طرحینه

ست میز ناهار خوری ارزان قیمت 4و 6 نفره جدید و مدرن

خرید میز ناهار خوری شیک و مدرن ، میز غذا خوری ، بهترین برند میز ناهار خوری ، قیمت میز ناهار خوری ، خرید ست مبلمان و میز ناهار خوری : ازجمله لوازم پر مصرفی که در منازل می توان به آن اشاره نمود، میز ناهار خوری می باشد. میز ناهار خوری مورد انتخاب شما باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند نیاز شما را در منزل برطرف نماید. می توان گفت که غذا خوری یکی از لوازم مهم در دکوراسیون منازل، می باشد که لازم است قبل از خرید آن درباره ویژگی ها و استاندارد های به کار رفته در آن آگاهی داشته باشید.

افراد مختلف ممکن است خصوصیات مختلفی را در مورد میز ناهار خوری در نظر داشته باشند ولی در این گونه از موارد یک سری اصول کلی وجود دارد که لازم است افراد قبل از اقدام به خرید به آن ها توجه داشته باشند تا بتوانند به یک انتخاب مناسب دست یابند و بهترین میز ناهار خوری را برای منزل خود برگزینند. طرحینه در ادامه این مقاله می خواهیم نکات مهمی را که در این زمینه به شما کمک می کند را بیان نماییم تا بتوانید یک انتخاب ایده آل تری را تجربه نمایید.

نمونه مدل های میز ناهار خوری گرد و 4 نفره شیک

میز ناهار خوری گرد میز ناهار خوری 4 نفره میز ناهار خوری 6 نفره میز ناهار خوری 4 نفره میز ناهار خوری گرد میز ناهار خوری 4 نفره میز غذا خوری میز غذا خوری

ارتفاع استاندارد میز ناهار خوری

وقتی میز ناهار خوری را در محل مورد نظر قرار می دهید باید بین میز و دیوار فضای کافی وجود داشته باشد تا افراد در هنگام نشستن و برخاستن از روی آن دچار سختی نگردند. اندازه میز ناهار خوری باید با اندازه فضای ناهار خوری تناسب داشته باشد. صندلی هایی که دور میز قرار داده می شوند، باید به اندازه کافی از هم فاصله داشته باشند تا در هنگام صرف غذا آرنج افراد هیچ گونه برخوردی باهم نداشته باشد. با توجه به این موضوع بهتر است قبل از اقدام به خرید میز ناهار خوری حتما به اندازه گیری فضای ناهار خوری خود اقدام نمایید.

متریال به کار رفته در تولید میز ناهار خوری

جنس میز غذا خوری باید به گونه ای باشد که دارای کیفیت مناسب بوده و از مقاومت بالایی در برابر ضربه از خود نشان دهد. میزهای ناهار خوری که از جنس چوب هستند، دارای کیفیت بالاتری بوده و از نظر ظاهری نیز دارای و زیبایی بسیار زیبا و چشمگیر می باشند.

پایه های میز و صندلی ناهار خوری

هنگامی که به خریدن میز ناهار خوری اقدام می نماییم باید حتما به پایه های میز و صندلی ناهار خوری توجه نماییم و همچنین نحوه اتصال پایه ها به بدنه را مورد بررسی قرار دهیم تا در موقع نشستن بتوانیم پاهایمان را راحت تر در زیر میز قرار دهیم و پایه ها هیچ گونه مزاحمتی برای ما به وجود نیاورند.

جنس پارچه صندلی ها

مدل های صندلی ناهار خوری از روکش های پارچه ای تشکیل شده اند. جنس پارچه ای که در ساختار صندلی ها به کار برده شده است تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صندلی ها می گذارد. اگر صاحب فرزند خردسال می باشید و احتمال آن وجود دارد که صندلی های پارچه زودتر کثیف شوند، باید دقت کنید که پارچه به کار رفته در آن قابل شست وشو باشد. از جمله پارچه هایی که دارای جنس های باکیفیت و مناسب تری می باشند می توان به پارچه پورشه و پارچه مازراتی اشاره نمود.

