طرحینه

جدید ترین مبل کلاسیک تهران – قیمت مبل راحتی کلاسیک و مدرن

جدید ترین مبل کلاسیک ترکیه 7 ، 9 و 12 نفره – مبل راحتی کلاسیک و مدرن – مرکز خرید مبل کلاسیک در تهران : مبل ها جزو ابزارهای مهم و اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی می باشند، چراکه با یک چیدمان درست و اصولی می توان یک محیط گرم و زیبا طراحی کرد. تاثیر مبل بر زیبایی طراحی و دکوراسیون داخلی غیرقابل انکار است.مبل ها در محیط اداره و دکوراسیون داخلی منزل مورد استفاده قرار می گیرند. هر کدام از این فضاها المان های مخصوص به خود را دارند که با دقت به این المان ها و انتخاب یک مبلمان شیک و خاص می تواند فضایی آرام، و لذت بخش را طراحی نمود.مبل کلاسیک

انواع مبلمان

مبل ها در سه دسته کلی قرار می گیرند: مبل استیل، مبل راحتی و مبل کلاسیک. هرکدام از انواع مبل ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که آن ها را از یکدیگر متمایز کرده است ، هرکدام از این مبل ها با توجه به خصوصیاتی که دارند برای فضایی خاص مناسب هستند. مبل های کلاسیک و استیل برای دکوراسیون رسمی و شیک مورد استفاده قرار می گیرند، در حالی که مبلمان راحتی در چیدمان مدرن کاربرد دارد.

مبل های راحتی و کلاسیک می توانند در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار بگیرند و از این نظر هیچ محدودیتی وجود ندارد. با استفاده از مبل های کلاسیک و بهره گیری از نظرات متخصصین طراحی دکوراسیون می توان فضایی شیک و ایده آل طراحی کرد.

مبلمان کلاسیک

سرویس کلاسیک خود در دو گروه تولید و به بازار عرضه می شوند: ست هفت نفره و ست نه نفره. از ست هفت نفره سرویس کلاسیک می توان در دکوراسیون پذیرایی مربع شکل استفاده کرد. ست های هفت نفره به شکل زوج طراحی می شوند و دارای یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو مبل تکی می باشند. ست های هفت نفره ترکیبی از چهار مبل و کاناپه می باشند. این موضوع در مورد ست های نه نفره نیز صدق می کند.

در ست های نه نفره نیز تعداد صندلی ها نه عدد است اما به صورت زوج ارائه می شوند. مبلمان کلاسیک هفت نفره و نه نفره را می توان به صورت چیدمان قرینه در کنار یکدیگر قرار داد. برای تکمیل کردن چیدمان می توان از پاف های کنار مبلی و صندلی های عثمانی استفاده کرد.

ایده های جذاب برای چیدمان سرویس کلاسیک

استفاده از سرویس کلاسیک در دکوراسیون اتاق نشیمن و دکوراسیون اتاق پذیرایی نیاز به تخصص حرفه ای دارد. در طراحی دکوراسیون شناخت رنگ ها، فضای انتخابی برای چیدمان و رنگ مناسب مبل بسیار حائز اهمیت می باشد. در ساخت سرویس کلاسیک از پارچه ها و چوب های بسیار مرغوب استفاده می شود، از این رو با استفاده از این سرویس ها می توان یک تغییر اساسی در دکوراسیون داخلی ایجاد کرد.

اگر به دنبال یک تغییر اساسی در دکوراسیون داخلی هستید، پیشنهاد ما به شما این است که از مبلمان کلاسیک استفاده کنید، با استفاده از این مبل ها می توانید یک تغییر اساسی و چشمگیر در دیزاین داخلی داشته باشید.

