طرحینه

ارزانترین قیمت درب ضد سرقت ترک اصل و مونتاژ ایرانی

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل , چینی و ایرانی چقدر است ؟بهترین مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران کجاست ؟ قیمت درب ضد سرقت ایتالیایی در ایران : امروزه به دلیل افزایش نیاز به درب های ضد سرقت تنوع در نوع و قیمت آن ها افزایش پیدا کرده است. هر چه در کیفیت و امنیت زیادی داشته باشد قیمت آن نیز به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر در بازار کشور ما سه نوع درب چینی، ترک و ایرانی وجود دارد که هر کدام با توجه به ویژگی هایی که دارند قیمت های متفاوتی دارند البته بیشتر درب های چینی از این قانون تبعیت نمی کنند و برخلاف کیفیت نامناسب قیمت بالایی دارند. ما در این قسمت اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهیم که با مطالعه آن ها می توانید درب ضد سرقت مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به چه مواردی توجه کنیم؟

درب های ضد سرقت ویژگی های منحصر به فردی دارند که آن ها را با درب های معمولی متمایز کرده است. به طور مثال از چند لایه مستحکم و قفل های متعدد ایمن تشکیل شده اند که همه این ویژگی ها باعث می شوند درب امنیت بیشتری داشته باشد. سارقان نمی توانند درب های ضد سرقت را بشکنند و یا قفل آن را باز کنند زیرا استحکام بالایی دارند همچنین وجود چفت پشت درب امنیت آن را چند برابر می کند. در ادامه به بررسی ویژگی های درب ضد سرقت می پردازیم که حتماً باید در حین خرید به آن ها توجه کنید.

قیمت درب ضد سرقت

1. لولای پنهان درب های ضد سرقت

مورد دیگر لولای نهانی است. به این نکته توجه داشته باشید که لولای در دیده نشود و اصطلاحاً در کار باشد. یکی از شیوه‌های معمول دزدها و سارقان استفاده از دیلم و اهرم برای شکستن در از قسمت لولا است. اگر این قسمت در دسترس سارق نباشد، نمی‌تواند با اهرم کردن درب را بشکند. در واقع در این نوع درب تنها قفل‌های مدرن و پیشرفته به کار نرفته است، بلکه علاوه بر آن از شیوه‌های دیگری برای جلوگیری از دزدی استفاده می‌کند از جمله پنهان کردن لولاهای در که قسمت آسیب‌پذیر آن به شمار می‌آیند.

2. وجود قفل‌های متعدد

زمان برای سارق اهمیت بالایی دارد و باید سریع کار خود را انجام دهد. وجود قفل های متعدد در درب ضد سرقت باعث صرف زمان زیادی می شود که گاهی اوقات سارق را پشیمان می کند همچنین در این زمان ممکن است همسایه ها متوجه دزدی شوند و سریع به شما و یا پلیس اطلاع دهند. توجه کنید که هرچه راه رسیدن به داخل ساختمان دشوار تر باشد ساختمان از امنیت بیشتری برخوردار می باشد.

قیمت درب ضد سرقت

3. وجود قفل های پیشرفته

قفل‌ها انواع گوناگونی دارند، قفل‌هایی که در اصطلاح به آن‌ها کارتی یا کامپیوتری می‌گویند از امنیت بیشتری نسبت به سایر انواع قفل برخوردارند. برای آن‌که از خانه خود به نحو احسن مراقبت کنید لازم است که قفل‌ استفاده‌شده مدرن و پیشرفته باشد تا به‌راحتی توسط دزدها باز نشود. قفل‌های ساده که روش‌های ساده‌ای برای باز کردن آن با سنجاق و کلیدهای آماده وجود دارد از شما در برابر دزدی محافظت نخواهد کرد.