میز ناهار خوری راحت

میز ناهار خوری باید از لحاظ راحتی نیز مورد بررسی قرار گیرد. میزهای ناهار خوری که دارای جای پا هستند باعث می شوند تا راحت تر بتوانید پاهایتان را روی جای پا قرار داده و احساس راحتی بیشتری نمایید. برای این که از راحتی اقامت ها اطمینان حاصل نمایید، می توانید روی آن ها بنشینید و به امتحان کردن آن ها اقدام نمایید.

میز و صندلی ناهار خوری باید به خوبی در کنار یکدیگر قرار داشته باشند. اندازه صندلی ها باید به گونه ای باشد تا بتوانند در زیر میز قرار بگیرند. زمانی می توان صندلی را استاندارد در نظر گرفت که زاویه بین تشک صندلی تا تکیه گاه آن 90 درجه باشد. عرض کفی صندلی ها نیز نباید از 45 سانتی متر کمتر باشد تا هنگام نشستن روی آن فرد دچار اذیت نگردد و احساس راحتی داشته باشد.

استاندارد بودن میز ناهار خوری نیز به این صورت می باشد که وقتی روی صندلی میز ناهار خوری می نشینیم فاصله آرنج تا بدن حدودا 40 سانتی متر بوده و همچنین ارتفاع میز تا قسمت پایین قفسه سینه باشد.

چند نکته مهم در انتخاب میز ناهار خوری

اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و دارای فضای کمتری برای ناهار خوری می باشید، اصلا جای نگرانی نیست در این گونه از موارد می توانید یک میز ناهار خوری کم جا و یا تاشو را خریداری نمایید تا فضای کمتری را اشغال کند و برای دکوراسیون پذیرایی کوچک شما مناسب باشد.

در مورد انتخاب رنگ میز ناهار خوری برای منزلتان باید به این نکته توجه نمایید که باید حتما با وسایل دکوراسیون پذیرایی موجود در منزل متناسب باشد.

رنگ میز ناهار خوری را معمولا متناسب با رنگ دیوار اطراف آن و نیز رنگ مبلمان متناسب و ست می نمایند.

میز ناهار خوری را باید با توجه به هزینه ای که مدنظر داریم انتخاب نماییم. ما به شما پیشنهاد می کنیم که پول و هزینه خود را صرف انتخاب میز غذا خوری چوبی کنید زیرا هم از زیبایی کافی برخوردار بوده و هم دارای کیفیت بالایی می باشد.

سبک و مدل های میز غذاخوری

متفاوت بودن سبک و مدل ها این امکان را به خریداران می دهد تا اطلاعات کافی درباره بهترین نوع میز غذا خوری داشته باشند. یکی از انواع این مدل ها، مدل های شیشه ای می باشد که هم زیبا بوده و هم بسیار سنگین و در عین حال پرخطر هستند. از محبوب ترین های مدل میز غذاخوری، مدل های چوبی می باشد. در برخی از این محصولات حاشیه های کنده کاری شده وجود دارد و می توان معرق کاری هایی با سبک های مختلف در روی آن ها مشاهده نمود.

مدل های گرد و مدل های مستطیل هر دو خوب هستند ولی مدل های مستطیلی شکل به دلیل این که راحت تر می توان آن ها را با فضاهای خالی منزل هماهنگ نمود، از طرفداران بیشتری برخوردارند. مدل های گرد بیشتر در سبک چوبی- شیشه ای هستند به صورتی که یک لایه چوب و یک لایه شیشه در روی آن قرار داده شده است و می توان چنین بیان نمود که از زیبایی منحصر به فردی برخوردارند.

خرید ست مبلمان و میز ناهارخوری

در خرید مبلمان و میز غذا خوری می توان آن ها را از لحاظ رنگ چوب و پارچه و حتی جنس پارچه با یکدیگر ست و هماهنگ نمود. شما نیز می توانید هر نوع مبلمانی را که در نظر دارید خریداری نموده و با در نظر گرفتن رنگ و نوع چوب و همچنین رنگ و جنس پارچه آن، میز ناهار خوری متناسب با آن را سفارش دهید.