس می باشد و نمی توان آن ها را به وسیله دریل سوراخ نمود.

درب ضد سرقت ترک اصل عایق صدا است

می توان گفت که درب های ضد سرقت ترک می توانند به عنوان عایق صدا، رطوبت و حرارت عمل نمایند و همچنین در برابر فشار و برش از خود مقاومت نشان دهند. این گونه از درب ها در برابر حوادثی مانند زلزله و آتش سوزی بسیار محکم و مقاوم بوده و اسکلت فلزی محکمی نیز دارند که از جنس نور سرد به ضخامت 1.5 میلی متر با رنگ و طرح چوب طبیعی می باشند و بین آن ها لایه پلی اورتان تزریق می کنند.

رویه درب ضد سرقت ترکیه

در مورد رویه درب ضد سرقت ترک، ام دی اف به کار می برند که دارای ضخامت 8 تا 10 میلی متر می باشد و از روکش هایی استفاده می کنند که از نوع پی وی سی بوده و یا چوب طبیعی را با طرح های متنوع در مورد آن مورد استفاده قرار می دهند.

چهارچوب درب ضد سرقت ترک

برای ساخت چهارچوب درب های ضد سرقت معمولا از ورق فلزی 2 میلی متری فرم داده شده استفاده می نمایند و همه قسمت های فلزی درب را به وسیله رنگ کوره ای رنگ می کنند. علاوه بر آن دورتا دور لنگه درب ترک را با استفاده از یک نوار دزدگیر برای این که گرد و غبار و صدا به داخل ساختمان وارد نگردد، عایق بندی می نمایند. به عبارتی دیگر می توان گفت ویژگی های اصلی درب ضد سرقت به این صورت می باشد:

 • متریال مورد استفاده در آن دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.
 • درب و چهارچوب ها با کیفیت بالاتری ساخته شده اند.
 • درب و چهارچوب ها دارای ابعاد استانداردی می باشند.
 • در ساخت این گونه از درب ها چهار عدد لولا به کار رفته است.
 • میان دو رویه درب به صورت سرتاسر از فلز استفاده شده است.
 • یراق آلات باکیفیت تری را در ساخت درب ضد سرقت سفارشی ترک مورد استفاده می شود.
 • دارای قفل شب بند و روز بند می باشد.
 • از چشمی مناسبی در ساخت آن استفاده شده است.
 • دو قفل جداگانه ای در مورد آن به کار رفته است.
 • از دو کلید کارگری و کلیدهای کامپیوتری تشکیل یافته است.
 • از روکش ام دی اف و یا پی وی سی و نیز چوب طبیعی بهره مند گردیده است.
 • خاصیت عایق صدا، رطوبت، گرما و سرما دارد.
 • مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش سوزی، زلزله و تخریب را دارا می باشد.
 • در برابر عواملی مانند فشار، برش و همچنین استفاده از دیلم مقاومت بالاتری از خود نشان می دهد.

مشخصات فنی درب ضد سرقت ترک

در اینجا به معرفی مشخصات فنی درب ضد سرقت ترکیه می پردازیم، تا در هنگام خرید بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید. برخی از مشخصات فنی درب درب ضد سرقت ترکیه به شرح زیر می باشند:

ضخامت چهار چوب درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت ترک اصل از چهارچوب هایی تشکیل یلفته اند که دارای ضخامتی برابر با 17 سانتی متر و دارای قطر 1.4 میلی متر می باشد. علاوه بر آن ضخامت لنگه درب آن حدودا 90 میلی متر بوده و جنس پاشنه آن از ورق استیل ضد زنگ است. در مورد ساختار داخلی درب های ضد سرقت ترک اصل نیز می توان گفت که داخل آن ها از ورق استیل یکپارچه با پل های استحکام دهنده تشکیل شده است.

جنس چهار چوب درب ضد سرقت

هنگام خرید این گونه از درب ها باید این نکته را در نظر داشته باشیم که چهارچوب آن حتما باید از نوع فلزی و یا آلیاژ عالی باشد و در نقاطی که ورق ها به هم متصل می گردند، جوش به صورت جزئی و مقطعی و یا خال جوش نباشد و نیز محلی که جوش کاری شده است به صورت کامل و زنجیره ای باشد.

قفل درب ضد سرقت

قفل هایی که بر روی درب های ضد سرقت ترک مورد استفاده قرار می گیرد اکثرا ساخت شرکت کاله ترکیه می باشند و این شرکت از بهترین سازنده های قفل در جهان می باشد.

دستگیره درب ضد سرقت ترک

دستگیره هایی که در درب های ضد سرقت ترک اصل به کار رفته است دارای جنس استیل مقاوم می باشند در این میان قفل شب بند و چشمی درب ها کیفیت بسیار بالاتری دارند.

رویه درب ضد سرقت

یک ورق سرتاسری فولاد در بین دو رویه درب ضد سرقت ترک قرار گرفته است که می توان از روی آن درب ضد سرقت ترک اصل و غیر اصل را به راحتی تشخیص داد. به علاوه با استفاده از آلومینیوم دورتادور لنگه درب را پوشش می دهند.