طرحینه

میز مدیریت – میز مدیریت مدرن – ویژگی های میز مدیریتی

میز مدیریت ، میز مدیریت مدرن ، ویژگی های میز مدیریتی : همانگونه که قبلا اشاره کردیم ، دکوراسیون اداری تاثیر زیادی در جذب مشتری و روحیه کارکنان دارد. یکی از مهم ترین بخش های هر اداره اتاق مدیریت می باشد.

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت بخش نیاز به دقت و حساسیت ویژه ای دارد. در واقع در طراحی این بخش نیاز به یکسری تجهیزات خاصی خواهیم داشت.

میز یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت ، می باشد. اگر شما مدیر یک اداره هستید و به دنبال طراحی یک دکوراسیون ایده آل برای اتاق خود می باشید ، و قطعا به یک میز استاندارد و جذاب نیاز خواهید داشت. پس در ادامه با ما همراهب باشید.

میز مدیریت

ویژگی های میز مدیریت

یک مدیر ساعات طولانی را پشت میز مشغول به کار می باشد. از این رو استاندارد بودن این میز بسیار حائز اهمیت می باشد. علاوه بر استاندارد بودن ، میز باید از نظر رنگ و طراحی متناسب با سایر اجزای محیط باشد.

میز مدیریت
میز اداری مخصوص اتاق مدیر ، با توجه به اندازه و کاربرد ویژگی های منحصر به فردی دارد. در ادامه به معرفی برخی از این ویژگی ها می پردازیم:

• اندازه

میز اتاق مدیر ، در مقایسه با سایر میزهای اداری اندازه ی بزرگ تری دارد. اندازه ی این میز باید به گونه ای باشد که علاوه بر قرار دادن لوگوی شرکت ، تقویم ، کامپیوترو …فضایی برای قرار دادن سایر وسایل اضافه و پذیرایی نیز وجود داشته باشد.
هر چقدر میز مدیریت بزرگ تر باشد ، مدیر راحت تر روی آن کار خواهد کرد.

• رنگ

انتخاب رنگ های تیره در مبلمان اداری باعث می شوند که محیط اداره لوکس تر و جذاب تر به نظر برسد. با این حال انتخاب رنگ سلیقه ای می باشد . رنگ میز بایستی با سایر وسایل دکوراسیون هماهنگ باشد.

• طرح

طرح میز اتاق مدیر ، معمولا متفاوت از میزکامندی می باشد. این میز در طرح ها و فرم های متنوع و زیبایی ساخته می شود.

• ارتفاع

ارتفاع میز باید استاندارد باشد. بلند بودن بیش از حد میز باعث می شود که دسترسی به وسایل دشوار باشد و کوتاه بودن میز مدیریت باعث خم شدن مدیر می شود . در چنین شرایطی مدیر احساس خستگی خواهد کرد و عملکرد او در انجام کارها کمتر می شود. پس در زمان خرید میز ، به استاندارد بودن ارتفاع آن توجه کنید.

ارتفاع میز باید به اندازه ای باشد که مدیر احساس راحتی داشته باشد. میزهایی با قابلیت تنظیم ارتفاع انتخاب مناسبی خواهند بود.

انواع میز برای اتاق مدیر

میز یکی از مهم ترین تجهیزات در اتاق مدیریت می باشد. تمامی مدیران و صاحبان شرکت ها به دنبال انتخاب میزی جذاب و با کیفیت هستند. این میزها در طرح ها و شکل های متنوعی در بازار موجود هستند. میز کارمندی و میز مدیریت یکسری تفاوت هایی با یکدیگر دارند. این تفاوت ها باعث شده که این دو میز کاملا متمایز از یکدیگر باشند.
میزهای اتاق مدیر در انواع مدل ال شکل و … موجود می باشند. شما می توانید برحسب نیاز و سلیقه ی خود یکی از این میزها را انتخاب کنید.

میز ال شکل

این میزها یک قسمت ال شکل دارند که می توان کیس و فایلهای اداری را در آنجا قرار داد.
بخش دیگر این میز می توان به میز کنفرانس الحاق شود.

دسته بندی میز ها بر حسب متریال

میزهای اتاق مدیر از نظر متریال استفاده شده ، به انواع زیر دسته بندی می شوند:

• میز مدیریت پایه فلزی با صفحه MDF :

این میزها از دوام و استحکام بالایی برخوردارند و در عین حال طراحی زیبا و جذابی دارند. ترکیب فلز و ام دی اف زیبایی و دوام این کار را دوچندان کرده است.

• میز پایه چوبی با صفحه MDF

این نوع میزها بسیار مدرن و خاص هستند. و هیچ عیب و نقصی ندارند. اگر به یک میز مدرن هستید ، این میز می تواند بهترین انتخاب باشد.

• میز تمام MDF

یک میز تمام ام دی اف طراحی یکپارچه، هارمونی چشم‌نواز، تنوع رنگی، طرح‌های متنوع و دوام و کیفیت بالای دارد.

مقاومت و زیبایی میز اتاق مدیر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نکات مهم در زمان خرید میز مدیریتی

• مهم ترین نکته در زمان خرید این میز مرزبندی میان کارمندان می باشد. با توجه به یکسری نکات می توان فضای اداری قابل کنترل را طراحی کرد.

• نکته ی دیگر در انتخاب میز اداری در نظر داشتن موقعیت شغلی کارمندان می باشند ، به عنوان مثال میز اتاق مدیر باید فضای کافی داشته باشد.

• در انتخاب میز باید رنگ دکوراسیون ، ابعاد استاندارد میز را مد نظر قرار داد.

• میز باید در مکان درستی قرار بگیرد ، روبه روی در اتاق مکان مناسبی برای قرار دادن این میز نمی باشد.

میز مدیریتی مدرن و لوکس

این میز می تواند تمامی نیازهای مدیران را برطرف کند. از آنجایی که مدیران مدت طولانی مشغول به کارهستند. نامناسب و غیراستاندارد بودن این میز می تواند آسیب های جدی به آن ها وارد کند.
صفحات این میزها از ترکیب چرم و ام دی اف ملامینه ساخته می شود. این صفحات با دستگاه های ممبران و وکیوم ساخته می شوند. این صفحات در برابر خش مقاومت بالایی دارند . و دارای اصطکاک لازم می باشند. این اصطکاک مانع از لیز خوردن وسایل روی میز می شود. برخی از ویژگی های این میزهای لوکس و مدرن عبارتند از :

• ابعاد

میز مدیریتی لوکس معمولا در ابعاد 75*100*200 می باشند . این ارتفاع کاملا استاندارد است و مانع از خستگی و کمر درد مدیر می باشد. لازم به ذکر است که بگوییم این ابعاد قابل تغییر و قابل تنظیم می باشد.

• مدیریت کابل ها

صفحه ی این میز ها حفره کوچکی دارند که برای دسته بندی منظم کابل های ورودی و خروجی مناسب هستند.

• لولاهای روکار و توکار

لولاها می توانند توکار و روکار باشند و تا زاویه 110 درجه به صورت آرام بند قابلیت تنظیم شدن دارند.

• دستگیره

دستگیره های این میز مجهز به پوشش محافظ zamac می باشند که از تغییر رنگ در طولانی مدت جلوگیری می کند.

• قفل

میزهای مدیریتی دارای قفل هایی با کلید های تاشو می باشند. دو دسته هستند ، قفل های مرکزی درفایلینگ کشودار مورد استفاده قرار می گیرند ووقفلهای کمدی برای استفاده در کتابخانه ها هستند.