طرحینه

جدیدترین مدل سرامیک طرح پارکت – خرید و قیمت سال 1400

سرامیک طرح پارکت براق , قهوه ای و  … تنوع بالای طرح و رنگ سرامیک و کاشی طرح پارکت , خرید سرامیک طرح پارکت با قیمت ارزان در بورس خرید و فروش سرامیک تهران : کفپوش چوبی یکی از قدیمی ترین کفوش هایی بود که در دکوراسیون منازل استفاده می شده البته امروزه نیز خیلی از علاقه مندان دکوراسیون کلاسیک از آن استفاده می کنند .

به مرور زمان و تولید انواع کفپوش های صنعتی مانند پارکت محبوبیت زیادی پیدا کردند همزمان با پیشرفت تکنولوژی تولید کفپوش کارخانجتات سرامیک و کاشی نیز اقدام به تولید کاشی ها با طرح های چوب و پارکت کردند تا جایگاه خود در صنعت ساختمان را تثبیت کنند . به مرور سرامیک طرح پارکت را با تکنولوژی بالا تولید کردند طوری که در دید اول اصلا متوجه نخواهید شد که این سرامیک است یا پارکت .

چیدمان کاشی طرح پارکت

سرامیک طرح پارکت و چوب نما و کاشی طرح چوب را می توانید در انواع چیدمان و به دلخواه خود پیاده کنید و فضایی زیبا را پدید آورید . استفاده از کاشی و سرامیک کف پذیرایی محبوبیت زیادی بین معماران و طراحان دکوراسیون داخلی دارد و می توان گفت کاشی و سرامیک در دکوراسیون منازل مدرن یک جزء جدایی ناپذیر است .

چند وقتی است که استفاده از سرامیک و کاشی طرح پارکت در دکوراسیون داخلی به ویژه کف اتاق خواب ها و حتی در خیلی از موارد در کف سالن ورودی و پذیرایی رونق پیدا کرده و دلیل آن هم حس طبیعت گرای انسان است که اغلب دوست دارند که ظاهر و گرمی چوب را درک کنند .

از دید طرحینه بخش هایی که می توانید از سرامیک طرح پارکت و چوب استفاده کنید . آشپزخانه , سرویس بهداشتی و حمام است . در این اماکن نباید از کفپوش های چوب طبیعی یا پارکت لمینت استفاده کرد چراکه رطوبت باعث از بین بردن طول عمر آن خواهد شد .

کاشی طرح پارکت

سرامیک طرح پارکت

سرامیک طرح پارکت سرامیک طرح پارکت سرامیک طرح پارکت سرامیک طرح چوب سرامیک طرح چوب کاشی طرح پارکت

استفاده از کاشی و سرامیک طرح پارکت به جای پارکت لمینت

دلایل زیادی برای این ادعا وجود دارد که سرامیک به صرفه و شاید در برخی از موارد بهتر از پارکت است . مهمترین دلیل هزینه است . بدون شک هم قیمت پارکت گران است و هم هزینه اجرای آن . بنابراین برای افرادی که به دنبال همچین طرح هایی هستند بهترین راهکار استفاده از سرامیک طرح چوب است .

دوام بالای سرامیک یکی دیگر از دلایل می تواند باشد . بدون شک از پارکت و چوب طبیعی با دوامتر و مقاومتر است و در نگهداری توجه زیادی نمی خواهد . از طرفی از سرامیک برای پوشش دیوار نیز می توان استفاده کرد .

از دلایل دیگر می توان به قابلیت تمیز کردن و شستشوی آسان آن اشاره کرد.

نکته :

طرحینه فقط بین انواع کفپوش ها مقایسه انجام می دهد . هر کسی خانه ایده آل خود را می خواهد داشته باشد از این رو دکوراسیون آن نیز باید باب میل خودش باشد . تاثیر کاشی و سرامیک , پارکت و انواع دیگر کفپوش ها در طراحی دکوراسیون بسیار با اهمیت است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا شما از تمامی این موارد آشنایی بیشتری کسب کنید و تفاوت ها و مزایای هر کدام را درک کنید تا انتخابی درست و بر اساس سلیقه خود داسته باشید.

تنوع بالای طرح سرامیک طرح پارکت

همزمان با عرضه تنوع بالای رنگ پارکت لمینت در بازار صنعت کاشی نیز مجبور است تا پا به پای آن تنوع طرح و رنگ بالایی را تولید کند از این رو تنوع بسیار بالا است و از رنگبندی بسیار متنوع و بالایی برخوردار است . شاید می توان گفت تنوع طرح و مدل سرامیک از سنگ های آنتیک نیز بیشتر است .

کاربردهای بالای کاشی طرح پارکت و چوب

بر خلاف کفپوش چوبی که نمی تواند در بخش های دارای نم و رطوبت مورد استفاده قرار داد , سرامیک را می توان در تمامی اماکن مانند زیر زمین , آشپزخانه , حمام و سرویس بهداشتی نصب کرد. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم کاشی و سرامیک مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد حتی بیشتر از سنگ نمای ساختمان در انواع مدل ها .