طرحینه

پارتیشن شیشه ای چیست؟ قیمت پارتیشن شیشه ای منزل تک جداره

پارتیشن شیشه ای متحرک رنگی , طراحی و نحوه نصب پارتیشن شیشه ای تک جداره منزل و  اداری با بهترین کیفیت و تضمین خدمات : پارتیشن برای جداسازی و قسمت بندی بخش های مختلف فضا مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع با استفاده از پارتیشن می توان فضاهای بزرگ را تقسیم بندی کرد و از فضا استفاده ی بهینه تری داشت. از پارتیشن در مکان های مختلف اداری، تجاری و مسکونی استفاده می شود.

پارتیشن ها برای منظم کردن محیط مورد استفاده قرار می گیرند و قابلیت جابه جایی دارند. پارتیشن ها بر اساس جنس انواع متفاوتی دارند که عبارتند از پارتیشن ام دی اف، چوبی، شیشه ای، آلومینیومی. در این مقاله تصمیم گرفتیم در مورد جداکننده شیشه ای توضیحات بیشتری ارائه دهیم.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

این نوع پارتیشن جزو جدیدترین نمونه های جداکننده های محیط داخلی می باشد. در این نوع پارتیشن شیشه با فریم های ظریف از آلومینیوم با رنگ مشکی یا سفید ترکیب می شود و یک پارتیشن جذابی را به وجود می آورد. با استفاده از جداکننده شیشه ای می توان بین مبلمان اداری و محیط یک هارمونی متناسبی را ایجاد کرد.

جداکننده شیشه ای خود انواع متفاوتی دارد که کاربرد و مشخصات گوناگونی دارند و شما می توانید برحسب نیاز و بودجه ی خود بهترین نوع پارتیشن را خریداری کنید. در ادامه انواع مختلف تفکیک کننده شیشه ای به همراه ویژگی ها و مشخصات آن را به شما معرفی می کنیم.

پارتیشن شیشه ای فریم لس (بدون فریم)

پارتیشن فریم لس یا بدون فریم در مقایسه با نمونه های قبلی زیباتر، جذاب تر و مدرن تر می باشد. در این نمونه، از طراحی یکدست با هارمونی زیبا استفاده می شود. در این جداکننده هیچ گونه قالب جداکننده ی میان شیشه ها وجود ندارد. این مدل از پارتیشن ها در مقایسه با پارتیشن فریم دار کارایی بیشتری دارد و زیباتر است و فضای کمتری را اشغال می کند. پارتیشن های فریم لس از مقاومت و استحکام بالاتری برخوردارند.

جداکننده شیشه ای فریم دار

در حال حاضر استفاده از جداکننده های فریم دار در محیط های اداری بسیار رایج است. در پارتیشن شیشه ای فریم دار برای نگهداری شیشه از فریم های مختلف با متریال آلومینیوم، پروفیل آهنی، استیل و…استفاده می شود.

جداکننده شیشه ای تک جداره

جداکننده شیشه ای تک جداره یکی از رایج ترین نوع پارتیشن ها است که در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به این نوع پارتیشن، پارتیشن معمولی نیز گفته می شود. مدل تک جداره در مقایسه با مدل دوجداره باریک تر و ظریف تر است و در مقایسه با مدل دوجداره عایق صوتی کمتری دارد. در مورد استفاده از پارتیشن تک جداره هیچ محدودیتی وجود ندارد و در مکان های مختلف قابل استفاده می باشد.

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن دوجداره در مقایسه با پارتیشن تک جداره عایق صوتی و حرارتی بهتری می باشد. در صورت امکان بهتر است که به جای پارتیشن تک جداره از نوع دوجداره استفاده شود. در پارتیشن دوجداره به دلیل فاصله ی 5 تا 7 سانتی متری امکان استفاده از پرده کرکره وجود دارد و برای ایجاد فضا و حریم خصوصی کارکنان می تواند انتخاب ایده آلی باشد. در مدل دوجداره امکان عبور سیم، کابل های تلفن، برق و شبکه و… وجود دارد و هیچ گونه رسانایی برق یا پارازیت ایجاد نمی شود.

جداکننده شیشه ای ثابت

این نوع جداکننده همانگونه که از نامش پیداست به صورت ثابت می باشد و امکان جابه جایی و حرکت آن وجود ندارد. از این پارتیشن شیشه ای می توان در مکان هایی که نیاز به جداسازی کامل می باشد، استفاده کرد.

مزیت های استفاده از جداکننده شیشه ای در محیط های اداری

مهم ترین مزیتی که جداکننده شیشه ای دارد، زیبایی آن می باشد. در ادامه مزیت های مهم دیگری را نیز به شما معرفی می کنیم:

• ایجاد حس خوب و تعامل بیشتر میان کارکنان و مراجعه کنندگان

با استفاده از جداکننده شیشه ای می توان یک حس عالی در محیط کاری ایجاد کرد. در این نوع پارتیشن ها به دلیل جذب نور بیشتر امکان تعامل نزدیک با همکاران و ارباب رجوع وجود دارد.

• افزایش کارایی و بهره وری کارکنان

در پارتیشن شیشه ای کارکنان با مشاهده ی همکارانشان که در حال کار کردن هستند، روحیه و انگیزه بیشتری برای فعالیت پیدا می کنند. علاوه برآن فضای کاری شفاف سازی می شود و به دلیل توجه مراجعه کنندگان، کارکنان با تعهد بیشتری به کار خود می پردازند.

• امکان نصب و جابه جایی آسان

جداکننده شیشه ای به راحتی و آسانی در هرجایی نصب می شود. از طرفی می توان این پارتیشن را به آسانی جابه جا کرد و در بخش های دیگر نصب کرد. مزیت مهم دیگری که این نوع پارتیشن دارد این است که؛ این پارتیشن به راحتی تمیز می شود و امکان رنگ بندی متنوع آن وجود دارد.

• عایق صوتی

پارتیشن شیشه ای نوعی عایق صوتی است و مانع از انتقال صدا از یک واحد به یک واحد دیگر می شود.

جنس شیشه پارتیشن ها از چیست؟

جنس شیشه پارتیشن ها متفاوت است و متناسب با نیاز و سلیقه مشتری می تواند سکوریت، لمینت، تک جداره، دوجداره، طرح دار، رنگی یا دکوراتیو باشد. شیشه سکوریت در مقابل ضربه و حرارت از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.

قیمت جداکننده ای شیشه ای

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان در هنگام خرید پارتیشن به آن توجه می کنند، قیمت پارتیشن می باشد. قیمت پارتیشن به فاکتورهای مختلفی از جمله طراحی، جنس فریم، جنس شیشه، مدل پارتیشن و موارد دیگر بستگی دارد. پارتیشن شیشه ای از نظر کیفیت ساخت در سطح بالایی می باشد و سبک طراحی خلاقانه و مدرن دارد. برای خرید جداکننده شیشه ای می توانید از طرحینه کمک بگیرید. طرحینه فروشگاه های معتبر در زمینه فروش پارتیشن را به شما معرفی می کند. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد پارتیشن می توانید با فروشگاه های مجاز تماس بگیرید.

سخن پایانی

پارتیشن ها به عنوان تفکیک کننده فضا مورد استفاده قرار می گیرند و در انواع متفاوتی در بازار موجود می باشند. پارتیشن شیشه ای یکی از محبوب ترین نوع پارتیشن ها است که خود انواع متفاوتی دارد و هرکدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. شما می توانید متناسب با نیاز خود بهترین نوع پارتیشن را انتخاب کنید.