طرحینه

دکوراسیون اداری لاکچری – اجرا و طراحی داخلی دکوراسیون اداری لاکچری

دکوراسیون اداری لاکچری ، اجرا و طراحی داخلی دکوراسیون اداری لاکچری  : در حال حاضر دغدغه ی بسیاری از مدیران و صاحبان شرکت ها، داشتن دفتری شیک ، مدرن و لاکچری می باشد.

دکوراسیون یک شرکت یک نمای کلی از کار آن شرکت را نشان می دهد.

اداره یا محل کار خانه دوم کارمندان می باشد. از این رو طراحی دکوراسیون اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک دکوراسیون ایده آل تاثیر زیادی روی رضایتمندی و عملکرد کارکنان خواهد داشت.

در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری، فاکتورهای متعددی دخالت دارند، از جمله این فاکتورها می توان به انتخاب مبلمان ، میز و چیدمان آن ، استفاده از رنگ ، نورپردازی و وسایل کاربردی دیگر اشاره کرد.

دکوراسیون اداری لاکچری

نمونه طراحی دکوراسیون اداری

طرحینه در زیر یکسری از نمونه طراحی های انجام شده برای دکوراسیون محیط اداری را آورده است می توانید از این موارد ایده بگیرید :

طراحی دکوراسیون اداری طراحی دکوراسیون اداری طراحی دکوراسیون اداری طراحی دکوراسیون اداری طراحی دکوراسیون اداری طراحی دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری لاکچری دکوراسیون اداری لاکچری دکوراسیون اداری لاکچری دکوراسیون اداری لاکچری دکوراسیون اداری لاکچری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری

طراحی دیوار محیط اداری

تزیین دیوار تاثیر زیادی در روحیه کارکنان و عملکرد آن ها دارد. برای تزیین دیوار در دکوراسیون اداری می توان از کاغذ دیواری یا پوسترهای دیواری با مناظری از طبیعت استفاده کرد.

هماهنگی بین اجزای مختلف و رنگ وسایل تاثیر زیادی در جلوگیری از بی نظمی و به هم ریختگی خواهد داشت. این کار زیبایی محیط را دوچندان می کند. در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری، می توان از گل و گیاهان طبیعی ، آکواریوم های زیبا و گلدان های مصنوعی و تابلو ها استفاده کرد.
استفاده از طراحی های مینیمال ، برای طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس ایده آل خواهد بود.

رنگ آمیزی و نورپردازی در دکوراسیون اداری شیک و مدرن

رنگ آمیزی تاثیر زیادی در طراحی دکوراسیون اداری خواهد داشت. رنگ دیوارها ، مبلمان ، لوازم کاربردی و تزئینی باید با یکدیگر هماهنگی داشته باشد. در انتخاب رنگ می توان به نکات زیر توجه کرد:

استفاده از رنگ های شاد و جذاب

استفاده از رنگ های شاد و جذاب در بهبود روحیه کارکنان تاثیر مثبتی خواهد داشت. این کار عملکرد آن ها را برای بهره وری بیشتر بهبود می بخشد.

در نظر داشتن محدودیت های سازمان

یکی از فاکتورهای موثر در انتخاب رنگ برای دکوراسیون اداری لاکچری در نظر داشتن محدودیت های آن سازمان می باشد.

توجه به رضایت عمومی

یکی از عوامل موثر در انتخاب رنگ توجه به اقبال عمومی می باشد. رنگ انتخابی نباید نارضایتی عمومی را در پی داشته باشد. اصول رنگ بندی درست باید رعایت شود.

در نظر داشتن کاربری اداری

رنگ انتخابی باید با موضوع فعالیت اداره مرتبط باشد . و بتواند حس رسمی و اداری بودن را القا کند. و اعتماد به نفس کارکنان را بالا ببرد.

نورپردازی در محیط اداری

یکی دیگر از فاکتورهای موثر در طراحی دکوراسیون اداری ، نورپردازی می باشد. نور محیط اداره باید به اندازه کافی باشد. چرا که نور کم باعث خستگی و خواب آلودگی کارکنان می شود.

نکات مهم در چیدمان دکوراسیون اداری لاکچری

توجه به یکسری از فاکتورها تاثیر زیادی در چیدمان دکوراسیون لاکچری اداری خواهد داشت. برخی از این فاکتورها عبارتند از:

انتخاب مبلمان ، چیدمان آن

انتخاب مبلمان ، میز و چیدمان آن تاثیر زیادی در دکوراسیون اداری دارد. میز و صندلی های محیط اداری باید کاملا استاندارد باشد ، تا کارکنان احساس خستگی نکنند.

