طرحینه

صندلی کارمندی طبی لوکس – صندلی کارمندی ارزان قیمت

خرید اینترنتی صندلی کارمندی با قیمت مناسب می توانید از این بخش طرحینه استفاده کنید سعی می کنیم بهترین برند و مدل را معرفی کنیم : انتخاب صندلی مناسب برای کارمندان می تواند تاثیر بسزایی در راندمان کاری آنها داشته اشد. برای انتخاب صندلی کارمندی مناسب باید به نکات مهم و ویژگی هایی که می تواند داشته باشد توجه نمود.

کارمندی جز مشاغلی می باشد که فرد ساعات زیادی از شبانه روز را مجبور به نشستن روی صندلی و انجام کارهای محوله است به همین خاطر انتخاب صندلی مناسب می تواند در سلامت جسمی و افزایش تمرکز کارمند موثر باشد. در ادامه در موردویژگی های صندلی کارمندی استاندارد و غیر استاندارد مطالبی را ارائه خواهیم داد.

صندلی کارمندی چیست؟

یکی از اساسی ترین ملزومات ادارات و شرکت ها ، صندلی کارمندی می باشد که اصول ارگونومی در آن رعایت شده است. کارمندان ساعات زیادی از روز را در حال نشسته به سر می کند و مشغول انجام کارهای محوله می باشند. در مبلمان اداری صندلی کارمندی باید به گونه ای طراحی و ساخته شده باشد که آسایش و راحتی کارمند را فراهم کرده و از بروز مشکلات ستون فقرات در وی جلوگیری نماید.

با فراهم آوردن این شرایط می توان از کارمند انتظار داشت راندمان کاری بالایی داشته باشد و در طول ساعات کار خود دچار خستگی و کلافگی نشود. ابعاد صندلی های کارمندی با صندل معمولی متفاوت بوده اما از صندلی های مدیریتی کوچکتر می باشند همچنین با دارا بودن تجهیزات مختلف مانند جک می توان به راحتی ارتفاع صندلی و تکیه گاه را تنظیم کرد.

مدل و طرح جدید صندلی کارمندی

صندلی کارمندی صندلی کارمندی صندلی کارمندی صندلی کارمندی صندلی کارمندی صندلی کارمندی قیمت صندلی کارمندی قیمت صندلی کارمندی قیمت صندلی کارمندی قیمت صندلی کارمندی جدید

صندلی کارمندی غیر استاندارد

صندلی کارمندی باید دارای استاندارد بوده و در طراحی و ساخت آن اصول رعایت گردد. صندلی که بر طبق اصول ساخته نشده و استاندارد های لازمه را ندارد ممکن است فرد در اثر استفاده طولانی مدت دچار عارضه هایی از جمله آسیب به ناحیه کمر، گردن و مهره‌های ستون فقرات شود. پس در انتخاب صندلی کارمندی باید نهایت دقت را کرد و اگر هزینه بالاتری نیز برای تهیه صندلی استاندارد مورد نیاز است باید پرداخت نمود زیرا آسیب های وارده از انتخاب صندلی های بی کیفیت بسیار بیشتر خواهد بود.

یک صندلی کارمندی خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد ؟

مهم ترین ویژگی که صندلی های کارمندی باید دارا باشند،کیفیت بالای صندلی می باشد زیرا این صندلی ها ساعات زیادی از روز مورد استفاده قرار می گیرند و در صورت بیکیفیت بودن اجزا تشکیل دهنده آن می تواند سبب ایجاد صدماتی به کارمندان و بر جا گذاشتن ضرر مالی بر شرکت شود.

صندلی کارمندی استاندارد معمولا دارای دسته هایی برای تنظیم ارتفاع می باشند. این صندلی ها دارای دسته یا کلیدی برای تنظیمات مربوط به پشتی کمر و دسته تنظیم ارتفاع می باشد تا کارمند بتواند با راحتی از آن استفاده نماید. دارا بودن جک تنظیم ارتفاع از دیگر ویژگی های این صندلی ها می باشد تا بتوان به وسیله آن ارتفاع صندلی را با توجه به قد کارمند و ارتفاع میز تنظیم نمود.

