طرحینه

بهترین مارک پارکت لمینت ترکیه اصل + قیمت 1401

پارکت ترکیه اصل : در سال های اخیر پارکت های خارجی در ایران بسیار کمیاب شده اند ولی خوشبختانه مواد اولیه و تکنولوژی های مختلفی از کشور ترکیه وارد ایران می شود که باعث می شوند پارکت های با کیفیتی ساخته شود. پارکت های ترکیه کیفیت بسیار بالای دارند که از جمله آن ها می توان به AGT و چامسان اشاره کرد ولی با توجه به منع واردات کفپوش به ایران شما نمی توانید این پارکت ها را در بازار ایران پیدا کنید.

لمینت های تولید داخل دو نوع هستند: نوع اول به طور کامل ساخت ایران هستند یعنی متریال و تمامی تجهیزات لازم برای ساخت ایرانی هستند. لمینت های نوع دوم در ایران ساخته می شود ولی مواد اولیه و برخی از تجهیزات آن ها از کشورهایی مانند ترکیه و چین وارد می شود که این دسته اغلب قیمت بالاتری نسبت به نوع اول دارند. یکی از لمینت های ترکیه که در ایران ساخته می شود مونتکس نام دارد که بسیار پر فروش می باشد.

پارکت لمینت ترکیه

ویژگی های پارکت لمینت ترکیه

پارکت لمینت ترکیه نیز مانند سایر کفپوش ها برند خوب و بد دارند ولی در حالت کلی لمینت های ترک کیفیت مطلوبی دارند، در مقابل ضربه و خش مقاومت خوبی از خود نشان می دهند همچنین در مقابل رطوبت سریع از بین نمی روند. پارکت های ترک که در ایران ساخته می شوند تنوع بالایی دارند به همین دلیل شما می تواند به راحتی لمینت مدنظر را پیدا کنید همچنین در صورت آسیب به هر یک از لمینت ها جایگزین آن اکثرا در بازار موجود می باشد. همه این موارد جز مزیت های پارکت لمینت ترک هستند که باعث شده اند لمنت های ترکیه در ایران طرفدار زیادی داشته باشد.

پارکت ترکیه

قیمت پارکت لمیت ترکیه در تبریز

پارکت های ترک قیمت یکسانی ندارند زیرا عوامل زیادی در هزینه آن ها تأثیرگذار می باشد که از جمله آن ها می توان به ضخامت لمینت ها، جنس مغزی آن، درجه مقاومت سایشی و … اشاره کرد. بیشتر لمینت های ترکیه با استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین فناوری ها ساخته می شوند از این رو در دنیا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. پارکت های ترکیه قیمت بسیار مناسبی دارند و بهتر گزینه برای مشتریانی می باشد که قصد خرید لمینت باکیفیت با قیمت خوب را دارند.

پارکت ترکیه