طرحینه

جدیدترین مدل کاناپه و مبل جلو تلویزیون 2022

مبل جلو تلویزیون شیک و لاکچری 2022 ،  بهترین مبل جلو تلویزیون ، مهم ترین نکات برای انتخاب مبل برای جلوی تلویزیون، مبل تخت خواب شو جلو تلویزیون، مبل ال جلو تلویزیون : در اکثر خانه های ایرانی، تلویزیون نقطه ی کانونی می باشد. مبل جلو تلویزیون تکمیل کننده ی دکوراسیون داخلی منزل می باشد. افراد خانواده مدت زمان زیادی را در اطراف تلویزیون صرف می کنند و مشغول تماشای تلویزیون، استراحت و وقت گذرانی در این بخش از منزل می باشند.

نقطه ی کانونی منزل و مکانی که تلویزیون در آنجا قرار گرفته است، می تواند بهترین مکان برای گفتگوهای صمیمانه و خانوادگی باشد. در منازلی با  دکوراسیون پذیرایی کوچک مکانی که تلویزیون در آنجا قرار می گیرد، از اهمیت بالاتری برخوردار است. در واقع طراحی دکوراسیون این بخش از منزل باید با دقت ویژه ای انجام شود و در انتخاب میز جلو تلویزیون باید نکات زیادی را در نظر بگیرید.

مهم ترین نکات برای انتخاب کاناپه یا مبل جلو تلویزیون

مبل جلو تلویزیون کاناپه جلو تلویزیون مبل جلو تلویزیون مبل جلو تلویزیون مبل جلو تلویزیون مبل جلو تلویزیون کاناپه جلو تلویزیون مبل جلو تلویزیون

طراحی دکوراسیون فضای جلو تلویزیون باید به گونه ای باشد که از فضا استفاده ی بهینه تری شود و مطابق با سلیقه ی اعضای خانواده باشد. برای خرید مبل جلو تلویزیون بهتر است به یکسری نکات توجه کنید تا مبلی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد و طول عمر بیشتری داشته باشد. در ادامه به معرفی برخی از نکات اصلی برای انتخاب مبل جلو تلویزیون می پردازیم.

1- رنگ مبل

یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید مبل مخصوص جلوی تلویزیون باید به آن توجه کنید، رنگ مبل می باشد. بهتر است رنگ مبل برای این بخش از منزل، تیره تر باشد، زیرا اکثر افراد عادت دارند در زمان تماشای تلویزیون به خوردن و آشامیدن مشغول باشند و امکان ریختن خوراکی روی این مبل بسیار بیشتر است. در صورتی که رنگ مبل تیره باشد، امکان کثیفی و لکه دار شدن آن کمتر است.

در انتخاب رنگ مبل مخصوص جلوی تلویزیون باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال مبل هایی با رنگ تیره برای دکوراسیون پذیرایی کوچک مناسب نیست، زیرا فضای اتاق را کوچک تر نشان می دهند. علاوه برآن ممکن است رنگ تیره مبل با وسایل موجود در دکوراسیون شما هماهنگ نباشد. در صورتی که تمایل به خرید مبل روشن دارید، مبلی را خریداری کنید که پارچه آن قابل شستشو باشد.

2- انتخاب مبل راحتی

معمولا در اکثر خانه ها از دکوراسیون رسمی و سلطنتی استفاده می شود، اما با این حال توصیه می شود، مبل جلو تلویزیون راحتی باشد، چرا که اکثر افراد دوست دارند در این بخش از منزل به حالت استراحت به تماشای تلویزیون مشغول باشند. در صورتی که در دکوراسیون پذیرایی خود دو دست مبل دارید، بهتر است مبل جلو تلویزیون راحتی باشد.

3- دوام و مقاومت مبل

از آنجایی که از مبل جلو تلویزیون استفاده ی بیشتری می شود،  باید از دوام و مقاومت بالایی برخوردار باشد. پارچه، اسفنج، پایه و چهارچوب مبل باید به گونه ای باشد که برای استفاده ی طولانی مدت مناسب باشد، در غیر اینصورت رنگ مبل این بخش به زودی از بین می رود و دکوراسیون منزل شما ظاهری نامناسب خواهد داشت.

