طرحینه

طراحی دکوراسیون اداری در تهران – طراحی دکوراسیون اداری لوکس در تهران 

طراحی دکوراسیون اداری در تهران ، طراحی دکوراسیون اداری لوکس در تهران : درحال حاضر طراحی دکوراسیون اداری بسیار محبوبیت پیدا کرده است. اکثر مدیران و مالکان شرکت دوست دارند، محیط کاری آن ها جذاب و دلنشین باشد. در واقع زیبایی محیط اداری، تاثیر زیادی در روحیه ،عملکرد کارکنان و جلب اعتماد مشتری دارد.

طراحی دکوراسیون اداری در تهران

دکوراسیون اداری، به محیط اداره نظم و ساماندهی می بخشد . و منجر به استفاده بهینه از حداقل فضا می شود. دسترسی به فایل ها و آرشیو ها نیز راحت تر می شود.

جداسازی بخش های مختلف محل کار و بهره گیری از المان های زیبایی، محیطی مطلوب برای کار ایجاد می کند.

محل کار خانه دوم کارکنان می باشد. از این رو یک طراحی مناسب و هوشمندانه ، رضایت کارکنان و بالا رفتن راندمان کاری آن ها را به دنبال دارد.

طراحی دکوراسیون اداری در تهران

دیزاین اداری، تاثیر بسیار زیادی در ذهن مراجعین دارد. به عنوان مثال یک اتاق جلسه ساده و معمولی، برای عقد قرارداد میلیاردی ، تاثیر منفی در ذهن طرف قرارداد دارد. از این رو؛  توجه به این موضوع  برای جلب اعتماد مشتری، بسیار حائز اهمیت می باشد.

دیزاین محیط اداری، یک کار تخصصی می باشد و نیاز به مهارت و تجربه دارد. از این رو بهتر است از یک شرکت بازسازی ساختمان برای این کار کمک بگیرید.

در اجرای دیزاین اداری، در وهله ی اول ، به زیبایی محیط اداری و استفاده بهینه از فضا ، توجه می شود. و بعد از آن رضایت ، آسایش کارکنان و اصل کارایی مد نظر قرار می گیرد.

دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری در تهران ، به صورت تخصصی و با توجه به نیازکارفرما طراحی و اجرا می شود.

در طراحی محیط اداری ،عوامل مختلفی نظیر نگرش سازمانی، نیازها ، فضاهای مختلف اداری موثر می باشند. برای طراحی بهترین فضا و دستیابی به یک محیط اداری اصیل و مطلوب به موارد زیر توجه کنید:

• قبل از شروع طراحی علایق ، نیازها و خواسته های خود را لیست کنید.

• نیازهای خود را مشخص کنید و از طراح و مجری بخواهید تا راهکارهایی را ارائه دهد.

• در جلسات برگزار شده به منظور طراحی دکوراسیون اداری در تهران، در رابطه با علایق، خواسته ها ، نیازها و مسیر فکری خودتان صحبت کنید. طراح با آگاهی از علایق و نیازهای شما ، می تواند محیطی لوکس، زیبا و جذاب طراحی کند.

• بهتر است شما نیز از خط فکری طراح آگاه شوید تا یک انتخاب درستی داشته باشید.

مراحل طراحی دکوراسیون اداری

اولین مرحله برای دیزاین اداری ، مشخص کردن فعالیت ها ، و نوع کار می باشد.

مرحله بعدی شامل ترسیم پلان اداره می باشد. دو نوع پلان داریم : پلان باز ، پلان بسته. هرکدام از این پلان ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. برای طراحی دکوراسیون اداری در تهران ، انتخاب هرکدام از این پلان ها بستگی به هدف و فعالیت شرکت دارد. در ادامه در مورد ویژگی های هرکدام از پلان ها صحبت می کنیم. با مطالعه این ویژگی ها می توانید انتخاب علمی تر و حرفه ای تری داشته باشید:

ویژگی های پلان باز

• مشارکت و کارگروهی در این پلان ، به دلیل عدم تفکیک زیاد می باشد.

• افراد به اطلاعات یکدیگر به راحتی دسترسی دارند.

• به دلیل نبود یک حریم شخصی، استرس کاری بالا می باشد.

• تمرکز حواس در این پلان پایین می باشد .

• سرو صدا در این پلان زیاد است.

