طرحینه

سنگ کاری ساختمان ، سنگ کاری داخل ساختمان ، هزینه سنگ کاری

سنگ کاری ساختمان ، سنگ کاری داخل ساختمان ، هزینه سنگ کاری :

قرار دادن سنگ ها در کنار هم ، با هدف ایجاد یک واحد یا نمای سنگی به عنوان پوشش نمای ساختمان یا هر سطح دیگری سنگ کاری گفته می شود. استفاده از سنگ به عنوان پوشش سطوح علاوه بر مقاومت و ایمن سازی ، زیبایی خاصی به فضای مورد نظر می بخشد.

سنگ کاری ساختمان

برای اجرای سنگ روی سطوح ، سنگ های مختلفی تولید می شود. این سنگ ها در شکل ها و طرح های متنوعی در بازار موجود می باشند. هرکدام از آن ها متناسب با سازه مورد نظر استفاده می شوند. قطعات سنگ ها باید به صورت دقیق و حساب شده در کنار هم چیده شوند.

انواع سنگ کاری ساختمان

سنگ کاری دو نوع می باشد : سنگ کاری داخلی ، سنگ کاری خارجی .

سنگ کاری ساختمان

سنگ کاری خارجی ، شامل نصب سنگ نمای ساختمان می باشد.

سنگ کاری داخلی شامل سنگ کاری راه پله ، سنگ کاری پارکینگ ، سنگ کاری کف ساختمان و سنگ کاری ستون، سنگ کاری راه پله ، سنگ کاری دیوار، سنگ کاری دور شومینه، سنگ کاری دور باغچه، سنگ کاری ورودی ها، سنگ کاری راهروها و همچنین سنگ کاری کف…

اجرای سنگ کاری نیاز به تجربه و تخصص خاصی دارد. از این رو نیاز به سنگ کار ماهر خواهید داشت.

دلایل نیاز به سنگ کار

سنگ کاری ساختمان از زمان های قدیم از محبوبیت خاصی برخوردار بوده است. در حال حاضر نیز استفاده از سنگ درساختمان بازسازی نمای ساختمان و پروژه های عمران و معماری بسیار طرفدار دارد.

سنگ کاری در طراحی بخش های مختلف ساختمان ها ، آپارتمان ها و ویلاهای لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.  پله های سنگی یا ستون های سنگی نمونه های بارز کاربرد سنگ در ساختمان سازی است.

سوالاتی که می توانید با سنگ کار مطرح کنید :

قبل از شروع پروژه سنگ کاری بهتر است با سنگ کار در مورد مسائل زیر شفاف سازی کنید :

• در مورد ابعاد مختلف پروژه با سنگ کار خود صحبت کنید.

• در مورد محاسبه هزینه سنگ کاری ساختمان ، شرایط پرداخت و همچنین مدت زمان اجرا و تکمیل پروژه با سنگ کار به توافق برسید.

• مطابق با قانون یکسری تعهداتی را با سنگ کار توافق کرده و آن را در قالب قراردادی تنظیم کرده و آن را امضا کنید.

به طور مثال سنگ کار ، به غیر از طراحی و پیاده سازی نقشه های ارائه شده توسط سنگ کار، عملیات شستشو و تمیز کردن نماهای سنگی نیز انجام می دهد.

ضمانت کار را نیز در قرارداد خود ذکر کنید. شما می توانید از سنگ کار نمونه کارهای انجام شده را درخواست کنید. با مشاهده نمونه کارها می توانید از انجام کار اطمینان حاصل کنید.

هزینه سنگ کاری ساختمان

قیمت سنگ کاری در مورد پروژه های مختلف ؛ متفاوت می باشد . معمولا هزینه سنگ کاری بر اساس مترمربع محاسبه می شود. به غیر از متراژ عواملی همچون ارتفاع و همچنین میزان سادگی یا پیچیدگی طرح اجرایی نیز در تعیین  هزینه سنگ کاری موثر خواهد بود.

سنگ کاری ساختمان

اقدامات مورد نیاز قبل از شروع پروژه سنگ کاری

برای اجرای پروژه نیاز به خرید سنگ و مصالح خواهید داشت. قبل از اقدام به خرید بهتر است در مورد انواع سنگ ها و کاربردهای آن تحقیقات لازم را انجام دهید. یکسری نمونه کارها را مشاهده کنید. و با آگاهی کامل در مورد کیفیت وزیبایی کار تصمیم بگیرید.

خدمات ارائه شده توسط سنگ کار

از جمله خدمات ارائه شده توسط سنگ کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• اجرای سنگ کاری نما رومی

• اجرای سنگ کاری ساده

• اجرای سنگ کاری کلاسیک

• اجرای سنگ کاری مدرن

• تعمیر و بازسازی نماها و سازه های سنگی

مزایای استخدام سنگ کار

برای استخدام یک سنگ کار ماهر می توانید از یک شرکت بازسازی ساختمان کمک بگیرید. این شرکت ها با در اختیار داشتن نیروهای متخصص ، شما را در اجرای سنگ کاری یاری خواهند کرد.  خدمات ارائه شده توسط سنگ کار عبارتند از :

• اجرای زمان در کوتاه ترین زمان

• صرفه جویی در هزینه ها

• بهره مندی  از خدمات پشتیبانی

استخدام سنگ کار

شما می توانید به شرکت بازسازی ساختمان معتبر مراجعه کرده و نیاز های خود را شرح دهید. آن ها متناسب با نیاز شما بهترین سنگ کار را به شما معرفی خواهند کرد.