طرحینه

کابینت روستیک سفید – جدیدترین مدل کابینت روستیک

کابینت روستیک می تواند انتخاب خیلی از علاقه مندان به فضای روستایی باشد , فضای بی ریا و کلاسیک , جدیدترین مدل کابینت روستیک را اینجا ببنید : از اصلی ترین بخش های هرخانه که در واقع قلب تپنده خانه به حساب می آید ، آشپزخانه می باشد. طراحی و دکوراسیون آشپزخانه ها بسیار مهم بوده و تاثیر مستقیمی بر روحیه اعضای منزل می گذارد.علاوه بر این همه اعضای خانه ساعاتی از روز را در این محل به صرف غذا و نوشیدنی می گذرانند بنابرین باید برای این مکان طرحی شیک و فوق العاده ایجاد نمود.

سلیقه برخی از بانوان در طراحی فضای آشپزخانه ایجاد دکوراسیونی به حالت کلاسیک می باشد .یکی از انواع مدل های کلاسیک برای کابینت مدل کابینت روستیک است .این نوع از کابینت های آشپزخانه این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده و رواج یافته است. این افراد معمولا به المان های طبیعی و چوبی و دستساز علاقه داشته و فضایی را که خاص و بانشاط است می پسندند .

نام این کابینت ها از واژه روستیک به معنای روستا یا روستایی گرفته شده است.

در این مقاله در مورد سبک دکوراسیون روستیک که از جذاب ترین نوع دکوراسیون در طراحی فضای خانه و آشپزخانه است صحبت خواهیم نمود.همچنین در مورد مشخصات آنها اطلاعاتی را به شما مخاطبان ارائه می دهیم.

طراحی آشپزخانه با کابینت مدل روستیک

پروژه کابینت روسیتک Rustication در واقع از درختان و چوب های جنگلی و وسایل ساده و دست ساز استفاده می کند و تغییر و تزئین ساده و روستایی دارد .این نوع از کابینت ها که از چوب های جنگلی ساخته می شود رنگ نمی شوند تنها به وسیله جلا دهنده براق می گردند.دلیل این کار حفظ مقاومت چوب ها در برابر رطوبت و حرارت می باشد.در واقع از طرح و نقشه های روستایی برای ایجاد این کابینت ها استفاده می شود.

این نوع کابینت ها تنها به سبک کلاسیک طراحی و اجرا نمی شوند ممکن است در برخی مواقع ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک در اجرای آنها لحاظ گردد. بنابرین کابینت های روستیک پوش دهنده تمام خواسته ها و علایق می باشند و تنها مختص به افراد خاصی نمی گردند .

جهت داشتن آشپزخانه های با کابینت های روستیک وسایل مورد استفاده چوب های جنگلی بوده و از حصیرهای ساده بافته شده نیز به منظور تزئین آنها استفاده می شود.

به دلیل استفاده از متریال چوب در ساخت این سبک از کابینت ها ،قیمت انها نیز بالا خواهد بود .بدین منظور برای کاهش قیمت و امکان استفاده از انها برای افراد با بودجه کم می توان از ام دی اف یا های گلاس با طرح و رنگ چوب بریا ساخت این کابینت ها استفاده نمود.

کابینت مدل روستیک کابینت روستیک کابینت روستیک کابینت روستیک کابینت روستیک کابینت روستیک سفید کابینت مدل روستیک کابینت مدل روستیک کابینت مدل روستیک کابینت مدل روستیک کابینت روستیک کابینت روستیک

کابینت روستیک

کابینت طرح روستیک یعنی نصب کابینت هایی که فضای و حال هوای روستا را به وجود آورد. بدین معنی که در زمان ورود احساس شود وارد فضای خانه های روستایی شده اید اما با امکانات و مدرنیته در هم آغشته شده است.

استفاده از کابینت های روستیک مشکل کمبود فضای آشپزخانه های کوچک را حل می کند و فضایی شیک و جذاب را برای اهالی منزل به وجود می آورد. البته از آن در دکوراسیون و طراحی فضای آشپزخانه رستوران ها و غذا خوری ها نیز می توان استفاده نمود و جلوه ای ویژه و سنتی ایجاد کرد.

علاوه بر چوب درختان در طراحی و اجرای فضای اشپزخانه های سنتی و روستیک می توان از متریالی مانند : پوست حیوانات ،پشم،آج یا استخان های حیوانات یا گلدان هایی بزرگ طرح کنده های درخت استفاده نمود.بهره گرف.کابینت های مدل روستیک فرم ساده روستایی را به نمایش می گذارند پس در طراحی دکوراسیون آنها به هیچ وجه نباید از فلزات براق یا چوب های کنده کاری شده استفاده کرد زیرا نماد سادگی وبی آلایشی روستایی را از بین می برد.در همین راستا و برای تکمیل حس حال خانه های روستایی قدیمی می توان از کاغذ دیواری ها با طرح سنتی نیز استفاده کرد .

هدف اصلی طراحی و اجرای کابینت های طرح روستیک را می توان بر دو پایه استوار دانست :

  • اغراق و زیبایی در عین سادگی
  • استفاده از متریال طبیعی و ساده و عدم استفاده از موادشیمیایی وتزئینات .

کابینت های طرح روستیک با ان حس و هوای قدیمی و منازل روستایی ،علاوه بر زیبایی می توانند در بین خانواده ها ایجاد حس گرمی و نشاط را فراهم کرده و آرامشی ایجاد نمایند که افراد خانواده دغدغه های ذهنی خود را از یاد ببرند.

نحوه نصب کابینت های طرح روستیک نیز با سایر کابینت ها متفاوت می باشد و برای نصب آنها باید تمامی قطعات تولید شده در کابینت های روستیک به همدیگر متصل شوند سپس کابینت ساز اقدام به نصب آنها نماید.

سخن پایانی

کابینت های مدل روستیک دارای انواع طرح‌ها و مدل‌های جذاب و زیبا می باشند که می تواند آشپزخانه و منزل شما را زیبا و دل انگیز سازند. این نوع کابینت تمامی علایق را پوشش می دهد .هم افراد با علایق ساده و طبیعی و هم افراد طرفدار سبک مدرنیته و کلاسیک می توانند از این نوع کابینت ها استفاده کنند.

در ساخت و پیاده سازی دکوراسیون طرح روستیک در آشپزخانه خود از هر متریال طبیعی که دم دست دارید می توانید بهره ببرید.