طرحینه

جدیدترین مدل روشویی سنگی مدرن 1400 – قیمت انواع روشویی سنگی

جدیدترین روشویی سنگی مدرن 1400 – قیمت روشویی سنگی: یکی از انواع مدرن ترین و بهترین روشویی ها، روشویی های سنگی می باشد که از چند سال پیش استفاده از آن رواج پیدا کرده است. می توان روشویی های سنگی را در انواع رنگ ها و طرح های مختلف خریداری کرد حتی می توان آن را سفارش هم داد. این روشویی ها به دلیل دوام بالایی که دارند می توانند به مدت طولانی تری مورد استفاده قرار گیرند و باعث به وجود آمدن یک فضای شیک در سرویس های بهداشتی گردند.

چرا روشویی سنگی؟

از آن جایی که روشویی سنگی یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع روشویی ها به شمار می رود، به همین دلیل می تواند زیبایی منحصر به فردی داشته باشد و علاوه بر آن می توان آن را به راحتی نظافت نمود. طول عمر روشویی سنگی در مقایسه با انواع دیگر روشویی ها بسیار زیاد می باشد.

انواع روشویی سنگی

روشویی ها را بر اساس سبک آینه دار بودن یانبودن از یکدیگر تفکیک می کنند. این روشویی ها به دلیل داشتن طرح و رنگ های مختلف باعث شده اند تا ما بتوانیم آن را با تمامی بخش های دستشویی متناسب کرده و براساس اندازه و سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی، آن ها را انتخاب نماییم. از انواع روشویی های سنگی می توان به مواردی از جمله: طرح آرمیتا، السان، آینه، آناهیتا، آینه اشکان، پارسا، جیسان، پویا، دیاموند و… اشاره کرد.این مدل های روشویی سنگی از نظر رنگ، سبک و مدل تفاوت های بسیاری با هم دارند و شما می توانید طبق سلیقه و خواسته خود، روشویی مدنظر خود را انتخاب کنید.

روشویی سنگی روشویی سنگی روشویی سنگی

جدیدترین مدل روشویی سنگی جدیدترین مدل روشویی سنگی جدیدترین مدل روشویی سنگی جدیدترین مدل روشویی سنگی جدیدترین مدل روشویی سنگی جدیدترین مدل روشویی سنگی جدیدترین مدل روشویی سنگی روشویی سنگی روشویی سنگی

مزایای روشویی های سنگی

استفاده از روشویی های سنگی یکسری مزایای به خصوصی دارد که در ادامه به این مزایا اشاره می کنیم:

1- زیبایی منحصربه فرد روشویی سنگی

یکی از ویژگی هایی که در انتخاب روشویی بسیار مهم می باشد، زیبایی است. روشویی های سنگی دارای تنوع رنگ و طرح می باشند و از این رو می توان با انواع دکوراسیون سرویس بهداشتی هماهنگ کرد. برخی از این روشویی ها با آینه همراه هستند که به صورت یکپارچه، هماهنگ و موزون طراحی شده اند و ظاهر زیبایی را به فضای سرویس می دهد. برای این که بخواهید این زیبایی را بیشتر کنید، می توانید از ست های روشویی بهداشتی کمک بگیرید. روشویی های سنگی در مکان هایی که شیک و لوکس می باشند مانند هتل ها و رستوران ها به فراوانی به کار می روند.

2- استحکام و ماندگاری روشویی سنگی

مقاومت و ماندگاری روشویی های سنگی بسیار بالا است و در مقایسه با متریال های دیگر طول عمر بیشتری نیز دارند. علاوه بر آن به دلیل این که تمامی حکاکی های ایجاد شده بر روی روشویی فرسایش نمی یابند باعث می شود به مدت طولانی بر روی آن باقی بماند و هیچ وقت از بین نمی روند.

