طرحینه

جدیدترین کاغذ دیواری ساده ارزان قیمت 2021 – طرح جدید و ساده

کاغذ دیواری ساده , قیمت کاغذ دیواری ساده  : کاغذ دیواری یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و ادارات می باشد. در واقع یکی از ساده ترین راه هایی که می توان به کمک آن دکوراسیون داخلی را تغییر داد، نصب کاغذ دیواری می باشد. کاغذ دیواری ها انواع متفاوتی دارند و هرکدام خصوصیات خاص خود را دارند. کاغذ دیواری ساده یکی از انواع کاغذ دیواری ها است که قابل ست شدن با هر دکوراسیونی می باشد. این نوع از کاغذ دیواری ها طرح ساده ای دارند یا کلا بدون طرح هستند.

از این رو این کاغذ دیواری ها از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و در رنگ های مختلفی در بازار موجود می باشند. این نوع از کاغذ دیواری ها را می توان با کاغذ دیواری طرحدار ترکیب کرد و زیبایی کار را دوچندان کرد. با استفاده از این نوع کاغذ دیواری می توان فضای داخلی دکوراسیون را متحول کرد. برای آشنایی بیشتر با این کاغذ دیواری در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری ساده کاغذ دیواری ساده کاغذ دیواری کاغذ دیواری کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ساده

این کاغذ دیواری جزو محبوب ترین کاغذ دیواری ها است و به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد جزو پرفروش ترین کاغذ دیواری ها به شمار می رود و در دکوراسیون مدرن و کلاسیک مورد قابل استفاده می باشد. این نوع از کاغذ دیواری ها برای دکوراسیون با فضای کوچک مناسب هستند و در رنگ های مختلف موجود می باشند.

شما می توانید با در نظر گرفتن سایر عناصر دکوراتیو بهترین رنگ را انتخاب کنید. قیمت این کاغذ دیواری ها در مقایسه با کاغذ دیواری طرح دار ارزان تر می باشد. طرح ساده هیچ وقت از مد نمی افتد و همواره قابل استفاده می باشد.

قیمت کاغذ دیواری ساده

قیمت کاغذ دیواری برحسب رول حساب می شود. و هر رول برای 5 متر مربع مناسب می باشد. قیمت کاغذ دیواری به کیفیت کاغذ و نوع بافت آن بستگی دارد . کاغذ دیواری ها دارای انواع بافت های برجسته و ظریف می باشند که در عین داشتن ویژگی ساده می توانند به دیوار عمق و زیبایی خاصی ببخشند.برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کاغذ دیواری باید با فروشگاه های معتبر تماس بگیرید. لازم به ذکر است که بگوییم هزینه ی نصب کاغذ دیواری به صورت جداگانه حساب می شود.

خرید کاغذ دیواری

کاغذ دیواری هایی با طرح ساده در طیف رنگی متنوعی در بازار موجود می باشند و شما می توانید متناسب با نورگیر بودن، کم نور بودن و سبک دکوراسیون مدرن یا کلاسیک بهترین رنگ را انتخاب کنید. اکثر طرح های کاغذ دیواری برای کامل و چشمگیر شدن به کاغذ دیواری ساده نیاز دارند. ترکیب این دو کاغذ دیواری در کنار یکدیگر زیبایی چشمگیری ایجاد خواهد کرد.برای خرید کاغذ دیواری می توانید به صورت آنلاین و حضوری اقدام کنید. برای پیدا کردن بهترین فروشگاه ها می توانید از طرحینه کمک بگیرید. طرحینه فروشگاه های معتبر در زمینه فروش کاغذ دیواری را به شما معرفی می کند.

کاغذ دیواری ساده سفید ، طوسی ، کرم و شیری

این رنگ از کاغذ دیواری ها جزو رنگ های خنثی به شمار می روند و به راحتی می توانند با طرح ها و رنگ های دیگر ست شوند. از کاغذ دیواری های به رنگ شاد می توان برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده کرد. به عنوان مثال کاغذ دیواری صورتی برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بسیار ایده آل خواهد بود.

استفاده از کاغذ دیواری سفید رنگ در دکوراسیون پذیرایی می تواند برای سالها مدل و طرح مد نظر را حفظ کند . رنگ سفید رنگی است که با هر نوع طرح دکوراسیونی به راحتی قابل تطابق است .

امروزه کاغذ دیواری ساده با رنگ طوسی نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است و اکثر افراد دوست دارند با رنگ کابینت های طوسی آن را ست کنند .
رنگ کرم و شیری نیز همانند رنگ سفید طرفداران خاص خودشان را دارند و بسیار ایده ال هستند .