چرخ های صندلی از مهم ترین اجزا آن می باشند که باید دارای کیفیت بالایی بوده و توان حرکت در انواع مختلف سطوح مانند پارکت و سرامیک را دارا باشند. میزان تحمل وزن بالای این صندلی ها نیز از دیگر از دیگر ویژگی های آنها می باشد که در زمان خرید باید مد نظر قرار گیرد.

در ساخت صندلی هی کارمندی نیز انواع مختلف آن تولید می شود. کارفرما در زمان انتخاب و خرید باید از انواع مختلف این صندلی ها خرید نماید و برای هر کارمند منطبق با درجه کاری و موقعیت شغلی وی در شرکت، صندلی کارمندی با کیفیتی را ارائه نماید. برخی از کارمندان مانند حسابداران در طول روز بیشتر از صندلی استفاده می کنند.

نوع پارچه و رنگ روکش صندلی از دیگر ویژگی های مهم صندلی های کارمندی به حساب می آیند که در زمان خرید حتما باید مورد توجه قرار بگیرند. بهتر است رنگ پارچه صندلی های کارمندی از رنگ تیره استفاده شود زیرا در طول روز زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و رنگ تیره لکه و کثیفی را دیرتر نمایان می کند.

انتخاب رنگ روکش صندلی توسط خود کارمند ممکن است اتفاق نیافتد. جنس روکش صندلی نیز بسیار با اهمیت می باشد و باید جنسی انتخاب گردد که محکم بوده و دوام زیادی داشته باشد و همچنین جذب کننده گرما و سرما در فصول مختلف سال نباشد.ممکن است روکش برخی از صندلی ها از جنس لیزو سر باشند که سبب آزار کارمند در زمان نشستن خواهد بود. بهترین روکش برای صندلی های کارمندی چرم می باشد.

نکات تاثیرگذار در انتخاب صندلی کارمندی

ادرات و شرکت ها ممکن است برای کمتر شدن هزینه های خود اقدام به خرید صندلی های کارمندی بی کیفیت و غیر استاندارد کنند این کار کاملا اشتباه است و نه تنها به سود شرکت نیست چه بسا می تواند زیان های بسیاری را به شرکت وارد سازد. همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد صندلی بی کیفیت سبب می شود سلامتی کارمند دچار آسیب شود و در نتیجه شرکت ضرر ببیند.

بنابرین یکی از نکات تاثیرگذار در در انتخاب صندلی کارمندی باید استاندارد بودن آن باشد نه قیمت پایین.
صندلی باید انتخاب گردد که دارای استحکام قابل قبولی باشد و در اثر استفاده طولانی مدت تخریب نشود.همچنین انتخاب صندلی با پهنای مناسب می تواند سبب راحتی و آسایش کارمند در زمان انجام وظایف محوله گردد.بهتر است صندلی کارمندی که با علم ارگونومی ساخته شده است را انتخاب و خریداری نمایید.

انتخاب و خرید صندلی با ابعاد متناسب با اتاق کار، یکی دیگر از نکات تاثیرگذار در انتخاب صندلی کارمندی است. در اکثر ادرات و شرکت ها تعداد زیادی از کارمندان در یک اتاق مشغول کار هستند.در این شرایط باید صندلی و میزهایی با ابعاد کوچکتر انتخاب و خریداری شود تا فضای زیادی از اتاق اشغال نگردد.

نشیمن گاه صندلی باید نه بسیار نرم باشد و نه خش و غیر قابل انعطاف، هر دو حالت می تواند سبب کلافگی کارمند گردد. همچنین لبه نشیمن گاه که زانوها به آن تکیه می دهند باید حالت مطلوبی داشته باشد تا سبب آزار کارمند در هنگام نشستن طولانی مدت نشود.

ضمانت نامه و خدمات پس از فروش صندلی های کارمندی

صندلی کارمندی را انتخاب نمایید که دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش باشد.زیرا این صندلی ها بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرند پس ممکن است در اثر استفاده زیاد دچار مشکل شوند.صندلی کارمندی اگر ضمانت نامه داشته باشد می توان در صورت آسیب از خدمات پس از فروش آن استفاده نمود.