3- نظافت آسان روشویی سنگی

نظافت روشویی های سنگی به دلیل ساب بسیار براقی که دارند و چون از جنس مرمریت هستند، بسیار راحت می باشد. با گذشت زمان نیز این سطح براق تر و ساب خورده تر می شود. علاوه بر آن رنگ روشویی سنگی با گذشت زمان تغییر نخواهد کرد. در صورتی که برای نظافت و زیبایی روشویی اهمیت بیشتری قائل هستید، پس باید بدانید روشویی سنگی بهترین انتخاب است.

4- خاصیت طرح پذیری

به دلیل این که می توان هر نوع طرحی را بر روی سنگ حک کرد، می توان طرح مورد نظر خود را به صورت سفارشی برای حک کردن بر روی روشویی خود ارائه داد. این ویژگی باعث شده است تا روشویی سنگی به یک کالای لوکس و تزیینی تبدیل گردد.

ویژگی روشویی های سنگی

همانطور که از نام روشویی سنگی پیداست، این روشویی از سنگ تشکیل یافته است، به همین دلیل است که از مقاومت بسیار بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. این محصول به دلیل این که تکه تکه بوده و هیچ گونه چاک و یا ترک ندارد، امکان نخواهد داشت اجزای آن از یکدیگر جدا شوند.

علاوه بر آن می توان گفت این روشویی ها بسیار خوش طرح می باشند زیرا به عنوان یک ایده نو شناخته می شوند. به همین دلیل است که توجه بیشتر مشتریان را به خود جلب می کند.

قیمت روشویی های سنگی

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در خرید و یا عدم خرید محصول، قیمت آن می باشد. به همین دلیل است که حتما باید به طور ویژه به آن توجه نمود. از مواردی که در قیمت روشویی سنگی تاثیر می گذارد می توان به نوع سنگ به کار رفته در روشویی، ابعاد، آینه دار بودن و… اشاره کرد. قیمت این روشویی ها از یک میلیون تومان شروع شده و تا 24 میلیون تومان متغیر است.

مزایای خرید روشویی از سایت های فروشگاهی

خرید روشویی از سایت های فروشگاهی دارای مزایای زیر می باشد:

  • به دلیل داشتن تنوع زیاد در طرح و رنگ، می توان مدلی که مد نظر ماست را به راحتی انتخاب کرد.
  • می توان در فروشگاه ویژگی های یک روشویی خوب را از هر نظربررسی کرده و سپس برای خریدن آن اقدام نمود.
  • قیمت ها از تولید به مصرف و بدون واسطه درج شده است.
  • می توان ابعاد را به صورت دلخواه سفارش داد و در مورد طرح و ساختار آن سلیقه ای اقدام کرد.
  • روشویی های سنگی از این فروشگاه ها با تحویل سریعتر صورت می گیرد.
  • در مورد کیفیت هر نوع روشویی سنگی ضمانت می کنند.

انواع روشویی با سنگ های رودخانه ای

روشویی هایی که در آن ها سنگ های رودخانه ای با کار رفته است، به دلیل ظاهر متفاوتش، توجه طراحان دکوراسیون را به خود جلب نموده است. این گونه روشویی ها به صورت دست ساز درست می شوند و می توان جلوه ای از طبیعت را در دکوراسیون خود مشاهده کرد. این مدل روشویی ها به دلیل ظاهر زیبا و متفاوتی که دارند و همچنین مقاومت زیاد آن ها باعث شده است تا بتواند به خوبی در بین سنگ های روشویی جا باز کند.

سنگ روشویی با سنگ های مصنوعی

در بسیاری از روشویی های سنگی، سنگ مصنوعی به کار می برند و فقط تعداد معدودی روشویی سنگی وجود دارد که از سنگ طبیعی ساخته شده اند. این گونه روشویی هایی که با سنگ مصنوعی ساخته می شوند با نام روشویی طرح سنگ شناخته می شوند. مثلا روشویی سنگ کورین از جمله این دسته از روشویی ها می باشد. سنگ های مصنوعی مقاومت و دوام بسیار بالایی دارند و در آن تنوع رنگ فراوانی به کار رفته است. همچنین نسبت به سنگ طبیعی بسیار سبک بوده می توانند به آسانی نصب گردند.