نکته هایی در مورد نحوه چیدمان مبل های کلاسیک

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی دکوراسیون داخلی مطرح می شود، مشخص کردن نقطه کانونی می باشد. شاید این سوال برایتان پیش آید که منظور از نقطه کانونی چیست؟ در پاسخ باید بگوییم قسمتی از منزل که با انتخاب آن مبل ها در کنار یکدیگر چیده می شوند، نقطه کانونی می باشد، نقطه ی کانونی می تواند از یک فرض مربعی شکل شروع شده و تا میز تلویزیون ادامه داشته باشد.

این چیدمان را می توان در اطراف شومینه نیز دنبال کرد. مبلمان کلاسیک را می توان در اطراف یک فرش مربعی و به صورت قرینه استفاده کرد. با استفاده از سرویس نه نفره می توان یک چیدمان مستطیل شکل طراحی کرد. با استفاده از صندلی های اضافه می توان این کار را به راحتی انجام داد. با قرار دادن صندلی های تکی به همراه پاف در کنار کاناپه های دو نفره و سه نفره می توان این طراحی را انجام داد.

قیمت مبل های کلاسیک

در طراحی و تولید سرویس کلاسیک از متریال های خاص استفاده می شود و همین موضوع باعث شده که این مبل ها در مقایسه با سایر مبل ها گران تر باشند. کیفیت سرویس کلاسیک به اندازه ای است که شما در طی گذر زمان نیازی به تعویض این سرویس نخواهید داشت، به گونه ای که اگر شما به دنبال تغییر دکوراسیون داخلی منزل باشید، به راحتی با تعویض رویه مبل می توانید این کار را انجام دهید. با استفاده از این مبل ها می توانید یک دکوراسیون لوکس و مجلل طراحی کنید.

لوازم جانبی مورد نیاز در چیدمان سرویس کلاسیک

سرویس های کلاسیک از جنس چوب تولید می شوند، از این رو می توانند در دکوراسیون داخلی منزل جایگاه ویژه ای داشته باشند. بنابراین بدون نیاز به هیچ وسیله ی دکوری، می توان ایده های جذابی در طراحی دکوراسیون ارائه داد. در کنار مبلمان کلاسیک می توان از گلدان های طبیعی، آباژورهای ایستاده، و آباژورهای رومیزی برای میزهای عسلی کنار مبلی، لوسترهای طلایی لوکس و پاف های عثمانی استفاده کرد. ظرافت و زیبایی سرویس کلاسیک به اندازه ای است که می تواند یک فضایی زیبا و گرم را ایجاد کند.

سبک انتخابی برای سرویس کلاسیک

دنیای دکوراسیون به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم بندی می شود. در سبک کلاسیک از ایده های قدیمی استفاده می شود و در سبک مدرن از ایده های نو و جدید استفاده می شود.

سرویس کلاسیک برای دکوراسیون کلاسیک انتخاب ایده آلی می باشد. با استفاده از مبلمان کلاسیک می توان یک دکوراسیون لوکس و شیک طراحی کرد، کیفیت این مبلمان به اندازه ای است که در زمان شستشو و نظافت هیچ صدمه ای به مبلمان وارد نمی شود، چوب های این مبلمان به قدری با کیفیت می باشند که در طول زمان آسیب نمی بینند. همه ی این فاکتورها نشان دهنده ی با کیفیت بودن سرویس کلاسیک می باشد. منظور از مبلمان مدرن همان مبلمان راحتی می باشد.

سرویس کلاسیک راحتی

سرویس کلاسیک راحتی همان مبلمان راحتی با ظاهری متفاوت می باشد که می تواند در دکوراسیون شیک و رسمی مورد استفاده قرار بگیرد مبل های کلاسیک با استفاده از ایده های سنتی طراحی و ساخته شده اند، اما با این حال استفاده از ای مبل ها در سبک دکوراسیون مدرن هیچ صدمه ای به دکوراسیون نخواهد رساند، بلکه باعث خاص تر شدن طراحی نیز می شود.

سخن پایانی

مبلمان و سرویس کلاسیک سبکی نوین در دکوراسیون داخلی ایجاد می کنند.با استفاده از این مبلمان می توان دکوراسیون داخلی را به شکلی ایدهآل طراحی کرد.