طرحینه

هزینه بازسازی خانه کلنگی [ هزینه بازسازی خانه در سال 99 – 1400 ]

هزینه بازسازی خانه در سال 99 چقدر است ؟  بر آورد هزینه بازسازی خانه کلنگی در سال 99-1400 ,  هزینه تعمیرات و بازسازی خانه قدیمی در تهران  : به دلیل گران بودن عمل تعویض خانه ، گرایش به سمت بازسازی ساختمان افزایش پیدا کرده است. بازسازی آپارتمان قدیمی و کوچک کار دشواری می باشد. تبدیل خانه کلنگی به یک خانه مدرن و امروزی یک کار تخصصی می باشد و باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود.

اما سوالی که مطرح می شود این است که هزینه بازسازی خانه چقدر می باشد؟ بودجه مورد نیاز برای بازسازی منزل چقدر می باشد؟ در ادامه این مقاله در مورد هزینه بازسازی خانه و برآورد هزینه ها اطلاعات بیشتری ارائه می دهیم.

هزینه بازسازی خانه

بازسازی خانه و منزل

هدف از بازسازی ساختمان افزایش زیبایی و ارتقای قیمت ملک می باشد. به عبارت دیگر با بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی علاوه بر زیبایی ، قیمت خرید ملک نیز افزایش می یابد.

فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه بازسازی خانه

یکی از موضوعات حائز اهمیت در بازسازی خانه حس رضایت شما می باشد. برخی از افراد به دنبال ایجاد فضای کاربردی و یا حتی افزایش فضای خالی در منزل می باشند. بازسازی خانه موارد زیادی را شامل می شود و هرکسی به دنبال پیاده سازی یک ایده ی جالب در این روند می باشد.

بازسازی خانه شامل موارد زیر می باشد:

بازسازی دکوراسیون داخلی

هدف از این بازسازی تغییر دکوراسیون داخلی می باشد. این بازسازی شامل بازسازی دیوارها و فضای داخلی منزل، تغییر در ساختار داخلی و طراحی آن می باشد. برای اینکار می توان از نصب کاغذ دیواری، انواع کفپوش ، سقف کاذب، کناف و … استفاده کرد.

بازسازی آشپزخانه

هدف بسیار از افراد از بازسازی ،تغییر دکوراسیون آشپزخانه می باشد. این بازسازی شامل ایجاد تغییراتی در دیوار، اتصالات و شیر آلات و یا حتی تعویض کابینت ها می باشد.

بازسازی سرویس های خانه

این بازسازی شامل بازسازی سرویس بهداشتی و بخش های مختلف منزل می باشد. و تعویض سرامیک، کفپوش، و اتصالات را شامل می شود.

عوامل موثر در هزینه بازسازی خانه کلنگی

فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه بازسازی خانه موثر هستند. از جمله آن ها عبارتند از :

  • مقدار فضای بازسازی
  • نوع مصالح به کار رفته
  • زمان مورد نیاز برای بازسازی
  • مقدار بازسازی
  • قدمت بافت خانه

همه این موارد در برآورد هزینه های مربوط به نوسازی و تعمیرات ساختمان موثر هستند.

اصول بازسازی خانه های ویلایی قدیمی و یا آپارتمان کوچک

در این بخش از مقاله قصد داریم در مورد بازسازی آپارتمان کوچک و خانه های ویلایی قدیمی توضیحاتی ارائه دهیم. هدف بسیاری از افراد از نوسازی تنوع و زیبایی می باشد ولی در این میان افرادی هم هستند که این کار را برای افزایش ایمنی مکان هایی که قدمت ساخت آن ها زیاد است ، انجام می دهند.

در این نوع بازسازی نیاز به رنگ کاری دیوار ها و یا اجرای عملیات مشابه ضروری می باشد. برای انجام این کار با توجه به متراژ منزل به کاغذ دیواری یا رنگ آمیزی نیاز خواهید داشت. در واقع هزینه این بخش از بازسازی به متراژ بستگی دارد.

هزینه عملیات دیگر مانند کناف ، گچ کاری، سرامیک، تعویض درب و پنچره، تعویض سنگ و سرامیک آشپزخانه و قسمت های مربوط به سرویس نیز بر حسب متراژ محاسبه می شود.

در کل هزینه بازسازی خانه به متراژ و عملیات انجام شده بستگی دارد.

میانگین هزینه های مورد نیاز برای بازسازی ساختمان

برآورد هزینه بازسازی خانه در سه دسته تقسیم بندی می شود:

  • سطوح مختلف سوپر لوکس :  میانگین هزینه ی مورد نیاز برای بازسازی یک واحد مسکونی در تهران برای دسته ی سوپر لوکس ، متری تقریبا ۷۰۰ هزار تومان می باشد.
  • درجه یک  : برای بازسازی منزل در دسته درجه یک، باید متری تقریبا ۵۰۰ هزار تومان در نظر بگیرید.
  • درجه دو : برای بازسازی در دسته درجه دو به ازای هر متر، باید ۳۰۰ هزار تومان در نظر داشت.

لازم به ذکر است که هر کدام از این دسته ها یکسری تخفیفات جزئی هم خواهند داشت. این موضوع به شرکت بازسازی ساختمان که عملیات بازسازی را برعهده گرفته ، بستگی دارد.

ارائه طرح اولیه در بازسازی ساختمان

ارائه یک طرح اولیه از نمای ساختمان بعد از بازسازی ضرورت دارد. صاحب ملک با این کار می تواند نمای خانه را تصور کرده و در صورت لزوم تغییرات مد نظر خود را اعلام کند.

تناسب رنگ درست، دکوراسیون منحصر به فرد و مصالح مرغوب در بازسازی از عوامل موثر در طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می رود. از عملیات دیگر در بازسازی می توان به عایق کاری اشاره کرد، درسته که این کار هزینه ها را بالا می برد ولی جزو ضروریات به شمار می رود.

سیستم نور پردازی ایده آل و نصب درب و پنجره های مرغوب و دو جداره جزو موارد مهم در بازسازی می باشد. با بالا رفتن قیمت مصالح هزینه بازسازی بالا می رود ولی آنچه که مهم است افزایش کیفیت بازسازی می باشد.

هزینه بازسازی خانه کلنگی

قیمت مناسب بازسازی منزل توسط شرکت بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان در زمینه بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی بسیار موفق عمل کرده است. این شرکت با استفاده از مصالح مرغوب و هزینه های مقرون به صرفه بهترین طرح های بازسازی را مطابق با نظر و سلیقه شما ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یک متخصص بازسازی مشورت کنید.