استفاده از کمد دیواری، قفسه و فایل

کمد دیواری و قفسه ها تاثیر زیادی در منظم کردن و زیبایی بیشتر محیط کاری دارد. در نبود فضای کافی می توان کمد ها را روی دیوار نصب کرد. و در صورت وجود فضای کافی با قرار دادن کمد ها مابین میز کاری هم دسترسی آسان تر می شود و هم فضای زیباتری به وجود خواهد آمد.

استفاده از پارتیشن ها

در دکوراسیون اداری لاکچری با استفاده از پارتیشن ها می توان یک فضای خصوصی برای کارکنان ایجاد کرد. کارکنان برای افزایش کارکرد، داشتن تمرکز و آرامش به چنین فضایی نیاز دارند.
در صورت کمبود فضا ، از قفسه و کتابخانه و یا حتی فایل به عنوان پارتیشن استفاده می شود.

در نظر گرفتن فضای موجود

در نظر داشتن فضای موجود تاثیر زیادی در چیدمان اداری دارد. در واقع چیدمان مبلمان و طراحی آن رابطه مستقیمی با فضای موجود دارد.

دکوراسیون اداری لاکچری

طراحی اتاق مدیریت در دکوراسیون اداری

توجه به اتاق مدیریت در دکوراسیون اداری از جایگاه ویژه ای برخوردار است. اتاق مدیریت مکانی است که مدیر در آنجا برای اهداف سازمانی ، برنامه ریزی می کند. در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری ، برای اتاق مدیریت باید موارد زیر را در نظر گرفت :

در نظر گرفتن اندازه و متراژ اتاق

برای انتخاب میز و صندلی باید به اندازه و فضای اتاق توجه کرد. و متناسب با فضا بهترین میز و صندلی را انتخاب کرد.

قفسه بندی

قفسه بندی بخشی از اتاق ، به عنوان کتابخانه برای قرار دادن کتاب‌هایی مرتبط با فعالیت مدیریت اداره ، جلوه ی ویژه ای به اتاق مدیریت می بخشد.

توجه به نورپردازی

یکی از فاکتورهای موثر در طراحی دکوراسیون داخلی ، توجه به نورپردازی می باشد. استفاده از نور طبیعی برای اتاق مدیریت تاثیر زیادی در روشنایی و زیبایی اتاق خواهد داشت.

در صورت نبود نورطبیعی ، می توان از نورپردازی مصنوعی برای روشنایی اتاق مدیریت استفاده کرد. در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری، اتاق مدیریت باید از نور کافی برخوردار باشد و میز مدیریت در مکانی که بیشترین انعکاس نور را دارد، قرار داده شود. دکوراسیون اتاق مدیریت تاثیر زیادی در روند کاری دارد. از این رو توجه به استانداردها و لاکچری بودن آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

نتیجه گیری

در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی مدیران و طراحی ، توجه به لاکچری بودن دکوراسیون اداری می باشد. محیط اداره در عین طراحی محیطی شیک و مدرن، باید در راستای اهداف سازمانی طراحی شود.

در این مقاله در مورد طراحی دکوراسیون اداری لاکچری صحبت کردیم. و نحوه طراحی درست چنین دکوراسیونی را توضیح دادیم. طراحی دکوراسیون اداری نیاز به دقت و حساسیت بیشتری دارد. از فاکتورهای موثر در طراحی چنین دکوراسیونی می توان به رنگ و نور پردازی، نوع میز و مبلمان ، نحوه چیدمان وسایل کاربردی و … اشاره کرد.

توصیه ما به شما این است که ؛ قبل از اقدام به طراحی لاکچری دکوراسیون اداری در رابطه با این موضوع تحقیقات لازم را انجام داده و اطلاعات کافی کسب کنید.

چگونه از کیفیت کار شرکت طراحی دکوراسیون اداری مطمئن شویم ؟

قبل از اینکه کار خود را شروع کنید بهتر است از افراد یا شرکتهای معتبر طراحی دکوراسیون مشورت بگیرید . برای تشخیص بهترین بودن شرکتها می توانید درخواست رزومه کاری کنید.

در دکوراسیون اداری لزومی برای طراحی داخلی داریم یا نه ؟

هیچ لزومی برای طراحی داخلی در فضای اداری نیست ولی برای اینکه یک دکوراسیون اداری لاکچری داشته باشید بدون شک نیاز به طراحی داخلی فضا نیز است . استفاده از تابلو ها , مبلمان اداری , میزو صندلی شیک و …

هزینه دکوراسیون اداری لاکچری و مدرن چقدر است ؟

خب قطعا بدون بازدید کارشناس و طراح دکوراسیون اداری و شرایط و متراژ ساختمان نمی شه قیمت دقیق را اعلام کرد و همینطور مشاوره ای که در رابطه با استفاده از انواع متریال و مصالح ساختمانی باید ارائه بشه .