طرحینه

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک ، ایده هایی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

در این مقاله قصد داریم در مورد دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک ایده هایی ارائه دهیم. شما با خواندن این مقاله می توانید با صرف کمترین هزینه دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک ، ایده های جدید برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک : 

از آنجایی که اکثر خانه های امروزی متراژ کمتری دارند ، اتاق ها و سرویس بهداشتی نیز متراژ کوچک تری خواهند داشت. شاید در ظاهر طراحی دکوراسیون فضای کوچک کمی دشوار باشد. اما باید بگوییم که با کمی ذوق و سلیقه و به کارگیری ایده های جدید در این فضاها می توان یک طراحی فوق العاده ای داشت.

سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین بخش های منزل می باشد و در طراحی دکوراسیون آن باید دقت زیادی به خرج داد. شما می توانید با بهره گیری از یکسری ایده های جدید و صرف هزینه های اندک ؛ زیبایی این محیط را دوچندان کرده و فضای آن را بزرگ تر جلوه دهید.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

ایده هایی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

در ادامه این مقاله قصد داریم یکسری ترفندها و ایده هایی برای دیزاین و دکوراسیون سرویس بهداشتی با ابعاد کوچک ارائه دهیم. پس با ما همراه شوید. برخی از این ایده ها عبارتند از:

1. استفاده از رنگ های روشن و ملایم برای دیوارها و کف سرویس بهداشتی

تاثیر رنگ ها روی عواطف و احساسات انسان غیرقابل انکار می باشد. علاوه برآن رنگ ها می توانند شرایط جوی فضا را نیز تحت تاثیر قرار دهند.

همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم، با استفاده از رنگ های روشن می توان فضاهای کوچک را می توان بزرگ تر از اندازه واقعی نمایش داد. از این رو توصیه ی ما به شما این است که ؛ در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک پالت رنگ های روشن و ملایم را به کار ببرید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

2. استفاده از رنگ های روشن و ملایم

شما می توانید با استفاده از رنگ های قرمز ، نارنجی ، زرد و …فضای سرویس بهداشتی و حمام را پر از انرژی و شادی کنید.

3. استفاده از کاشی ها و کاغذ دیواری های طرح دار

استفاده از کاشی ها و کاغذ دیواری های طرح دار در سرویس بهداشتی مزیت های زیادی دارد. با استفاده از این ایده علاوه بر زیبایی سرویس بهداشتی ، می توان مانع از دیده شدن ذرات و لکه های آب پاشیده شده روی دیوار شد.لازم به ذکر است که بگوییم ، استفاده از طرح های ریز و شلوغ در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک توصیه نمی شود.

کاشی ها و کاغذ دیواری های طرح دار در حمام

4. استفاده از کاشی و کاغذدیواری سه بعدی

با استفاده از کاشی و کاغذدیواری سه بعدی می توان به فضای کوچک سرویس بهداشتی عمق داد . با استفاده ازاین ایده علاوه بر زیبایی می توان فضا را بزرگ تر جلوه داد.

کاشی و کاغذدیواری سه بعدی در حمام

5. چیدمان اصولی و صحیح تجهیزات سرویس بهداشتی

یکی دیگر از نکات مهم در دکوراسیون سرویس بهداشتی ، چیدمان صحیح می باشد. در چیدمان توالت ایرانی ، روشویی ، کابینت و … باید دقت زیادی به خرج داد و آن ها را در مکان صحیح جای داد.

تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی

6. شلف و قفسه دیواری در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

با طراحی فرورفتگی در دیوار می توان به فضای سرویس بهداشتی نظم بخشید.

نصب شلف در سرویس بهداشتی

7. نصب قفسه و شلف روی دیوار

با کمک قفسه ها و شلف می توان به فضای سرویس بهداشتی نظم و ترتیب داد. نظم و ترتیب باعث می شود که فضای سرویس بزرگ تر به نظر برسد. برای انجام این کار می توانید از وسایل و اکسسوری های زیبا استفاده کرد و فضای سرویس بهداشتی را به شکلی مدرن و امروزی طراحی کرد.

نصب شلف در سرویس بهداشتی

8. نصب کمد دیواری در سرویس بهداشتی

شما می توانید فضایی از سرویس بهداشتی را به کمددیواری اختصاص دهید. با انجام این کار می توانید به دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک سرو سامان ببخشید.

کمد دیواری در سرویس بهداشتی

9. استفاده از وسایل مدرن و براق

با استفاده از عناصر براق می توان فضاهای کوچک را بزرگ تر از اندازه واقعی نشان داد. و همچنین فضایی مدرن و زیبا طراحی کرد.

سرویس بهداشتی مدرن و براق

10. استفاده بهینه از در سرویس بهداشتی

با نصب یکسری دستگیره ها روی در سرویس بهداشتی ، می توان از آن به عنوان آویزحوله استفاده کرد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

11. استفاده از بافت های مختلف با رنگ های خاص

با استفاده از بافت ها می توان جلوه ی ویژه ای به دکوراسیون سرویس بهداشتی بخشید.

بافت های خاص در دکوراسیون سرویس بهداشتی

12. استفاده از گیاهان طبیعی

گیاهان تاثیر فوق العاده ای در زیبایی سرویس بهداشتی دارند. با استفاده از گیاهان می توان زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک را دو چندان کرد.

استفاده از گیاهان طبیعی در دکوراسیون سرویس بهداشتی