4- انتخاب پاف

در صورتی که مبل جلو تلویزیون از لحاظ تعداد کم باشد، بهتر است از یک یا چند پاف برای این بخش از منزل استفاده کنید. پاف ها هزینه ی مناسب تری دارند. پاف، نوعی صندلی بدون پشتی می باشد. استفاده از پاف برای مدت زمان کوتاه به جای مبل مناسب است اما برای مدت زمان طولانی خسته کننده خواهد بود.

مبل تختخواب شو برای جلو تلویزیون

مبل تختخواب شو برای جلو تلویزیون انتخاب مناسبی می باشد. این مبل در ظاهر شبیه مبل راحتی می باشد اما در هنگام باز شدن فضای بیشتری را اشغال می کند و برای استراحت کردن مکان مناسبی می باشد.مبل های راحتی برای دراز کشیدن مناسب نیستند و ممکن است بعد از مدتی خراب شوند. مبل تخت خواب شو، برای افرادی که در جلو تلویزیون عادت به استراحت کردن دارند، مناسب می باشد.

مبل کاناپه ای ، به دلیل طراحی مناسب، برای دراز کشیدن و استراحت مناسب تر از مبل های راحتی است. اندازه کاناپه برای دراز کشیدن باید بزرگ باشد، تا شخصی که روی آن دراز کشیده، احساس ناراحتی نداشته باشد.

مبل تختخواب شو در اندازه ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود می باشد و در حالت جمع شده به شکل مبل راحتی می باشد و برای فضای مقابل تلویزیون انتخاب مناسبی است.

کاناپه جلو تلویزیون راحتی یا مبل استیل؟ کدام بهتر است؟

برای فضای جلو تلویزیون می توان از کاناپه راحتی ، مبل تختخواب شو، مبل کاناپه ای، مبل پایه استیل و کلاسیک، مبل سلطنتی می توان استفاده کرد. ممکن است این سوال برای شما هم پیش آید که کدام یک از این مبل ها برای جلو تلویزیون انتخاب مناسبی است؟

در پاسخ باید بگوییم که مبل سلطنتی، پایه استیل و کلاسیک از نظر ظاهری برای فضای جلوی تلویزیون انتخاب مناسبی هستند اما این مبل ها راحتی لازم را ندارند. از این رو بهتر است برای این فضا از مبل راحتی یا مبل تختخواب شو استفاده کنید.

مبل راحتی

مبل راحتی به عنوان مبل جلو تلویزیون انتخاب مناسب و ایده آلی است. این مبل ها بسیار راحت هستند و به راحتی می توان آن را با انواع دکوراسیون ها هماهنگ کرد. لازم به ذکر است که بگوییم شما برای این فضا می توانید از مبل های ترکیبی نیز استفاده کنید. به عنوان مثال شما می توانید ترکیبی از مبل راحتی، مبل سلطنتی و کاناپه ای را که از نظر پارچه و رنگ باهم متناسب هستند را استفاده کنید.

مبل ال جلو تلویزیونی

مبل ال به دلیل راحتی و فضای کمتری که اشغال می کند، در میان مشتریان از محبوبیت بالایی برخوردار است. این مبل ها به عنوان مبل جلو تلویزیون نیز کاربرد دارند و برای این بخش از منزل مناسب هستند. استفاده از مبل ال در هر نوع دکوراسیونی مناسب خواهد بود. شما می توانید مبل ال را به صورت جداگانه و مجزا یا همان ترکیب ال شکل در مقابل تلویزیون استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی بهترین مبل جلو تلویزیون پرداختیم و توضیح دادیم که کدام یک از مبل ها برای فضای جلو تلویزیون مناسب تر هستند. امیدواریم با خواندن این مقاله بهترین مبل را برای فضای جلو تلویزیون انتخاب کنید.