طرحینه

سایبان ماشین ارزان و لوکس – قیمت سایبان ماشین متحرک

سایبان ماشین ارزان و لوکس – سایبان ماشین متحرک – سایبان پارکینگ: 

سایبان نوعی سقف ثابت یا جمع شونده است که به منظور محافظت از وسایل مورد استفاده قرار می گیرد، سایبان ها مانع از تابش مستقیم نورخورشید می شوند و در هر مکان و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده هستند.

سایبان خودرو، یکی از رایج ترین سایبان ها است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از سایبان خودرو بسیار حائز اهمیت می باشد، چراکه خودروی شما را در برابر اشعه آفتاب، فضولات پرندگان و شیره درختان و نزولات جوی حفاظت می کند. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد انواع سایبان خودرو و ویژگی های آن توضیحات تکمیلی ارائه دهیم.سایبان خودرو

سایبان ماشین

در حال حاضر ماشین ها جزو اموال با ارزش به حساب می آیند. با توجه به قیمت بالای ماشین باید در نگهداری آن دقت زیادی به خرج داد. چراکه سالم بودن بدنه و رنگ ماشین در زمان خرید و فروش بسیار حائز اهمیت می باشد. سایبان خودرو ابزاری است که بدنه و رنگ خودرو را در برابر اشعه ی نور خورشید حفاظت می کند. سایبان به عنوان حفاظ، خودروی شما را در برابر انواع آسیب ها نگه می دارد و مانع از افت 10 الی 20 درصدی قیمت خودروی شما می شود.

انواع سایبان خودرو

سایبان خودرو متناسب با نیاز مشتری در انواع طرح ها ساخته می شود. سایبان شیب دار یک سایبان ماشین بسیار محبوب می باشد. جنس سایبان ها انعطاف پذیر است و در برابر شرایط جوی مقاوم می باشند. اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که به دنبال خرید سایبان برای خودروی خود هستید، می توانید از طرحینه کمک بگیرید.

کاربرد سایبان خودرو

همانگونه که در بالا اشاره کردیم، سایبان ها به منظور حفاظت از ابزار و اشیا کاربرد دارند. سایبان خودرو جزو پرفروش ترین و مهم ترین سایبان های تولید شده می باشد. سایبان خودرو معمولا توسط اکثر افراد در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. یک خودرو در طول روز در معرض خطرات زیادی قرار می گیرد. مهم ترین کاربرد سایبان ماشین حفاظت از آن در برابر آفتاب، سرما، یخ زدگی، باد و باران، سقوط ابزار و اشیای خودرو  می باشد.

توصیه ی ما به افرادی که ماشین و خودروی شخصی دارند این است که حتما از سایبان ها به منظور حفاظت از خودرو و ماشین خود استفاده کنند. سایبان ها علاوه بر محافظت از خودرو و ماشین جنبه ی زیبایی نیز دارند و می توانند یک نمای خوب و زیبا در مکانی که مورد استفاده قرار میگیرند ، ایجاد کنند.

سایبان ها در صورت طراحی خوب و ایده آل می توانند باعث جذابیت و زیبایی محیط پیرامون شوند. سایبان ها در مکانهایی نظیر محیط اداری بزرگ، محیط تجاری، هتل ها و ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. وجود سایبان ماشین در مکان هایی نظیر هتل و مکان های مسکونی بسیار حائز اهمیت می باشد. سایبان ها در دو نوع ثابت و متحرک موجود می باشند که هر کدام مزایایی دارند.

سایبان متحرک

سایبان متحرک نوعی سایبان است که در مقایسه با سایبان های معمولی فضای کمتری را اشغال می کنند. نمای سایبان های متحرک بسیار زیبا است و یک محافظ ایده آل برای ماشین می باشد. با استفاده از سایبان می توان از خراب شدن ماشین در برابر نورآفتاب، گرما و سرما جلوگیری کرد. سایبان متحرک علاوه بر محافظ بودن می تواند به عنوان آلاچیق نیز مورد استفاده قرار بگیرد. سایبان ماشین در فصل زمستان مانع از یخ زدگی خودرو می شوند و باعث می شوند که شاسی و بدنه خودرو سالم باقی بماند.

در صورت تمایل به خرید سایبان متحرک می توانید انواع طرح ها و رنگ ها را در طرحینه مشاهده کنید و بهترین و مناسب ترین نوع آن را انتخاب کنید. سایبان های متحرک مزیت های بسیار زیادی دارند و از محبوبیت بالایی برخوردارند.

سایبان خودرو در محیط

این نوع از سایبان ها یکی دیگر از رایج ترین سایبان هایی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند. این سایبان ها مشکل نبود مکان برای پارک کردن ماشین را حل می کنند. استفاده از این سایبان ها در مکان هایی که پارکینگ در دسترس نمی باشد، بسیار کاربردی است. این سایبان ماشین از خودرو در برابر انواع خطرات احتمالی حفاظت می کنند. سایبان خودرو در محیط  در مکان های عمومی مانند بیمارستان ها، پارک ها، محوطه مدرسه ها و بسیاری از مکان های دیگر  مورد استفاده قرار می گیرد. از سایبان ها می توان در طراحی باغ ویلا نیز استفاده کرد. در صورت داشتن خودروی شخصی توصیه ی ما به شما این است که از این سایبان ها خریداری کرده و از خودروی خود مراقبت کنید.سایبان ثابت خودرو

چتر خودرو

چتر خودرو نوعی سایبان ماشین است که روی سقف آن  نصب می شود. این چتر به آسانی و در عرض 30 ثانیه نصب می شود و نیازی به متخصص ندارد. چتر خودرو در عرض 8 ثانیه باز و بسته می شود. چتر خودرو در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل مزایایی که دارد بسیار محبوب می باشد.

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ، همانند سایر سایبان ها از خودروی شما محافظت می کند. سایبان پارکینگ علاوه بر محافظت از خودرو جنبه ی زیبایی نیز دارد و می تواند حیاط و مکانی که در آن قرار دارد را زیبا و جذاب کند. و در محوطه سازی باغ ویلا می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.سایبان پارکینگ

مهم ترین نکات در رابطه با خرید سایبان پارکینگ و سایبان ماشین

  • در زمان خرید این سایبان دقت کنید که سقف سایبان گرما را بیش از حد منتقل نکند تا سقف ماشین دچار خرابی نشود.
  • در زمان خرید این سایبان زاویه تابش نورخورشید و جلوی سقف پارکینگ  را اندازه بگیرید تا مانع از ورود نورخورشید به داخل ماشین شوید.

قیمت سایبان پارکینگ

قیمت سایبان پارکینگ با در نظر داشتن نوسانات بازار در حال تغییر است. قیمت سایبان به فاکتورهای مختلفی از قبیل جنس روکش، مصالح مورد استفاده در ساخت سازه، جنس سازه،  اندازه و ابعاد حجم ورق مصرفی ، مساحت سایبان و مقدار اجزای مورد نیاز و هزینه نصب  بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق سایبان پارکینگ می توانید به فروشگاه های مجاز مراجعه کنید.

سخن پایانی

سایبان ماشین از خودروی شما در برابر انواع خطرات احتمالی ، گرما و سرما حفاظت می کند. سایبان خودرو انواع متفاوتی دارد و شما متناسب با نیاز خود می توانید یکی از این سایبان ها را انتخاب و خریداری کنید. امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.