طرحینه

ساخت درب ضد سرقت سفارشی 0 تا 100 در ابعاد مختلف

درب ضد سرقت سفارشی ، سفارش درب ضد سرقت ، ابعاد درب ضد سرقت سفارشی، ابعاد درب ضد سرقت دو لنگه ، درب ضد سرقت تک لنگه : شاید شما نیز در مورد اهمیت و ضرورت خرید درب های ضدسرقت و به کار بردن آن به عنوان درب ورودی آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی اطلاع دارید. این گونه درب ها به دلیل این که دارای امنیت فوق العاده بالایی هستند و نیز استحکام بالایی داشته و با طراحی زیباتری ساخته شده اند، می توانند گزینه بسیار مناسبی برای ساختمان های ما باشند.

با این وجود به نظر می رسد یک مشکل اساسی وجود دارد و آن  اندازه و ابعادی است که درب های ضدسرقت دارند. درب ضدسرقت را می توان به عنوان محصولی در نظر گرفت که از نظر ابعاد و اندازه به شکل استاندارد به چهار دسته طبقه بندی می گردد:

 • دسته اول تک لنگه با ابعاد 105 در 210
 • دسته دوم دو لنگه با ابعاد 110 در 210
 • دسته سوم یک و نیم لنگه با ابعاد 140 در 210
 • دسته چهارم دولنگه با ابعاد 200 در 210

ذکر این نکته در مورد درب ضد سرقت ضروری است که  این اندازه ها به پشت درب مربوط می گردد که از طرف جلو نیز پنج سانتی متر به عنوان بال پرواز به اندازه های ذکر شده اضافه می گردد.

درب ضد سرقت سفارشی

برخی از تولید کنندگان به منظور این که رضایت مشتریان را به خود جلب نمایند به ساخت درب ضد سرقت سفارشی در سایزهای مختلف و با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان اقدام می نمایند. این سایزها مختلف بوده و از امکانات کامل و آبشن های ویژه بهره مند هستند. برخی از امکاناتی را که می توان بر روی درب های ضد سرقت سفارشی نصب نمود عبارتند از:

 • ورق فلزی بسیار محکمی را در داخل درب قرار می دهند.
 • از چندین نقطه می توان به چهارچوب و به صورت گاوصندوقی متصل نمود.
 • این گونه درب ها در برابر صدا، آب و آتش بسیار عایق هستند.
 • به منظور به وجود آوردن خاصیت ضد حریق در درب های ضدسرقت سفارشی می توان نوعی سنگ پشم نسوز را که عایق حرارت می باشد در داخل درب ها به کار برد.
 • با استفاده کردن از زه پلاستیکی در اطراف درب می توان از وارد شدن گرد و غبار به داخل منزل جلوگیری نمود.
 • این درب ها به دلیل سفارشی بودن می توانند به راحتی نصب شده و مورد استفاده قرار گیرند.
 • در این گونه درب ها در جهات مختلف به منظور به وجود آوردن امنیت بیشتر چندین زبانه قفل قرار داده شده است.
 • در درب ضد سرقت سفارشی از ورقه هایی استفاده شده است که دارای ضخامت بالایی می باشند.

درب های ضد سرقت را می توان با در نظر گرفتن سلیقه مشتری در سایزهای مختلف طبق نظر مشتری ساخت.

سایزهای درب ضد سرقت سفارشی

انواع درب ضد سرقت معمولا در سایزهای مشخص و معینی تولید و طراحی می گردند. به خاطر این که این گونه درب ها را از چهارچوب هایی با ابعاد استاندارد تولید می کنند، دارای سایزهای معینی هستند. علاوه برآن این چهارچوب ها به دلیل این که درب های ضد سرقت وزن قابل توجهی دارند باید به اندازه کافی محکم و با دوام بوده و لولاهای مقاوم در آن ها به کار رفته باشد، در این میان برخی از تولید کنندگان بدون این که ویژگی های درب ضدسرقت را در نظر بگیرند، شروع به ساختن چهار چوب هایی می کنند که دارای استحکام پایینی بوده و لولاهایی با متریال نامرغوب در آن ها به کار رفته است.

