طرحینه

دکوراسیون حمام کوچک | 10 ایده الهام بخش برای طراحی دکوراسیون حمام کوچک

اگر متراژ حمام و سرویس بهداشتی شما کوچک است ، نگران نباشید. در این مقاله توجه شما را به طراحی دکوراسیون حمام کوچک جلب می نماییم.

10 ایده الهام بخش برای طراحی دکوراسیون حمام کوچک :

در حال حاضر به دلیل شرایط بد اقتصادی و گران بودن مسکن ، اکثر خانه ها متراژ کمتری دارند. طراحی دکوراسیون چنین خانه هایی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. اما جای نگرانی نیست . شما می توانید با رعایت یکسری اصول و قوانین طراحی ، خلاقیت و سلیقه دکوراسیون منزل خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

حمام و سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین قسمت های هر منزلی می باشد. شاید در ظاهر دیزاین حمام با متراژ کوچک کار دشواری به نظر آید. اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما در زمان کوتاهی بتوانید طراحی دکوراسیون حمام را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

 

دکوراسیون حمام کوچک

ایده های بی نظیر برای دکوراسیون حمام کوچک

در این مقاله 10 ایده ی برتر برای دیزاین حمام کوچک ارائه می دهیم. شما با الهام گرفتن از این ترفند ها می توانید ، از فضای موجود استفاده بهینه داشته باشید.

1. استفاده از توالت فرنگی دیواری

در اکثر حمام ها توالت فرنگی وجود دارد. برای استفاده بهینه از فضا می توان یک توالت فرنگی با اندازه کوچک خرید. یا توالت فرنگی را روی دیوار نصب کرد.

توالت فرنگی دیواری

2. استفاده از آینه بزرگ

آینه ها راهکاری برای بزرگ تر نشان دادن فضا در طراحی دکوراسیون داخلی هستند. توصیه ی ما به شما این است که در دکوراسیون حمام کوچک، از آینه ی بزرگ تری استفاده کنید. و آن را بالای روشویی نصب نمائید. با این ترفند آینه از دوش دورتر قرار می گیرد.و تمیز می ماند.
آینه بزرگ در دکوراسیون حمام

3. استفاده از باکس آینه دار حمام

با استفاده از باکس های آینه‌‌ دار می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. باکس های آینه دار هم برای نگهداری وسایل مورد نیاز حمام کاربرد دارد و هم آینه ای زیبا خواهد بود.

برای داشتن یک دیزاین عالی برای حمام می توانید از طرحینه کمک بگیرید. طرحینه با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و باتجربه شما را در طراحی بهترین دکوراسیون حمام یاری می کند.

باکس آینه دار حمام

4. انتخاب آینه دایره ای

از آنجایی که فضای موجود در حمامی با متراژ کوچک ، کمتر می باشد. احتمال برخورد افراد با وسایل وجود دارد. با انتخاب آینه دایره ای در دکوراسیون حمام کوچک از گوشه‌های تیز و برنده آینه در امان می مانید.

آینه دایره ای حمام

5. قرار دادن حوله در حمام

از آنجایی که متراژ حمام کوچک است و فضای موجود حداقل می باشد. نمی توان جای اختصاصی برای حوله در نظر گرفت. بخش ورودی حمام بهترین نقطه برای قرار دادن حوله می باشد.

دکوراسیون حمام کوچک

6. عدم استفاده از وان و جکوزی

درسته که در صورت بزرگ بودن متراژ حمام بهتر است ، وان و جکوزی را در دکوراسیون آن داشته باشید. اما از آنجایی که وان و جکوزی، نیاز به فضای زیادی دارند؛ در حمام کوچک از قرار دادن آن باید صرف نظر کنید.

وان و جکوزی حمام

7. استفاده از دیوار شیشه ای

در دکوراسیون حمام کوچک و بخش های داخلی حمام می توانید از دیوار شیشه ای استفاده نمایید. باز و بسته کردن در خود به فضای بیشتری نیاز دارد.

دیوار شیشه ای حمام

8. انتخاب کاشی هایی با طرح بزرگ

برای اینکه فضای حمام کوچک شما بزرگ تر به نظر برسد ، بهتر است از کاشی هایی با طرح بزرگ استفاده کنید. کاشی‌ هایی با طرح‌های ریز و شلوغ برای حمام هایی با متراژ بزرگ مناسب هستند.

کاشی حمام

9. استفاده از رنگ های روشن

استفاده از رنگ های روشن یکی از ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام و منزل برای بزرگ تر دیده شدن فضا می باشد. شما می توانید در دکوراسیون حمام کوچک از رنگ های روشن استفاده کنید. توصیه ی ما به شما این است که ؛ کف، دیوارها و رنگ کاشی‌ها روشن باشد. چنانچه شما به رنگ های تیره علاقه مند هستید ، می توانید در کف حمام از رنگ تیره ودر دیواره‌های آن رنگ روشن را استفاده کنید.

حمام با رنگ های روشن

10. خرید سینک های کوچک و باریک

در فضاهایی با متراژ کوچک باید از وسایل کم حجم استفاده کرد. تا فضای کمتری اشغال کنند. در انتخاب کابینت و سینکی دقت داشته باشید ، که عرض کمتری داشته باشند و فضای کمتری اشغال کنند.

سینک حمام و سرویس بهداشتی