طرحینه

پارتیشن اداری تک جداره – انواع پارتیشن تک جداره – قیمت پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن اداری تک جداره – انواع پارتیشن تک جداره – قیمت پارتیشن اداری تک جداره :

پارتیشن اداری برای تفکیک فضا مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک پارتیشن ها می توان در کوتاه ترین زمان ممکن فضا را تفکیک کرد و یک فضای خصوصی برای کارمندان اداره ایجاد کرد.

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن های انواع متفاوتی دارند : پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دوجداره .

پارتیشن تک جداره اداری همان پارتیشن شیشه ای می باشد. این پارتیشن ها در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می شوند.

پارتیشن های تک جداره از متشکل از یکسری ستون ها می باشند که ؛ قرار گرفتن آن را روی زمین راحت تر کرده است. در ادامه این مقاله در مورد پارتیشن اداری تک جداره توضیحات تکمیلی ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

پارتیشن تک جداره

با کمک پارتیشن های تک جداره می توان فضاهای بزرگ تر را به چند بخش تفکیک کرد. این پارتیشن ها برای جداسازی فضا در ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری و… مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن تک جداره می تواند از جنس آلومینیوم ، ام دی اف ، شیشه و… می باشد. این پارتیشن ها در ابعاد و ارتفاع متفاوت طراحی و تولید می شوند. ارتفاع متناسب با نیاز مشتری قابل تنظیم می باشد.

کاربردهای پارتیشن تک جداره

• جداسازی هال و پذیرایی
• ایجاد دو کلاس درس
• مخفی کردن بخش هایی از ساختمان از معرض دید
• تفکیک ورودی ها

پارتیشن اداری تک جداره چه ویژگی هایی دارد؟

این پارتیشن ها برای تفکیک فضاها در محیط اداره مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک این پارتیشن ها می توان از فضا استفاده ی بهینه تری داشت.
با استفاده از پارتیشن اداری می توان با صرف هزینه های اندکی در کوتاه ترین زمان ممکن ،بدون دیوار کشی ، فضا را تفکیک کرد.
پارتیشن تک جداره از تنوع زیادی برخوردار است. و استحکام و مقاومت قابل قبولی دارد. از این رو مورد توجه بسیاری از مدیران و شرکت ها قرار گرفته است.

انواع پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن تک جداره متشکل از یک پانل ام دی اف ، شیشه ای یا آلومینیومی می باشد. از آنجایی که این پارتیشن ها تنها از یک پانل ساخته می شوند ، نمی توانند عایق صوت و صدا باشند.

ویژگی پارتیشن های تک جداره متناسب با متریال مورد استفاده در ساخت آن ها متفاوت خواهد بود.

درسته که پارتیشن های تک جداره عایق صدا و صوت نمی باشند. اما با این وجود میزان نارسایی پارتیشن تک جداره ام دی اف در مقایسه با سایر پارتیشن ها بیشتر می باشد. با کمک پارتیشن تک جداره ام دی اف می توان یک فضای خصوصی و کاملا پوشیده ایجاد کرد.

علاوه بر آن با ابزار زدن روی پارتیشن اداری تک جداره ام دی اف می توان یک فضای زیبایی ر ا خلق کرد. به عبارت دیگر پارتیشن تک جدار ام دی اف می تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو مورد استفاده قرار بگیرد.

پارتیشن تک جداره 6 میل

پارتیشن تک جداره 6 میل ، پارتیشنی است که با كلاف آلومينيوم هشت پری و پركننده ام دی اف شش ميل دو رو با شيشه 4ميل ساده و يا شيشه برفی ساخته شده است. این پاتریشن ها قابلیت باز و نصب ، جابه جایی و تغییر شکل را دارد.

در ساخت پارتیشن های تک جداره علاوه بر ام دی اف از شیشه های 6 میلی نیز استفاده می شود.

پارتیشن تک جداره اداری از جنس شیشه ای برای پنهان کردن فضای مورد نظر اصلا مناسب نمی باشند. و عایق صدا و صوت نمی باشند. اما این پارتیشن ها تاثیر زیادی در سطح روشنایی محیط و و کاهش مصرف برق دارند.

با استفاده از پارتیشن تک جداره می توان نمایی مدرن و امروزی طراحی کرد. علاوه بر آن این پارتیشن تک جداره شیشه ای به هیچ عنوان دچار پوسیدگی نمی شود. نصب پرده کرکره ای در پارتیشن تک جداره امکان پذیر نمی باشد.

