طرحینه

پارکت آلمانی جدید – بهترین برند لمینت آلمانی 2022

بهترین برند پارکت آلمانی وارداتی در ایران کدام است ؟ اگر به دنبال پارکت باکیفیت هستید بهتر است از بین پارکت های وارداتی پارکت مدنظر را انتخاب کنید زیرا اکثر آن ها کیفیت و زیبایی بالایی دارند به طوری که جلوه بسیار خاصی به خانه شما می بخشند. در بین پارکت های وارداتی پارکت های تولید کشور آلمان بیشترین کیفیت را دارند. متأسفانه با توجه به ممنوع شدن واردات پارکت خارجی، این نوع پارکت ها در کشور ما بسیار کمیاب شده اند به همین قیمت آن ها بسیار بالا بوده و پیدا کردن آن کار سختی می باشد.

خوشبختانه ممنوع شدن واردات باعث شده تا سازنده های پارکت ایرانی کیفیت کالاهای خود را بالا ببرند به همین دلیل شما می توانید جایگزین پارکت های آلمانی را پیدا کنید. همچنین این موضوع باعث شده تا برخی از افراد سودجو پارکت های تولیدی خود را با نام پارکت های آلمانی به فروش برسانند به همین دلیل در این قسمت برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آن ها به بررسی برخی از معروف ترین برندهای آلمانی می پردازیم.

بهترین برند پارکت آلمانی

در حالت کلی تولیدات پارکت کشور آلمان بالاترین کیفیت را دارند ولی بهترین آن برند وی پارکت و وینئو می‌باشد که هر کدام ویژگی های مثبت زیادی دارند و این عامل باعث شده است تا در اروپا نیز مورد توجه قرار بگیرید.

پارکت لمینت آلمانی وی‌پارکت Wiparquet

در پارکت آلمانی Wiparquet از سیستم انحصاری و پیشرفته‌ی کلیک، معروف به Mega Lock استفاده شده است. این برند شامل گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و کتبی می‌باشد. پارکت وی‌پارکت در سه مقاومت سایشی AC3، AC4 و AC5 و در ضخامت‌های ۷، ۸ و ۱۰ موجود می‌باشد. پارکت آلمانی وی‌پارکت برای فضا‌هایی چون خانه، فروشگاه و پاساژها مناسب است. این برند دارای تنوع رنگهای جذابیست و با هر سلیقه ای سازگار است.

پارکت آلمانی وینئو WINEO

یکی دیگر از برندهای باکیفیت آلمانی وینئو نام دارد و با بالاترین مقاومت سایشی یعنی ۴ تولید می شود و ضخامت آن بین ۸ تا ۱۰ میلی متر می باشد به همین دلیل مناسب استفاده در مکان های پر تردد مانند مغازه و فروشگاه ها می باشد. این پارکت آلمانی در سال ۲۰۱۶ میلادی برترین برند اروپا معرفی شد. وینئو WINEO به اکثر کشورهای دنیا صادر شده است ولی متأسفانه در کشور ما به سختی یافت می شود و حدوداً در ۷۰ کشور دنیا موجود است.

آیا در ایران می توان جایگزین پارکت های آلمانی را یافت؟

همان طور که گفته شد واردات پارکت به ایران ممنوع شده است از این رو نمی توان به راحتی آن ها را در کشور یافت. خوشبختانه کیفیت پارکت های ایرانی در حال بالا رفتن می باشد از این رو می توانید پارکت های ایرانی با کیفیت بالا خریداری کنید. البته همه پارکت های تولیدی را نمی توان جایگزین پارکت های آلمانی قرار داد به همین دلیل باید اطلاعات کافی درباره برندهای ایرانی داشته باشید تا بتوانید باکیفیت ترین آن ها را انتخاب کنید.

قیمت پارکت چوبی آلمانی

پارکت های آلمانی کیفیت بسیار بالایی دارند همچنین به دلیل وارداتی بودن قیمت بالایی دارند که البته در سال های اخیر به دلیل ممنوع شدن واردات آن ها تقریباً قیمت آن ها طوری شده همه افراد نمی توانند آن ها را خریداری کنند. شما می توانید پارکت های ایرانی را با کیفیت بالا و قیمت هایی خیلی کمتر از پارکت های آلمانی خریداری کنید.