طرحینه

دکوراسیون ورودی منزل 1400 – ورودی آپارتمان لوکس

ورودی منزل اولین بخشی است که به چشم می خورد. و نشان دهنده ی سلیقه و هنر شما می باشد . از این رو در طراحی دکوراسیون این بخش از منزل باید نهابت دقت را به خرج داد.

دکوراسیون ورودی منزل 1400 , ورودی آپارتمان لوکس : ورودی منزل یکی از بخش های مهم در طراحی دکوراسیون می باشد. چرا که ورودی اولین جایی است که با ورود به منزل به چشم می خورد. و نشان دهنده ی هنر و سلیقه ی بانوی منزل است. از این رو در طراحی دکوراسیون این بخش از منزل باید دقت زیادی به خرج داد.برای دکوراسیون بخش ورودی می توانید از طرحینه کمک بگیرید.

در این مقاله قصد داریم نکاتی برای دیزاین و طراحی بخش ورودی منزل ارائه دهیم. شما با خواندن این مقاله می توانید ، ایده های خلاقانه را در ورودی منزل به کار بگیرید.   در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

دکوراسیون ورودی منزل

ورودی آپارتمان لوکس

در دکوراسیون ورودی منزل باید متراژ آن را در نظر داشته باشید. ورودی هرخانه متناسب با متراژ خانه متفاوت می باشد. مثلا در منازلی با متراژ پایین نمی توان بخش زیادی را به ورودی خانه اختصاص داد. در چنین منازلی می توانید در کناردر یا روبه روی از پارتیشن استفاده کنید و بخش ورودی منزل را مشخص کنید.

دکوراسیون ورودی منزل

در صورتی که متراژ خانه زیاد باشد. شما به راحتی می توانید بخش ورودی منزل را مشخص کنید. و دکوراسیون این بخش از منزل را طبق سلیقه و علاقه ی خود طراحی کنید.

دکوراسیون ورودی منزل

در صورتی که متراژ منزل نه خیلی کوچک باشد و نه خیلی بزرگ شما می توانید قسمتی از ورودی را به عنوان ورودی در نظر بگیرید و با خلاقیت و سلیقه به دیزاین این بخش از منزل بپردازید.

ایده های خلاقانه برای طراحی دکوراسیون ورودی منزل

برخی از ایده ها برای دیزاین بخش ورودی منزل عبارتند از:

1. استفاده از از دیوار آجری برای ورودی خانه

استفاده از دیوار آجری برای ورودی، می‌تواند اتصالی بین فضای بیرون و فضای داخلی را نشان بدهد. هم‌چنین آجر، از جمله مصالحی است که حس گرما و صمیمت را به فضا منتقل می‌کند.

دیوار آجری ورودی منزل

2. استفاده از آینه برای تزیین ورودی منزل

از جادوی آینه ها در دکوراسیون فضای کوچک غافل نشوید. با استفاده از آینه ها می توان فضاهایی با متراژ کمتر را بزرگ تر و روشن تر از اندازه واقعی نشان داد.

آینه در ورودی منزل

3. استفاده از تابلوهای متنوع تزیینی برای ورودی منزل

با استفاده از تابلوهای تزیینی می توانید دکوراسیون ورودی منزل را طراحی کنید. با استفاده از تابلوها می توان ورودی منزل را مشخص کرد.

تابلو در ورودی منزل

4. استفاده از جالباسی برای رودی منزل

شما می توانید یک جالباسی در ورودی منزل خود قرار دهید. چراکه جالباسی فقط مخصوص اتاق خواب نمی باشد. جالباسی می تواند برای قراردادن لباس های مهمانان و لباس های خودتان باشد. با قرار دادن جالباسی می توان تفاوت بین فضای بیرونی و داخلی منزل را نشان داد.

جالباسی در ورودی منزل

5. قرار دادن یک کنسول در ورودی منزل

درصورتی که متراژ خانه ی شما بزرگ باشد می توانید در دکوراسیون ورودی منزل خود یک کنسول قرار دهید. کنسول ها در طرح های متنوعی در بازار موجود می باشندو به کمک آن ها می توان دکوراسیون این بخش از منزل را به بهترین شکل ممکن طراحی کرد.

کنسول در ورودی منزل

6. نصب قفسه یا شلف در ورودی منزل

در صورتی که متراژ ورودی منزل شما کوچک باشد ، و محلی برای قرار دادن کنسول وجود نداشته باشد می توانید قفسه یا شلف نصب کنید. و وسایلی نظیر سوئیچ ماشین، کلید یا ادکلن و… را در آنجا قرار دهید.

قفسه و شلف در ورودی منزل

7. استفاده از گلدان و گل های آپارتمانی

گل و گیاهان یکی از عناصر اصلی در طراحی دکوراسیون می باشد. با استفاده از گل و گیاه می توان شادابی و سرزندگی را در دکوراسیون ورودی منزل ایجاد کرد.

گل های آپارتمانی ورودی منزل

8. استفاده از یک نیمکت یا صندلی

شما می توانید در ورودی منزل یک نیمکت یا صندلی بگذارید. قرار دادن صندلی برای افرادی که عادت به پوشیدن کفش ها به صورت نشسته دارند ، بسیار ایده آل خواهد بود.

نیمکت در ورودی منزل

9. پهن کردن یک فرش زیبا در ورودی منزل

در بخش ورودی منزل می توان یک فرش زیبا پهن کرد و زیبایی این فضا را دوچندان کرد. فرش علاوه بر زیبایی ، مانع از ورود آلودگی فضای خارج به داخل منزل می شود.

فرش ورودی منزل

10. تبدیل ورودی منزل به یک کتابخانه

در صورتی که متراژ منزل شما کم باشد. می توانید ورودی خود را به یک کتابخانه تبدیل کنید.

کتابخانه در ورودی منزل

سخن پایانی

دکوراسیون ورودی منزل نشان دهنده ی سلیقه و هنر بانوی منزل است. ما در اینجا یکسری ایده هایی برای دکوراسیون این بخش از منزل ارائه دادیم. امیدواریم با خواندن این مقاله بتوانید دکوراسیون این بخش از منزل را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.