طرحینه

پنجره دوجداره مشکی مدل جدید به همراه لیست قیمت 1400

پنجره دوجداره مشکی – انواع مدل پنجره دوجداره مشکی به همراه قیمت ها: پنجره دوجداره مشکی یکی از انواع پنجره های یو پی وی سی رنگی می باشد. برای این که بتوانیم نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها را زیباتر کنیم بهتر است از پنجره های دوجداره رنگی استفاده کنیم که امروزه نیز جزو پر طرفدارترین پنجره ها نیز می باشند.

در پروفیل یو پی وی سی به دلیل داشتن خاصیت رنگ پذیری، می توان سطح آن را با استفاده از رنگ پاش با انواع مختلف رنگ ها پوشش داد، که با این کار می توانیم خاصیت ضد خش بودن را نیز برای پروفیل به وجود بیاوریم. می توان به شکل های مختلف بر روی پنجره های رنگی، طرح ها و مدل های متفاوت و در سبک های گوناگون کلاسیک و همچنین مدرن را به وجود آورد و تنوعی که در رنگ و فرم به وجود می آید می تواند پنجره را با پنجره های دیگر و همچنین با نمای ساختمان متناسب سازد.

 

پنجره دوجداره مشکی

ویژگی های پنجره دوجداره مشکی

پنجره های دوجداره مشکی معمولا از پروفیل ها ساخته شده اند. رنگ پنجره دوجداره یو پی وی سی اغلب به رنگ سفید تولید می شود، دلیل آن نیز رنگ ترکیبات مواد اولیه به کار رفته در آن است، سفید و شفاف بودن پنجره های دوجداره یو پی وی سی بر اساس فرمولاسیون آن و همچنین مواد به کار رفته در آن متفاوت می باشد. رنگ هایی که در ساختار پنجره upvc به کار می روند بر پایه آب بوده و برای حفظ سلامت محیط زیست مناسب می باشند. قیمت این نوع از پروفیل های لمینت رنگی نسبت به پروفیل های دیگر بالاتر هستند.

پروفیل های رنگی دارای مقاومت بالایی در برابر خراشیده و ساییده شدن، مواد شوینده، تابش مستقیم خورشید و باران های اسیدی و از همه مهم تر گرما بوده و دارای خاصیت عدم ریزش و ترک خوردگی می باشند.

نصب پنجره های دوجداره مشکی

نصب پنجره های دوجداره مشکی بر اساس نوع طراحی و مدل آن ها انجام می گیرد. برای نصب این پنجره ها نیازمند پروفیل و شیشه دوجداره هستیم و می تواند بدون نیاز به یراق آلات و بازشو نیز نصب شود.

نحوه تعویض و یا نصب پنجره دوجداره مشکی دولنگه با یک بازشوی تک حالته نیز مانند پنجره های ثابت می باشد، تفاوت هایی که در این دو نوع پنجره وجود دارد این است که متراژ پروفیل مصرفی برای لنگه بازشوی پنجره بیشتر بوده و همچنین یراق آلات را نیزدر ساختار پنجره به کار می برند.

لنگه های بازشوی پنجره ای که انتخاب می کنیم به نوع معماری ساختمان و یا سلیقه خودمان بستگی دارد و نصب پنجره دوجداره بر اساس چند لنگه از این پنجره بازشو انجام می شود.

مزایای پنجره دوجداره مشکی

از مزایای مهمی که پنجره های دوجداره مشکی دارند، استفاده از آن ها در ساختمان ها برای افزایش زیبایی ساختمان و کمک در طراحی نمای آن دارد.

پنجره های دوجداره مشکی به راحتی نصب می شوند و دارای طرح های گوناگونی بوده و طول عمر بالا دارند و علاوه بر آن عایق بندی آن نیز مناسب می باشد و می توان به راحتی آن را نظافت کرده و شست وشو دهیم.

استفاده از پنجره های دوجداره مشکی علاوه بر آن که زیبایی را برای ساختمان ها به ارمغان می آورد، مانع از ورود گرد و غبار و و حشرات به داخل ساختمان شده و همچنین از هدر رفتن انرژی جلو گیری می کند. این پنجره ها دارای استحکام و مقاومت بالایی بوده و بسیار مقرون به صرف می باشد.

قیمت پنجره های دوجداره مشکی

وقتی می خواهیم درباره قیمت پنجره های دوجداره مشکی سخن بگوییم باید این نکته را یاد آوری کنیم که قیمت این نوع از پنجره ها بر اساس نوع پروفیل یو پی وی سی، نوع رنگ و ترکیبات مواد اولیه، قیمت گذاری می شوند. علت سفیدی و شفافیت رنگ در پنجره های دوجداره، وجود داشتن عواملی مانند مواد خام استفاده شده در آن ها، فرمولاسیون و برند شرکت سازنده آن محصول می باشد. این عوامل همچنین می توانند در تعیین قیمت پنجره دوجداره نیز تاثیر گذار باشند.

البته باید گفت که تولید کنندگان این پنجره ها برای این که تنوع بیشتری را در بین پنجره ها به وجود بیاورند و به نیاز و سلیقه مشتریان پاسخ مناسب دهند، باعث شده است که در قیمت این گونه پنجره ها تنوع ایجاد شود. همچنین یک عامل دیگر نیز در قیمت پنجره تاثیر گذارند، آن هم رنگ و لمینت به کار برده شده در ساختار پنجره می باشد.

در هنگام محاسبه قیمت پنجره ها، در لمینت پنجره دوجداره، به رنگی که در یک یا دو طرف لمینت باشد توجه می شود. یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در قیمت پنجره های دوجداره مشکی، رنگ آمیزی کردن پروفیل ها با رنگ های خاص و زیبا می باشد که در این صورت تنوع رنگ ها افزایش یافته و همچنین این رنگ آمیزی باعث ایجاد مقاومت در پنجره ها خواهد شد.

موارد استفاده از پنجره های دوجداره مشکی

از پنجره های دوجداره مشکی، امروزه در ساختمان هایی که نمای زیبا و جذاب دارند یافت می شوند. این نوع از پنجره ها نیز مانند مدل های دیگر دارای تنوع زیادی بوده و در مکان های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پنجره های دوجداره مشکی را می توان همان پنجره پروفیل سفید رنگ در نظر گرفت که فقط یک لایه رنگ روی آن قرار گرفته است و مانند پنجره های یو پی وی سی ساده و سفید، تمامی ویژگی ها و خاصیت ها را دارد.

اهمیت رنگ پنجره های دوجداره یو پی وی سی

همان طور که می دانید رنگ نقش اساسی در زندگی ما ایفا می کند و وقتی درباره منزل حرفی پیش می آید، رنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. داشتن پنجره های دوجداره رنگی باعث به وجود آمدن جذابیت در منزل می شود. در گذشته همیشه پنجره ها با قاب های سفید به بازار عرضه می شدن اما امروزه گزینه های زیادی برای ما در بازار وجود دارد که می توانیم بستگی به سلیقه، مثلا دو رنگ را انتخاب کنیم و یا از یک طرح کلاسیک استفاده کنیم.

رنگ هایی که در تولید پنجره های دوجداره از آن ها استفاده می کنند در کارخانه های مجهز به فناوری بالا تولید می شوند، بنابراین تضمین می کند که این رنگ به مرور زمان نه تنها کم رنگ نشده بلکه تغییر پیدا نمی کند.