طرحینه

نصب کاغذ دیواری در بازسازی ساختمان

نصب کاغذ دیواری در بازسازی ساختمان : امروزه به دلیل تمایل به مد و مدگرایی و هزینه بر بودن تعویض ساختمان ، بازسازی ساختمان به یک موضوع پرطرفدار تبدیل شده است. در بازسازی ساختمان نصب کاغذ دیواری ، استفاده از انواع دیوارپوش ها و کف پوش ها بسیار رایج شده است. استفاده از کاغذ دیواری به دلیل تنوع طرح ها و رنگ هایش، به عنوان یک متریال پرمصرف در میان کارفرمایان محبوبیت بیشتری دارد.

کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری به رویای مدرن کلاسیک فانتزی رنگ واقعیت می بخشد. اگر شما تمایل به نصب کاغذ دیواری دارید می توانید از گروه بازسازی ساختمان کمک بگیرید. این گروه متناسب با ذوق و سلیقه ی شما طرح های متنوع و زیبا با قیمت مناسب ارائه می دهد.

قسمت عمده ای از فضای خانه را کف پوش ها تشکیل می دهند، از این رو کف پوش ها در زیبایی و دلنشین کردن فضاها نقش اساسی دارند. با انتخاب کف پوش مناسب برای فضاهای مختلف و چیدمانی مناسب اطراف آن و هماهنگی بین اجزا و کف می توان جلوه ای زیبا به فضا بخشید.

کاغذ دیواری

کف پوش

شرکت های بازسازی ، با داشتن نیروهای متخصص می توان در کوتاه ترین زمان ممکن، با کمترین هزینه، دکوراسیون منزل یا محیط کار شما را با نصب انواع دیوارپوش یا کف پوش ها به بهترین شکل ممکن طراحی کند.

امروزه انواع طرح ها و جنس های کف پوشها در بازار ارائه می شود. برخی از انواع کف‌پوشها عبارتند از: سنگ، کاشی، موکت، لمینت، کفپوش‌های پلاستیکی، چوبی و …. .که در ادامه توضیح مختصری در این رابطه ارائه می دهیم.

انواع کف پوش ها

امروزه تنوع وسیعی از کف پوش ها در بازار ارائه شده است. ولی موکت به دلیل آسایش و راحتی، یکی از پرتقاضاترین محصولات به شمار می رود.
سنگ جزو گرانبها ترین مصالح ساختمانی می باشد، و دارای ماهیت سرد می باشد. استفاده از سنگ برای پوشش فضاهای داخلی و مرطوب مثل اتاق ها، آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی کاربرد دارد.

نوع دیگری از کف پوش ها سرامیک ها هستند. سرامیک از جنس سفال و خاک رس با یک لایه روکش لعاب می باشد و همانند سنگ ماهیت سرد دارد.
پارکت به عنوان یک کفپوش چوبی به دلیل عدم مقاومت در برابر رطوبت در فضاهای مرطوب استفاده نمی شود.
امروزه لمینت ها به دلیل نصب و نگهداری آسان و ظاهری زیبا در دنیای مدرن محبوبیت زیادی دارند. استفاده از لمینت در فضاهای مسکونی و همینطور فضاهای اداری رایج می باشد.