طرحینه

ایده های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه جوان و لاکچری 2021

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دو نفره ، ایده های جالب برای طراحی و دیزاین اتاق خواب پسرانه  برای مطالعه , استراحت و معاشرت با انتخاب رنگ و مبلمان مناسب : برای اینکه فضای جادویی به اتاق خواب پسرانه اضافه کنید این ایده ها و نکاتی که آورده شده اند را دنبال کنید ,مطلب را در صورت امکان به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز بهرمند شوند .

برخی افراد بر این باورند که نیازی نیست اتاق پسران زیبا و جذاب باشد . اما سوال ما این است که چه کسی این حرف را میزند ؟ جواب ما نه ! است. و اتاق خواب پسرانه نیز می تواند همانند سایر فضاها و دکوراسیون منزل شما شیک و جذاب باشد . پس لوازم جانبی (گلدان , چراغ ها و…) , مبلمان و رنگ مناسبی انتخاب کنید تا از کودکان نوپا تا نوجوانی فرزند شما بتواند با آرامش از این فضا استفاده کند.

در تصور خیلی از افراد این است که برای دیزاین اتاق خاب پسرانه از بهتر است از تک رنگ های سرد مانند آبی استفاده شود  ؛ اما چرا رنگهای شاد مثل قرمز , زرد , نارنجی در نظر نگیرید ؟ ما سعی کرده ایم در اینجا ایده هایی را از بدو تولد تا نوجوانی را از بهترین طرح ها انتخاب کنیم . فرزند شما در هر سنی باشد می توانید از این ایده ها الهام بگیرید و دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دلخواهش را طراحی کنید.

در مقالات قبلی در مورد دکوراسیون اتاق دخترانه صحبت کردیم. پس اگر فرزند پسر دارید و به فکر یک دکوراسیون شاد و جذاب برای دلبندتان هستید، در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

ایده های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

دکوراسیون اتاق خواب پسرانهطراحی اتاق خواب پسرانهدیزاین اتاق پسرانهدکوراسیون اتاق پسرانهطراحی اتاق کودکدکوراسیون اتاق کودکدکوراسیون اتاق نوجواناتاق کودکطراحی دکوراسیون اتاق پسرانهاتاق پسرانهدیزاین اتاق پسرانهدکوراسیون اتاق خواب پسرانهدکوراسیون اتاق نوجواندکوراسیون اتاق نوجوان

 

دکوراسیون اتاق پسرانه

نکات قابل توجه در طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه

شاید از نظر خیلی از افراد اتاق پسرانه نیازی به طراحی خاصی ندارد. در حالی که چنین نیست، طراحی اتاق چه دخترانه و چه پسرانه باید با وسواسیت وخلاقیت انجام شود. اگر سن فرزند شما پایین باشد، استفاده از رنگ های شاد و روشن می تواند ایده ی مناسبی باشد. با رنگ های آبی و قرمز می توانید یک طراحی کلاسیک داشته باشید.

در دکوراسیون اتاق پسرانه توجه به علایق فرزند شما بسیار حائز اهمیت می باشد. در صورتی که فرزند شما به فوتبال علاقه مند باشد، تزیین اتاق با تم های فوتبالی و یا پوسترهای مرتبط می تواند رضایت فرزند شما را به همراه داشته باشد.

ایده های مناسب برای طراحی اتاق پسرانه

از آنجایی که چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در آسایش و آرامش دارد. از این رو توجه به این موضوع تاثیر زیادی در روحیات و خلقیات فرزند شما خواهد داشت. ایده های که در اینجا ارائه کرده ایم، در طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

برخی از این ایده ها عبارتند از:

کاغذ دیواری پسرانه طرح دار

کاغذ دیواری ها با طرح ها و رنگ های متنوعی نظیر طرح های گرافیتی ، اسپرت ، و طرح های مورد پسند کودکان، نوجوانان و جوانان در بازار موجود می باشند. برای یک انتخاب مناسب می توانید، سلیقه ها و علایق فرزند خود را در نظر بگیرید.
در کاغذ دیواری اتاق پسرانه یک الگو یا طرح خاص روی دیوار اجرا می شود که بسیار جذاب خواهد بود.

پوستر دیواری پسرانه

پوستر دیواری مخصوص دکوراسیون اتاق پسرانه به صورت یک طرح بزرگ و یکتا روی دیوار قابل اجرا می باشد. می توان پوستر دیواری را به صورت ترکیبی با کاغذ دیواری اجرا کرد.

تخت خواب پسرانه

یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در دکوراسیون اتاق پسرانه انتخاب تخت خواب می باشد.تخت خوابهای متنوع با طرح های مختلف تک نفره و دو نفره در بازار موجود می باشند. توجه به نظر و سلیقه فرزندتان رضایت او را به همراه خواهد داشت. در انتخاب تخت خواب علاوه بر زیبایی باید به راحتی و کیفیت آن نیز توجه کرد.

پرده اتاق پسرانه

یکی از موارد تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون ، انتخاب پرده می باشد. پرده ها نقش فوق العاده ای در دیزاین اتاق دارند، از این رو در انتخاب آن ها باید حساسیت بیشتری به خرج داد. انتخاب پرده متناسب با تم اتاق می تواند زیبایی اتاق فرزند شما را دوچندان کند.

میز تحریر پسرانه

تقسیم بندی اتاق و قرار دادن میز تحریر در گوشه ای از اتاق برای انجام تکالیف بخشی از دیزاین اتاق پسرانه می باشد. فضایی که میز تحریر را در آنجا قرار می دهید، باید دنج و جذاب باشد، تا فرزندتان از مطالعه در این مکان خسته نشود.

وسایل مورد نیاز برای چیدمان

پسران معمولا به وسایل دکوری و بازی اهمیت بیشتری می دهند. می توانید قسمتی از اتاق را با استفاده از باکس ها و شلف های دیواری و یا قفسه بندی، را برای چیدن وسایل مورد علاقه او و اسباب بازی هایش در نظر بگیرید.

کفپوش اتاق پسرانه

کفپوش ها تاثیر فوق العاده ای در دکوراسیون دارند. برای دیزاین اتاق پسرانه با توجه به سن فرزندتان می توانید از انواع مختلف کفپوش استفاده کنید. پارکت های چوبی و یا کفپوش های رنگی با انتخاب یک فرش زیبا می تواند ایده ی جالبی باشد.

تم پسرانه

استفاده از تم های فانتزی بسیار مورد پسند فرزند شما خواهد بود. به عنوان مثال اگر سن فرزند شما کم باشد، یک تم دریانوردی با پرده هایی به طرح قایق و روتختی متناسب با تم جلوه ی خاصی به اتاق فرزند شما می بخشد.