پارتیشن های تک جداره از16MDFمیلیمتری

در ساخت پارتیشن تک جداره اداری از ام دی اف 16 میلیمتری نیز استفاده می شود . این پارتیشن چوبی ام دی اف در ارتفاع متفاوت تولید می شوند. و ارتفاع بیشتر از200 سانتی متر باشد برای درب ایده آل خواهد بود.

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

این نوع پارتیشن ها جزو رایج ترین پارتیشن های تک جداره می باشند. در ساخت این پارتیشن ها از از یک ورق آلومینیومی ۴ میلی متری استفاده شده است.
در این پارتیشن ها می توان لوگوی مشتری را روی پارتیشن طراحی کرد. پارتیشن های اداری یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون اداری می باشند.

مزیت های پارتیشن تک جداره اداری آلومینیومی

• این پارتیشن ها بسیار انعطاف پذیرهستند.

• با کمک پارتیشن آلومینیومی می توان یک محیط کاری زیبا و پویا ایجاد کرد.

• در این پارتیشن ها به نور توجه ویژه ای می شود.

• در این پارتیشن ها با استفاده از یک ایستگاه کاری مرتبط و در عین حال مجزا می توان اختلال در امور کاری را به حداقل رساند و یک حریم خصوصی ایجاد کرد.

• این نوع پارتیشن ها مقرون به صرفه هستند.

• در این پارتیشن ها می توان لوگوی شرکت و یا اداره مربوطه را به صورت سندبلاست بر روی شیشه پیاده سازی کرد.

طراحان مبلمان اداری با در نظر گرفتن هزینه های کلی ، از طراحی پارتیشن های آلومینیومی استفاده می کنند. شیشه های به کار رفته در پارتیشن اداری تک جداره 4 میلی متری هستند. و به سه نوع ساده، تمام سندبلاست و سندبلاست دسته بندی می شوند.

پارتیشن تک جداره تمام شیشه ای

با استفاده از این نوع پارتیشن ها می توان نور محیط را به طور طبیعی فراهم کرد. این پارتیشن ها قطر 10 میلی متری دارند و حول آن ها از آلومینیوم و یا فریم MDF می باشد.

پارتیشن اداری تک جداره

فریم ها متشکل از شبکه هایی با کانال هایی هندسی می باشند که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردارند.

در این نوع پارتیشن ها متناسب با نیاز مشتری می توان از شیشه های براق و یا مات استفاده کرد.

پارتیشن اداری تک جداره شیشه ای ، هیچگونه محدودیتی در فضای دید ایجاد نمی کنند. قابل شست و شو و استریل کردن هستند .از این رو این پارتیشن ها در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

این پارتیشن ها به دلیل ظاهر شیک و مدرن، در دفاتر روزنامه ها، شرکت ها و ادارات نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

در پارتیشن تک جداره شیشه ای می توان از بیشترین و بهترین میزان نور بهره مند شد.

شیشه های رنگی در پارتیشن تک جداره چه کاربردی دارند؟

شیشه های رنگی مات هستند و در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.
با استفاده از شیشه های سندبلاست در پارتیشن اداری تک جداره و پارتیشن دو جداره می توان فضای اداری مانند اتاق های کنفرانس و جلسات، فضای بین کارمندان و … را جداسازی کرد.

در نوع شیشه ها همانند شیشه های چاپی طرح پذیر هستند.منظور از آینه های رنگی آیینه معمولی با رنگ خاص می باشند که به عنوان یک عنصر دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از پارتیشن تک جداره چه مزیت ها و چه معایبی دارد؟

از مزایای پارتیشن تک جداره در برابر دوجداره می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ارزان بودن
• سبک بودن
• جابجایی راحت و آسان
• امکان استفاده از قفل و یراق آلات برروی درب
• امکان حک کردن لوگوی شرکت
• نصب آسان و سریع پارتیشن اداری تک جداره
• سریع بودن پروسه دمونتاژ
• متناسب بودن قیمت

معایب پارتیشن تک جداره :

• این پارتیشن ها عایق صوتی و حرارتی نیستند.
• خاصیت آکوستیکی ندارند.

قیمت پارتیشن تک جداره

قیمت پارتیشن تک جداره به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع پارتیشن ، مدت زمان اجرا وهزینه سفارش ، هزینه حمل و نقل .. بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می تواند با شرکت طراحی دکوراسیون تماس بگیرید.