طرحینه

دکوراسیون اداری کلاسیک – نکات مهم در دیزاین محیط اداری کلاسیک

دکوراسیون محیط اداری تاثیر زیادی در روحیه ی کارکنان و جذب مشتری دارد. در محیط های اداری با متراژ بزرگ بهتر است از سبک دکوراسیون کلاسیک استفاده شود. در این مقاله در مورد دکوراسیون اداری کلاسیک صحبت می کنیم.

دکوراسیون اداری کلاسیک , نکات مهم در دیزاین محیط اداری کلاسیک : درحال حاضر ، طراحی دکوراسیون اداری دغدغه ی بسیاری از مدیران شرکت ها است. چراکه یک دکوراسیون خوب تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت. سازمان هایی با اندازه بزرگ وشرکت هایی با فضای مناسب نیاز به یک دکوراسیون ایده آل دارند. طراحی کلاسیک برای محیط های اداری با متراژ بزرگ بسیار مناسب است.

سبک کلاسیک ، یکی از محبوب ترین سبک ها در دکوراسیون اداری می باشد. و شما می توانید یک فضایی گرم و صمیمی در فضای اداری ایجاد کنید. در ادامه  این مقاله در مورد سبک کلاسیک برای دیزاین اداری توضیحات بیشتری ارائه می دهیم.

دکوراسیون اداری کلاسیک

دکوراسیون اداری کلاسیک

طراحی محیط اداری می تواند به سبک مدرن یا کلاسیک باشد. هرکدام از این سبک ها به گونه ای جذاب و زیبا هستند. در مقالات قبلی در مورد دکوراسیون اداری مدرن صحبت کردیم. در اینجا یکسری روش هایی برای طراحی محیط اداری  به سبک کلاسیک ارائه می دهیم.
سبک کلاسیک در محیط اداری  با فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. با ترکیب مبلمان اداری با سبک کلاسیک می توان طراحی متفاوت و دکوراسیون رسمی داشت.

دکوراسیون اداری کلاسیک

نکات مهم در دیزاین محیط اداری کلاسیک

در طراحی فضای اداری به سبک کلاسیک به نکات زیر توجه کنید:

دکوراسیون اداری کلاسیک

رنگ

در سبک کلاسیک از رنگ های کرم و تقارن آن استفاده می شود. در طراحی محیط اداری به سبک کلاسیک از رنگ هایی نظیر قهوه ای ، سفید ، کرم و قهوه ای استفاده می شود. سبک کلاسیک آرامش خاصی به محیط می بخشد. شما می توانید از رنگ های گرم و تیره برای نیز  استفاده کنید.

مبلمان اداری

مبلمان اداری کلاسیک از جنس چوب می باشد. میز اداری و صندلی اداری از چوب های منبت کاری شده می باشد. و بخش نشیمن مبل ها از جنس چرم می باشد. در صورتی که دکوراسیون سفید رنگ باشد می توان از رنگ های سفید برای میز و صندلی استفاده کرد. مهم ترین ویژگی ویژگی این مبلمان ها سلطنتی بودن آن ها است.

متریال

ترکیبی از شیشه و چوب برای دکوراسیون اداری کلاسیک بسیار ایده آل خواهد بود. با استفاده از این متریال ها می توانید جذابیت محیط را دوچندان کنید.

تابلو

در دیزاین اداری به سبک کلاسیک بهتر است از تابلوهای بزرگ استفاده کنید. تابلوها را در مکان هایی نصب کنید که بیشتر در معرض دید باشند.

گل و گیاه طبیعی

در دیزاین محیط اداری  با استفاده از گل و گیاه طبیعی می توانید جذابیت محیط را دوچندان کنید.

ساعت دیواری

شما می توانید از ساعت دیواری با رنگ و طرح های متنوع برای محیط اداری استفاده کنید.

پرده

شما می توانید از پرده های کلاسیک و سلطنتی برای سبک کلاسیک استفاده کنید.

نورپردازی

نورپردازی در دکوراسیون اداری کلاسیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با استفاده از لوسترها و مشعل های کلاسیک می توان زیبایی محیط اداری را دوچندان کرد. لامپ های مخفی و نورهای هالوژنی در نورپردازی اداره بسیار ایده آل خواهند بود.

با استفاده از نورهای گرم می توان صمیمیت محیط را زیادتر کرد. برای آرامش بیشتر کارکنان استفاده از نورهای گرم توصیه می شود.

برای نورپردازی داخلی می توان از آباژوهای رومیزی و ایستاده استفاده کرد. با استفاده از این وسایل می توانید نورپردازی مناسب و ایده آلی در محیط ایجاد کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی طراحی محیط اداری به سبک کلاسیک پرداختیم. و نکات مهمی را ارائه دادیم. با استفاده از این نکات و کمک گرفتن از شرکت طرحینه می توانید یک دکوراسیون ایده آلی برای محیط اداری طراحی کنید.