طرحینه

جدیدترین قیمت خرید پنجره دوجداره وین تک در تهران 1400

جدیدترین قیمت پنجره دوجداره وین تک در تهران – خرید پنجره دوجداره وین تک : پنجره دوجداره وین تک به دلایلی در شرکت های مختلف قیمت های مختلفی دارد. از این رو پروفیل وین تک در بازار ایران جزو معروف ترین پروفیل ها می باشد که مصرف کنندگان زیادی نیز داشته و انتظارات بالایی از آن می رود. حال بررسی میکنیم که چرا در شرکت های مختلف قیمت پنجره وین تک متفاوت است.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

موارد موثر در تعیین قیمت پنجره دوجداره وین تک

آیتم هایی که روی قیمت پنجره دوجداره وین تک تاثیر می گذارند:

 • در تولید پنجره upvc در کنار پروفیل یو پی وی سی از یراق و شیشه دوجداره نیز استفاده می شود. پس علاوه بر هزینه پروفیل یو پی وی سی، هزینه یراق و شیشه دوجداره نیز بر قیمت نهایی پروفیل یو پی وی سی اضافه می شود.
 • پروفیل یو پی وی سی وین تک عامل اول است که به صورت استاندارد و در شاخه های 6 متری خریداری و در محل انبار محصول کارخانه های تولید کننده دپو می شود.وین تک که تنها فروشنده این پروفیل ها است داخل پروفیل های یو پی وی سی گالوانیزه یو شکل با ضخامت 1.25 میلی متر قرار می دهد تا پروفیل و پنجره یو پی سی مستحکم تر شوند. اگر گالوانیزه طبق استاندارد گفته شده نباشد در پی فشارهای زیاد پنجره دوجداره خاصیت عایق بودنش را از دست می دهد.
 • لاستیک های آب بندی قسمت های چارچوب و لنگه باز شو عامل دیگری است که در پروفیل یو پی وی سی وجود دارد. وقتی پنجره را می بندیم این لاستیک ها روی هم می افتند و فشرده می شوند و بدین ترتیب پنجره عایق و آب بند می شود. شرایط آب و هوایی همواره در حال تغییر است بنابراین جنس این لاستیک ها باید طوری باشد که هنگام تغییر های آب و هوایی از بین نرود و کیفیت خود را حفظ کند. لاستیک های نوع epdm بهترین و با کیفیت ترین نوع لاستیک هستند.
 • لاستیک و گالوانیزه جزو آیتم هایی هستند که قیمت پنجره دوجداره وین تک را تعیین می کنند. اختلاف قیمت ها در شرکت های مختلف نیز به این دو عامل مربوط می شوند که در صورت هرگونه تغییر خارج از استاندارد قیمت آن کاهش می یابد.
 • برند یراق آلات پنجره یو پی وی سی و نوع آن نیز از آیتم هایی هستند که روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر می گذارند. یراق آلات آلمان و ترکیه معروفترین برند ها را دارند. برای مثال برندهای ورنه، وی اچ اس و آکادو از برندهای معروف یراق آلات ترکیه ای هستند و طبق کاربردهایی که دارند قیمت هایشان متفاوت است. یراق تک حالته قیمت به صرفه و مناسبی دارد.
 • -شیشه دوجداره با توجه به روش تولید خود قیمت های متفاوتی دارد که این نیز از عامل های تاثیرگذار در قیمت نهایی پنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک است. شما قادر هستید که بسته به خواسته های خانه خود نوع شیشه دوجداره را برگزینید. شیشه دوجداره صنعتی بهترین نوع می باشد و نیمه صنعتی در رده دوم قرار دارد و هر شرکت نوع متفاوت شیشه را استفاده می کند و همین سبب قیمت های مختلف می شود. اما گاز آرگون و مواد رطوبت گیر حتما باید به شیشه اضافه شده باشند.
 • آخرین آیتم موثر در قیمت پنجره دوجداره وین تک کیفیت نصب و تولید است. ابزار و مکانی که برای تولید پنجره بکار گرفته می شوند می تواند قیمت را کم یا زیاد کند. نحوه نصب پنجره و موادی که برای چسباندن آن استفاده می شود نیز در قیمت تاثیر دارد.پس با توجه به همه این عوامل متوجه می شویم که چرا این پنجره ها در شرکت های مختلف قیمت متفاوتی دارند. البته در تولید پنجره دوجداره بسیاری از موارد تولید مشترک و فقط نوع و برند پروفیل متفاوت است. اگر بهای پروفیل کاهش پیدا کند متاسفانه در اجزای دیگر آن نیز از مواد ارزان قیمت استفاده می شود و در نتیجه کیفیت پنجره پایین می آید. پس باید در این مورد بیشتر دقت کنیم که با قیمت و نوع پروفیل نباید اجزای دیگر از حالت استاندارد خود خارج شوند.

نکات قابل توجه در زمان خرید دوجداره وین تک

و در آخر نکاتی که باید در خرید پنجره دوجداره وین تک به آن توجه کنیم:

 1. تولید استاندارد باشد و اختلاف قیمت ها فقط در پروفیل باشد
 2. نوع لاستیک های آب بندی پنجره epdm در خرید و قیمت پنجره دوجداره وین تک موثر می باش.
 3. بازدید از پروژه هایی که شرکت تولید کننده انجام داده است
 4. انتخاب نوع شیشه پنجره دوجداره با توجه به مقدار آلودگی صوتی محل پنجره
 5. وجود گالوانیزه یو شکل با ابعاد مشخص و ضخامت 1.25 داخل پروفیل ها
 6. اندازه گیری و چک کردن محل پنجره قبل از تولید پنجره
 7. یراق آلات استاندارد و با برند نامی باشند