4. نوع روکش درب ضد سرقت

یکی از اصلی ترین تفاوت های درب های معمولی با درب ضد سرقت روکش آن ها می باشد. هرچه درب روکش مستحکمی داشته باشد امنیت بالایی خواهد داشت زیرا شکستن درب توسط سارق یکی از معمول ترین راه های ورد به خانه و ساختمان های مختلف می باشد ولی با وجود روکش های مقاوم این کار امکان پذیر نمی باشد. خیلی از افراد تصور می کنند که فلز و یا چوب های مختلف می تواند یک درب مطمئن در اختیار شما قرار دهد در حالی که چنین نمی باشد یک درب ضد سرقت و امنیت بالا باید از لایه های متعددی ساخته شود.

اگر قصد خرید درب ضد سرقت را دارید حتماً توجه کنید که روکش مناسبی داشته باشد برای مثال درب های چوبی بهتر است از جنس چوب گردو باشند همچنین وجود فلز در اطراف آن ها استحکام درب را افزایش می دهد. ولی به این موضوع نیز توجه کنید که هرچه کیفیت افزایش پیدا می کند قیمت درب نیز بالاتر خواهد بود.

همچنین استفاده از فلزاتی مانند فولاد در قسمت‌هایی از درب به استحکام آن می‌افزاید. درب‌ ضد سرقت مرغوب، دارای یک لایه فولاد است که در درون درب قرار دارد. باید از وجود آن مطمئن بشوید. رشته آهن پروفیل که در درب به کار می‌رود نه تنها می‌تواند از بروز حادثه و سرقت جلوگیری کند، بلکه با توجه به وجود عایق بین ورقه فلزی و روکش درب، باعث عایق شدن درب در مقابل دما و صدا نیز می‌گردد.

در هنگام خرید درب ضد سرقت توجه به نکات فنی الزامی می باشد

برای این که درب ضد سرقت کیفیت مناسبی داشته باشد و پاسخ گوی نیازهای شما باشد حتماً باید در آن نکات فنی مختلفی رعایت شود برخی از این نکات عبارت اند از:

 • درب ضد سرقت سنگین تر از درب های معمولی می باشد به همین دلیل باید جنس لولا مناسب باشد. در صورت مناسب بودن جنس لولا درب به راحتی باز و بسته خواهد شد.
 • حتماً باید تعداد لولاها از ۳ بیشتر باشد.
 • چهارچوب درب حتماً باید از جنس فلز مستحکمی باشد زیرا در این صورت می تواند از درب محافظت کند.
 • ضخامت چهارچوب می بایست حداقل 5/1 و بالا تر از این عدد باشد.

بررسی قیمت درب ضد سرقت

همان طور که می دانید قیمت درب به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها کشور تولید کننده می باشد درب ضد سرقت ترک که تولید کشور ترکیه می باشد کیفیت بسیار بالایی دارد از این رو قیمت آن نیز بیشتر از انواع دیگر می باشد. درب ضد سرقت تولید داخل نیز کیفیت مطلوبی دارند که در کنار آن قیمت آن ها نیز در مقایسه با کیفیت بسیار مقرون به صرفه می باشد.

از جمله مواردی که باعث متفاوت بودن قیمت درب ها می شود نوع قفل، جنس مرغوب لولاها، لایه فولادی و جنس فلزی چهارچوب و استحکام بدنه آن ها می باشد. حتماً در حین خرید به این موارد توجه کنید در صورت داشتن این ویژگی ها درب باکیفیت می باشد و گزینه مناسبی برای خرید خواهد بود.

درب ضد سرقت

ویژگی بهترین درب ضد سرقت

 • امنیت و استحکام بالایی دارد.
 • متناسب و هماهنگ با سایر قسمت های ساختمان است.
 • دارای روکش ام دی افی می باشد زیرا این مورد باعث می شود هیچ گونه خط و خشی روی آن نیفتد.
 • دارای جوش co2 است.
 • ضخامت چهارچوب آن حداقل 5/1 میلی متر است.
 • لولای آن پنهان است.
 • روکش آن از لایه های مختلفی تشکیل شده است.
 • قیمت مقرون به صرفه ای دارد.