طرحینه

جدیدترین مبل راحتی با قیمت ارزان – مبلمان راحتی منزل کلاسیک

مبل راحتی شیک و مدرن 8 – 9 – 12 و 7 نفره , جدیدترین مبلمان راحتی ارزان , مرکز خرید مبل در تهران , خرید , فروش و قیمت انواع مبل را در طرحینه پیدا کنید : در گذشته برای دیزاین داخلی از پشتی استفاده می شد، اما رفته رفته پشتی ها جای خود را به مبلمان دادند.

در حال حاضر مبلمان ها جزو مهم ترین عناصر در طراحی دکوراسیون داخلی می باشند. مبلمان ها انواع متفاوتی دارند و برای هر سبک از دکوراسیون در بازار موجود می باشند و شما بسته به سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی می توانید بهترین نوع مبلمان را انتخاب کرده و خریداری کنید. مبلمان ها با قیمت های متنوعی تولید و عرضه می شوند و شما متناسب با هر بودجه ای می توانید برای دیزاین داخلی خود خرید ایده آلی داشته باشید.مبلمان راحتی

مبل راحتی و دیزاین داخلی منزل

در حالت کلی مبلمان ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند : راحتی ، استیل و کلاسیک. مبلمان راحتی همانگونه که از نامش پیداست، جنبه ی راحتی دارد از این رو تولید و عرضه راحت تری نیز دارد. مبلمان استیل و کلاسیک بسیار لوکس هستند و در دکوراسیون اتاق پذیرایی ایرانی کاربرد دارند.

در تولید و ساخت مبلمان های راحتی از پارچه بیشتری استفاده می شود و این مبلمان ها راحتی بیشتری را برای افراد فراهم می کنند.این مبلمان ها برای دکوراسیون اتاق نشیمن و اتاق هایی که رفت و آمد درآنجا زیاد است استفاده می شود. در ادامه در مورد نحوه استفاده از این مبلمان ها برای چیدمان و دیزاین داخلی صحبت می کنیم.

استفاده از مبلمان راحتی در دکوراسیون داخلی منزل

با استفاده از یک سرویس مبلمان راحتی می توان دکوراسیون داخلی منزل را به بهترین شکل ممکن طراحی کرد. سرویس های مبلمان در دو گروه هفت نفره و نه نفره تولید و به بازار عرضه می شوند. پاف های شبیه به صندل و صندلی های مهمان برای نشیمن را نیز می توان در کنار این مبلمان ها استفاده کرد. مبل های راحتی تنوع زیادی در طرح و رنگ دارند و شما با هر سبک و رنگ از دیزاین می توانید بهترین مبلمان را انتخاب کنید.

با استفاده از این مبل های فانتزی و ساده می توان یک دکوراسیون رنگی یا ساده را طراحی کرد. در رابطه با چگونگی طراحی داخلی با مبل های راحتی ایده ها و نظرات متفاوتی وجود دارد که متناسب با سلیقه و مساحت می تواند متفاوت باشد.

ایده هایی جذاب برای چیدمان با مبل های راحتی

در دیزاین فضا با استفاده از این مبل ها سبک های متفاوتی می توان به کار برد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چیدمان با ست هفت نفره
  • چیدمان با ست نه نفره
  • دکوراسیون اتاق نشیمن با کاناپه سه نفره
  • چیدمان با مبل های راحتی تک نفره
  • طراحی ترکیبی

چیدمان با ست هفت نفره

مبل های هفت نفره معمولا دو کاناپه سه نفره و دو نفره به علاوه ی دو عدد مبل تکی تشکیل شده اند. برای طراحی داخلی با استفاده از این مبلمان ایده های متعددی وجود دارد. در ابتدا دو کاناپه در روبه روی یکدیگر قرار داده می شود و سپس در فضاهای خالی مبل های تکی قرار داده می شود.

می توان مبل ها را به صورت خطی در کنار یکدیگر قرار داد و یک چیدمان سنتی طراحی کرد. علاوه برآن چیدمان مبل هفت نفره را می توان به صورت نیمدایره ای نیز طراحی کرد. به این صورت که یک نقطه به عنوان کانون مرکزی در نظر گرفته می شود، این کانون می تواند شومینه یا میز تلویزیون باشد که مبل ها حول آن چیده می شوند.

چیدمان با ست نه نفره

با قرار دادن دو صندلی مهمان در کنار ست هفت نفره می توان یک چیدمان نه نفره طراحی کرد. این نوع چیدمان برای اتاق نشیمن با فضای بزرگ ایده آل می باشد. مبل های نه نفره را می توان روی یک فرش چید. در صورتی که فرش مربعی باشد، طراحی به شکل مربع و اگر فرش عریض باشد، طراحی به شکل مستطیلی انجام می شود. در چیدمان مبل نه نفره نیز می توان از ایده کانون مرکزی استفاده کرد.

در حالت کلی چیدمان با مبل راحتی کار راحتی است. شما می توانید مبل های تکی سرویس نه نفره را به همراه میز شطرنج در گوشه ای از اتاق قرار داده و سایر مبل ها مثل کاناپه و صندلی مهمان را نیز استفاده کنید.

چیدمان با مبل راحتی تک نفره

با استفاده از مبل تک نفره می توان یک فضای دنجی را در گوشه ی منزل طراحی کرد. این فضا می تواند در گوشه ی اتاق نشیمن، اتاق کار و یا کتابخانه باشد. مبل راحتی تک نفره در انواع رنگ ها و طرح ها در بازار موجود هستند و شما به راحتی می توانید تم مورد نظر را انتخاب کنید. با اضافه کردن یک پاف جلوی مبل تک نفره می توان فضا را برای استراحت دل انگیزتر کرد. شما می توانید از کوسن های راحتی به عنوان پشتی استفاده کنید.

طراحی ترکیبی

این سبک از طراحی برای خانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. در خانه هایی با متراژ بزرگ می توان ترکیبی از چند دست مبل راحتی را در کنار هم استفاده کرد. برای این کار می توان ترکیبی از سرویس مبل هفت نفره را در کنار سرویس مبل نه نفره استفاده کرد یا از مبل نه نفره به همراه پاف یک طراحی ایده آل داشت. با کمک مبل های تک نفره و صندلی مهمان می توان یک فضای خصوصی را طراحی کرد.

نکات کلی در مورد طراحی با مبل های راحتی

مبل های راحتی یکی از مهم ترین عناصر دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی منزل می باشند. با استفاده از مبل های راحتی می توان با صرف مدت زمان اندکی بهترین دکوراسیون را طراحی کرد. برای زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر محیط می توان از شال مبل، کوسن فانتزی و پاف استفاده کرد.

از مبل راحتی برای مکان های غیر رسمی استفاده می شود. استفاده از یک سبک چیدمان به تنهایی زیبا نخواهد بود. شما باید کمی حوصله به خرج دهید و از رنگ های شاد و دکوراسیون متفاوت استفاده کنید.با استفاده از کاناپه های سه نفره، مبل های تکی و کاناپه های دو نفره می توان ایده های منحصر به فردی را طراحی کرد. استفاده از شومینه، فرش یا میز تلویزیون باعث می شود که چیدمان بهتری داشت. برای خرید مبلمان راحتی می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. طرحینه بهترین فروشگاه ها را در چهاردانگه و یافت آباد به شما معرفی می کند.