طرحینه

جدیدترین لوستر پذیرایی با قیمت مناسب – 20 مدل پرفروش 1402

لوستر پذیرایی یک ابزار نور پردازی و یکی از مهم ترین المان هایی است که می تواند زیبایی منزل و سالن پذیرایی شما را دوچندان کرده و آرامش را برای شما به ارمغان آورد. نکته ی قابل توجه در انتخاب لوستر این است که لوستر باید با دکوراسیون داخلی منزل هماهنگ باشد.

لوستر ها در بخش های مختلف منزل مورد استفاده قرار می گیرند. پذیرایی یکی از مهم ترین بخش های هر منزلی است و زیبایی آن می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند. استفاده از لوستر در فضای پذیرایی می تواند این فضا را بسیار دلنشین و جذاب کند. در این مقاله تصمیم داریم در مورد لوستر پذیرایی توضیحات بیشتری ارائه دهیم و اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

انواع لوستر پذیرایی

لوستر پذیرایی کلاسیک لوستر پذیرایی مدرن لوستر پذیرایی کلاسیک لوستر پذیرایی مدرن لوستر پذیرایی جدید لوستر پذیرایی لوستر پذیرایی لوستر پذیرایی لوستر پذیرایی جدید لوستر پذیرایی جدید لوستر پذیرایی

لوستر یکی از تاثیرگذارترین اجزا در طراحی دکوراسیون داخلی است که می تواند بر زیبایی آن بیافزاید. لوسترها جدا از جنس بدنه؛ بر اساس سبک دکوراسیون انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی هر کدام از آن ها می پردازیم.

  • لوسترهای کلاسیک
  • لوسترهای مدرن
  • لوسترهای سنتی
  • لوسترهای آنتیک
  • لوسترهای مینیمال یا ساده
  • لوسترها فانتزی

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی روز به روز طراحی لوسترها متنوع تر می شود. طراحی سبک های متنوع لوستر باعث شده که شما بتوانید یک لوستر شیک و زیبا برای دکوراسیون پذیرایی انتخاب کنید.

توجه به دکوراسیون پذیرایی، وسایل و تجهیزات به کار رفته در دکوراسیون داخلی منزل در انتخاب لوستر پذیرایی بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال؛ استفاده از لوسترهای کلاسیک برای دکوراسیون منازل مجلل بهتر است و در مقابل لوسترهای مدرن برای منازلی با دکوراسیون مدرن و ساده تر توصیه می شود.

لوستر سبک کلاسیک

زمانی که صحبت از لوستر کلاسیک می شود؛ منظور لوسترهای مجلل هستند. این دسته از لوسترها برای دکوراسیون پذیرایی کلاسیک ایده آل هستند. در گذشته لوسترهای کلاسیک از محبوبیت بالایی در میان مشتریان برخوردار بود و از آن به عنوان یک وسیله ی زینتی استفاده می کردند. در حال حاضر نیز لوستر کلاسیک جزو خاص ترین و محبوب ترین لوسترها است.
لوستر کلاسیک تا به حال قدیمی نشده است و همچنان در خانه های مجلل و بزرگ شاهد استفاده از این لوسترها هستیم؛ چرا که افراد زیادی هستند که سبک کلاسیک را دوست دارند و به دنبال تزئینات زیاد و سنگین هستند.

لوستر سبک مدرن

لوسترهای مدرن و ساده یکی از پرطرفدارترین لوسترها برای دکوراسیون مدرن هستند. این دسته از لوسترها در شکل و فرم های متنوعی در بازار موجود هستند و جزو بهترین لوسترها برای دکوراسیون مدرن و خانه های امروزی هستند. در واقع سبک مدرن لوستر به عنوان لوستر پذیرایی جدید نیز شناخته می شود.

لوستر سبک مینیمال

لوستر سبک مینیمال یکی از سبک های مدرن و امروزی و بسیار ساده است. در طراحی این لوسترها از تزئینات و عناصر اضافه و غیرضروری کمتر استفاده شده است و همین سادگی باعث شده که این دسته از لوسترها منحصر به فرد باشند.
لوستر سبک مینیمال طرفداران زیادی دارد و در خانه های با سبک دکوراسیون مدرن و مینیمال مورد استفاده قرار می گیرد.