به علت سنگین بودن درب ضد سرقت ، لولای به کار رفته درآن بعد از گذشت مدتی از رگلاژ خارج شده و باعث ایجاد سر وصدا در هنگام بسته شدن درب می گردد و یا ممکن است به خوبی بسته نشود. به کار بردن متریال مرغوب ویراق آلات سفارشی در درب ضدسرقت سفارشی از صدمه وآسیب دیدن به درب بعد از مدتی استفاده از آن جلوگیری می کند. به علاوه چهارچوب درب ضدسرقت سفارشی با در نظر گرفتن سایز درب متفاوت بوده و کاملا با امکانات درب مطابقت دارد.

ساخت سفارشی درب ضد سرقت در ابعاد غیراستاندارد

برخی از افرادی که مایل به زندگی کردن در یک منتزل بزرگ تر از حد استاندارد و یا کوچک تر از حد استاندارد هستند ، می توانند با ساختن درب ضد سرقت سفارشی به سلیقه و اندازه مد نظر خودشان به هدف خود رسیده و به ایده آل های خود نزدیک تر گردند. در این میا ن برخی از تولید کنندگان درب ضدسرقت سعی بر این دارند تا انواع درب ضد سرقت سفارشی را با امکانات بیشتر و گسترده تولید نمایند.

علاوه بر سایز غیر استانداردی که در این گونه از درب ها می تواند تغییر پیدا کند، این تولید کنندگا ن سعی می کنند آبشن های بیشتری را برای رفاه حال مشتریان خود در درب ضد سرقت مورد استفاده قراردهند.

1- سیلندر نشکن در درب ضد سرقت سفارشی

معمولا سارقان برای این که قفل درب ها را تخریب نمایند به سراغ قسمت توپی رفته و و سعی می کنند با تخریب نمودن این قسمت اقدام به باز کردن درب کنند. در درب ضد سرقت سفارشی معمولا با به کار بردن یک سیلندر که با آلیاژی مخصوص ساخته شده است، سعی می کنند این قسمت را تجهیز کرده و از شکسته شدن توپی درب ضد سرقت سفارشی جلوگیری نمایند.

2- استفاده از قفل مرکزی با قفل مولتی

درب ضد سرقت از دو قفل تشکیل شده اند. هر یک از قفل ها نیز به نوبه خود زبانه های مختلفی دارند که باعث افزایش ایمنی در این درب ها گشته است بسیاری از درب ضد سرقت سفارشی دارای قفل مرکزی هستند که خودشان می توانند به تنهایی دارای 12 زبانه باشند. این زبانه ها از طرفین در چهارچوب درب قرار گرفته اند و همین موضوع باعث افزایش امنیت در این گونه از درب ها شده است.

3- قفل گاو صندوقی

معمولا درب ضد سرقت سفارشی همگی از قفل هایی تشکیل شده اند که به صورت گاو صندوقی هستند. طراحی ویژه ای که این گونه از قفل ها دارند باعث می شود تا سارقان دیگر نتوانند به راحتی از طریق تخریب نمودن توپی باعث باز شدن درب گردند. در این میان برخی از تولید کنندگان در درب های تولیدی خود از قفل هایی استفاده می کنند که که با نام قفل های گاوصندوقی غیر استاندارد شناخته می شوند.

این قفل ها اگرچه دارای امنیت بالایی می باشند اما یک عیب بسیار بزرگ دارند وآن این است که در صورت به وقوع پیوستن آتش سوزی، این قفل های غیر استاندارد قفل شده و از ورود آتش نسانان به داخل منزل جلوگیری می کنند. در این گونه شرایط باید دید که با قفل شدن درب و عدم فرار فرد از ساختمان چگونه برخورد نمود.