ویژگی های پلان بسته در طراحی دکوراسیون اداری در تهران

• هرکدام از کارمندان یک فضای مستقلی دارند، از این رو امکان حواس پرتی وجود ندارد.

• کارمندان استرس کاری ندارند.

• تصمیم گیری و رضایت کارکنان از محیط کار بیشتر می باشد.

• کارکنان به راحتی قادر به انجام فعالیت های خود می باشند.

• به دلیل مستقل بودن فضا ، کارمندان کنترل کاری بیشتری روی محیط دارند.

• عدم مشارکت با کارکنان دیگر

 

با در نظر گرفتن ویژگی های پلان ، در صو رتی که فعالیت های مورد نظر سازمانی نیاز به سکوت و آرامش داشته باشد، از پلان بسته استفاده می شود.

در صورت نیاز به انجام کار تیمی و گروهی از پلان باز استفاده می شود.

 

در طراحی دکوراسیون اداری در تهران ، برای ایجاد تعادل بین نقاط ضعف و قوت هر دو پلان، سعی می شود از طراحی منعطف استفاده شود. برای انجام کار تیمی و گروهی و حفظ حریم شخصی از ترکیبی از دو پلان استفاده می شود.

 

به دفاتری با طراحی منعطف دفاتر خلاق گفته می شود. در این دفاتر علاوه بر شرایط کاری، رضایت کارکنان و آسایش آن ها نیز در نظر گرفته می شود.

یکی دیگر از مراحل مهم دکوراسیون اداری ، توجه به دکوراسیون اداری اتاق مدیریت می باشد.

خدمات ارائه شده در طراحی داخلی اداری

خدمات ارائه شده در دیزاین یک محیط اداری ، به فاکتورهای مختلفی از جمله  شرکت یا فردی که مسئولیت اجرای آن را بر عهده گرفته ؛ سیاست کاری آن فرد یا شرکت و میزان اهمیت به مشتریان بستگی دارد.

ولی در حالت کلی ، خدمات ارائه شده در، طراحی دکوراسیون اداری در تهران ؛ به دو بخش تقسیم بندی می شود:

طراحی داخلی اداری

شاید تصور اکثر افراد بر این باشد که ، طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. در حالی که چنین نیست.

فعالیت های مربوط به چیدمان و ترکیب رنگ ها  با هدف افزایش زیبایی محیط ، به طراحی دکوراسیون مربوط  می شود. این در حالی است که ؛ هدف از طراحی داخلی ؛ توجه به موضوعات فنی می باشد.

به عنوان مثال، در طراحی داخلی اداری ، به موضوعاتی از قبیل ؛ محل قرارگیری اتاق مدیریت، بهینه سازی فضای خالی برای قرار دادن میز منشی ، فاصله دیوارهای جدا کننده در اتاق کنفرانس و موضوعاتی از این قبیل توجه می شود.

موضوعات فنی دیگر از قبیل نقش صدا و نور و… نیز در حوزه خدمات طراحی دکوراسیون اداری در تهران می باشد.

طراحی دکوراسیون اداری

خدمات ارائه شده توسط دکورات های متخصص ، از قبیل انتخاب رنگ میز منشی ، فاصله قرارگیری آن از در اتاق رئیس ، مبلمان اداری اتاق جلسات، اشیاء تزئینی روی دیوار آن، انتخاب رنگ دیوار و تضادهای رنگی موجود و… مربوط به طراحی دکوراسیون اداری می باشد.

همانگونه که اشاره کردیم، خدمات طراحی داخلی متفاوت از خدمات طراحی دکوراسیون می باشد. برای کسب نتیجه ی مناسب، بهتر است مسئولیت هر دوی آن را به یک شرکت واگذار کنید. در این صورت مهندسان طراح داخلی و متخصصان دکورات  دائما با یکدیگر در ارتباط می باشند. و  به منظور افزایش زیبایی، کارایی و عظمت پروژه با یکدیگر مشورت می کنند.

هزینه مورد نیاز برای طراحی  داخلی محیط اداری

هزینه طراحی دکوراسیون اداری در تهران ، به عوامل مختلفی از جمله متراژ ساختمان ، کاربری ساختمان، چیدمان ، اعتبار فرد یا شرکت اجرا کننده طراحی و … بستگی دارد.