لوستر سبک روستیک

لوستر سبک روستیک یکی دیگر از لوسترهای پذیرایی است که از گذشته به عنوان لوسترهای خاص از آن استفاده شده است. از لوستر سبک روستیک در دکوراسیون به سبک روستیک و دکوراسیون مدرن استفاده می شود.

بهترین لوستر پذیرایی مدرن

لوستر پذیرایی با هر سبک و شکل و ظاهر در صورتی که متناسب با دکوراسیون پذیرایی باشد؛ زیبایی خاص خود را خواهد داشت. بنابراین؛ به جرات می توان گفت؛ بهترین لوستر پذیرایی لوستری است که با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد.

برخی دیگر از ویژگی ها بهترین لوستر پذیرایی به شرح زیر است:

  • لوستر پذیرایی باید نورپردازی دلخواه را تامین کند.
  • لوستر پذیرایی باید زیبایی لازم را داشته باشد.
  • لوستر پذیرایی باید اندازه و ارتفاع مناسبی داشته باشد.

نکات مهم برای خرید لوستر پذیرایی

لوستر پذیرایی در هر سبکی بایستی شیک و جدید باشد. برای خرید لوستر پذیرایی لازم است نکات زیر را در نظر بگیرید:

1- بررسی مدل های جدید لوستر

در زمان خرید لوستر پذیرایی طرح ها و مدل های جدید را بررسی کرده و از بین آن ها بهترین و شیک ترین لوستر را انتخاب کنید.

2- تناسب لوستر با دیزاین و دکوراسیون منزل

در زمان خرید لوستر پذیرایی هماهنگی لوستر با دیزاین و دکوراسیون منزل اهمیت ویژه ای دارد. در زمان تهیه ی لوستر پذیرایی باید ارتفاع سقف پذیرایی، اندازه لوستر و متناسب بودن لوستر با پذیرایی را در نظر داشته باشید. رنگ لوستر پذیرایی باید با رنگ دکوراسیون پذیرایی همخوانی داشته باشد.

3- در نظر گرفتن فضای نصب لوستر و ابعاد آن

ارتفاع لوستر باید با ارتفاع سقف متناسب باشد. انتخاب لوستر بلند و آویز دار برای سقف با ارتفاع کوتاه اصلا مناسب نیست و باعث می شود که فضای منزل کوچک تر از اندازه ی واقعی به نظر برسد. برای انتخاب لوستر بر حسب ابعاد فضا باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

• یک مرتبه ارتفاع سقف را بر 4 تقسیم کرده و بار دیگر آن را به 5 تقسیم کنید. ارتفاع لوستر باید در بازه ی این دو عدد باشد.
• طول و عرض اتاق را به فوت تبدیل کرده و با هم جمع کنید. عدد به دست آمده می تواند قطر لوستر بر حسب اینچ باشد.

مقایسه ی لوستر پذیرایی مدرن و جدید با لوستر کلاسیک

لوستر پذیرایی مدرن همواره جدید بوده و از محبوبیت بالایی میان افراد برخوردار است. دکوراسیون و لوزام پذیرایی مدرن در عین سادگی جذاب است و در همه ی زمان ها قابل استفاده است. لوستر مدرن برای خانه های امروزی و مدرن که اسباب و وسایل مدرن و ساده ای دارند مناسب است و می تواند زیبایی دکوراسیون مدرن را در عین سادگی چند برابر کند.

لوستر کلاسیک از جنس برنز است. این نوع لوستر چند شاخه دارد و در نوع دیواری و سقفی در بازار موجود است. این نوع لوستر مناسب دکوراسیون پذیرایی کلاسیک است.

لیست قیمت انواع لوستر پذیرایی

برای دریافت لیست قیمتها می توانید از فروشگاه های معرفی شده در طرحینه در خواست کنید .