طرحینه

تغییر دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری جدید و لاکچری 1400

تغییر دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری جدید و لاکچری : در گذشته، رنگ آمیزی رایج ترین راه برای به روز رسانی یک فضا بود. اما در حال حاضر با استفاده از کاغذ دیواری می توان دکوراسیون یک فضا را متحول کرد. کاغذ دیواری از زمان های گذشته وجود داشته است و در حال حاضر با استفاده از فناوری های جدید به یک عنصر لاکچری و کاملا جدید در دکوراسیون منزل تبدیل شده است. کاغذ دیواری ها در انواع الگوها، بافت ها و طرح های مختلف در بازار موجود می باشند. طرح های کاغذ دیواری لاکچری طرفداران بسیار زیادی دارد. در ادامه در مورد استفاده از کاغذ دیواری برای دکوراسیون توضیحات بیشتری ارائه می دهیم.دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری

تغییر دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری لاکچری

کاغذ دیواری جزء عناصر دکوراتیو لوکس است که می تواند جلوه و احساس خاصی به فضای منزل ببخشد. متناسب با سبک و طرح کاغذ دیواری می توان دکوراسیون اتاق زا تغییر داد. شما می توانید با استفاده از کاغذ دیواری یک فضای کسل کننده را به فضایی شاد و مهیج تبدیل کنید.

انتخاب کاغذ دیواری

شما می توانید کاغذ دیواری را متناسب با سلیقه خود و با در نظر گرفتن سبک دکوراسیون انتخاب کنید. شما می توانید متناسب با ساختار فضا و اتاق بهترین نوع کاغذ دیواری را انتخاب کنید. استفاده از قدرت تخیل و راهنمایی از یک طراح داخلی می تواند شما را در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری یاری کند و شما بتوانید دکوراسیون منزل را با کاغذ دیواری تغییر دهید. در انتخاب طرح، رنگ و بافت کاغذ دیواری باید تم، رنگ، طرح و سبک ظاهری اتاق را در نظر بگیرید. با استفاده از کاغذ دیواری می توان فضای اتاق را شخصی سازی کرد و یک فضای مدرن و لوکس را طراحی کرد.

کاربرد کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها طیف گسترده ای از طرح ها و رنگ ها را دارند. در کاغذ دیواری ها از یک رنگ اصلی به منظور افزودن حس به فضا، لوکس و لاکجری بودن استفاده می شود. کاغذ دیواری با رنگ های غنی و شاد می تواند دکوراسیون پذیرایی و اتاق را از حالت کسل بودن خارج کند. در کنار تغییر دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری می توان از مجسمه های عتیقه و نورپردازی عالی استفاده کرد و یک اثر هنری جذابی را ایجاد کرد.

در حالت استاندارد برای تولید کاغذ دیواری از کاغذ استفاده می شود. اما در تولید این محصول می توان از بافت های دیگر مانند چوب، چرم، پارچه و مواد فلزی نیز استفاده کرد. زیبایی کاغذ دیواری در مقایسه با رنگ آمیزی دیوار دوچندان است.

بهترین تصویر زمینه کاغذ دیواری لاکچری

در حال حاضر در ساخت کاغذ دیواری از فناوری های جدید مانند وینیل استفاده می شود که می تواند فضای واقعی و جذابی را خلق کند. این محصولات از جنس پلاستیک هستند اما جلوه ای که دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری خواهد داشت، دو چندان است. با استفاده از این نوع کاغذ دیواری می توان یک فضای دنج طراحی کرد. لازم به ذکر است که بگوییم این مواد ضدآب هستند. از طرح های برتر کاغذ دیواری وینیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاغذ دیواری طرح چوب

اکثر تولیدکنندگان طرح های زیبایی چوبی را ایجاد می کنند که بسیار خیره کننده هستند. کاغذ دیواری طرح چوب یک اثر هنری زیبایی را روی دیوار خلق می کنند.

کاغذ دیواری طرح پارچه

کاغذ دیواری های طرح پارچه نوعی دیوارپوش بافت دار هستند که عمق زیادی را به فضا می بخشند. طراحان داخلی از این نوع دیوارپوش ها به منظور طراحی فضای گرم استفاده می کنند.

کاغذ دیواری طرح پارچه های علفی

دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری طرح پارچه های علفی بسیار متفاوت خواهد بود این نوع کاغذ دیواری ها جزو پرکاربردترین نوع کاغذ دیواری ها هستند و تغییرات متنوعی در بافت خود دارند. نصب کاغذ دیواری طرح پارچه های علفی در طراحی یک فضای لوکس تاثیر زیادی دارد.

کاغذ دیواری با الگوهای پر رنگ

کاغذ دیواری هایی که الگوهای سرگرم کننده دارند، به منظور افزودن جنبش و فاکتور جذاب به داخل پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند.

کاغذ دیواری با الگوهای براق

با استفاده از الگوهای براق می توان فضا را سبک سازی کرد و یک محیط لوکس و زیبا طراحی کرد.

الهام گرفتن از سبک های کاغذ دیواری

اگر منزل شما معماری برجسته ای نداشته باشد و مبلمان ساده ای دارید، می توانید با استفاده از کاغذ دیواری به فضای منزل روح ببخشید و در واقع می توانید دکوراسیون منزل را با کاغذ دیواری تغییر دهید. کاغذ دیواری می تواند به عنوان قابی برای اتاق خواب باشد و برای ایجاد یک اتاق نشیمن لوکس به صورت بصری مورد استفاده قرار بگیرد. کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن هر کدام به نوبه ی خود می توانند احساس گرما را به فضا ببخشند. طرح و رنگ کاغذ دیواری نشان دهنده ی شخصیت و سلیقه ی منحصر به فرد شما است.

در زمان خرید کاغذ دیواری سعی کنید دو نوع کاغذ دیواری را خریداری کنید تا با ترکیب آن دو یک فضای منحصر به فردی را طراحی کنید. کاغذ دیواری باعث متناسب به نظر رسیدن سقف منزل می شود .

یک ایده جالب در تغییر دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری این است که در اطراف شومینه که معمولا به عنوان نقطه ی کانونی در نظر گرفته شود، از کاغذ دیواری سه بعدی یا طرح دار استفاده کرد و زیبایی این بخش از منزل را دو برابر کرد.

دکوراسیون پذیرایی لوکس

با استفاده از اشیا تزیینی و مبلمان لوکس می توان یک دکوراسیون پذیرایی لوکس طراحی کرد. با انتخاب یک کاغذ دیواری متناسب با سبک و طرح دکوراسیون می توان زیبایی آن را چند برابر کرد.

ساختار کاغذ دیواری

با استفاده از کاغذ دیواری لاکچری می توان به دیوار صاف و ساده پذیرایی و هال عمق بخشید. متناسب با طراحی کاغذ دیواری می توان حس گرمی و صمیمیت را به فضا القا کرد و دکوراسیون منزل را با کاغذ دیواری متحول کرد. در حال حاضر ساختار کاغذ دیواری های بافت دار و لاکچری در مقایسه با گذشته مقاوم تر است. معمولا تولیدکنندگان از روکش های وینیل دار استفاده می کنند که ظاهری جذاب دارند و زیبا هستند.

قیمت کاغذ دیواری

هزینه کاغذ دیواری لوکس در مقایسه با رنگ آمیزی دیوار گران تر است. اما با استفاده از کاغذ دیواری می توان یک دکوراسیون پذیرایی لوکس و مجلل طراحی کرد. هزینه نصب کاغذ دیواری جدا از هزینه خرید کاغذ دیواری حساب می شود. نصب کاغذ دیواری یک کار تخصصی است و باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود.