طرحینه

کابینت وکیوم جدید 2021 – بهترین رنگ کابینت وکیوم

کابینت وکیوم

کابینت وکیوم ساده طوسی و کرم رنگ , مرکز فروش انواع کابینت در تهران با تنوع رنگی بالا و قیمت مناسب  , مزایا و معایت کابینت وکیوم  : کابینت ها از گذشته تا عصر حاضر جز جدانشدنی از دکوراسیون و وسایل مورد نیاز در آشپزخانه ها بوده است . اشپزخانه بدون کابینت مانند جسم بدون روح خواهد بود .کابینت ها انواع مختلفی دارند که خصوصیات و مزایا و معایب آنها با همدیگر متفاوت است .

انتخاب کابینت مورد نظر برای آشپزخانه به عواملی ماند بودجه ،سلیقه فرد فضای آشپزخانه و سایر عوامل بستگی دارد .یکی از انواع کابینت ها کابینت های وکیوم هستند که به دلیل زیبایی و جذابیت فوق العاده آنها ،محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده اند .در این مقاله در مورد طرح کابینت وکیوم جدید مطالبی را ارائه خواهیم داد.اگر به دنبال خرید این نوع کابینت هستید مطالعه این مقاله خالی از لطف نخواهد بود.کابینت آشپزخانه وکیوم

کابینت وکیوم جدید

از مدل های بسیار محبوب و پرطرفدار در بین افراد جامعه طرح کابینت وکیوم جدید می باشد . این کابینت ها جلوه ای زیبا به آشپزخانه داده و بسیار جذاب می باشند .

طرح این نوع از کابینت ها ایرانی پسند بوده و بسیار زیبا می باشد . افراد علاقه مند می توانند با مشاهده انواع طرح ها ،طرح و مدل مورد نظر خود را سفارش دهند.

خریداران برای انتخاب بهتر و مناسب تر می توانند باطراحان و عاملان فروش در مورد ویژگی ها و مشخصات این نوع کابینت ها مشورت کرده و بهترین انتخاب با مناسب ترین رنگ را انجام دهند.با این روش بهتر می توانند بهترین طرح کابینت آشپزخانه را انتخاب کنند تا علاوه بر زیبایی و مقاومت بالا ،به سایر وسایل آشپزخانه هماهنگ بوده و محیطی زیبا را ایجاد کند.

مزایا و معایب کابینت وکیوم

کابینت وکیوم جدید نیز مانند هر کابینت دیگری دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد . این موارد سبب تفاوت انواع کابینت ها با هم خواهد شد.اگر به دنبال خرید این مدل از کابینت ها می باشد توصه می کنیم قبل از هر اقدامی اطلاعات مافی اعم از مزایا و معایب و مشهصات این کابینت ها را در اختیار بگیرید. سپس با مرور اطلاعات می توان به این نتیحه رسید که آیا کابینت های انتخاب شده بهترین می باشند یا خیر و برای آشپزخانه شما هماهنگ هستند یا خیر ؟

در مورد انتخاب بهترین نوع کابینت برای دکوراسیون آشپزخانه بهتر است فرد با طراحان و کابینت سازان مشورت نماید زیرا این افراد اطلاعات کافی در این مورد را دارند و بهتر می توانند شما را رهنمایی کنند.

کابینت های طرح وکیوم جدید قابلیت تطابق با هر نوع آشپزخانه و با هر نوع متراژ و اندازه را دارند و این مورد از مزیت های مهم این نوع کابینت ها می باشد.همچنین می توان به تنوع طرح و رنگ منحصر به فرد این کابینت ها اشاره نمود.در کل کابینت های وکیوم مزایای زیادی دارند که می تواند سبب برتری این کابینت ها گردد.

علاوه بر مزایای فراوان این نوع از کابینت ها نیز معایب خاص خود را دارا می باشند که مهم ترین آنها میزان مقاومت کم این کابینت ها در برابر رطوبی و آب می باشد . رطوبت می تواند به لایه های مغزی این کابینت ها نفوذ کرده و سبب تخریب بافت های آن شود .اگر آشپزخانه نمور دارید فکر خرید این کابینت ها را از سر بیرون بیاندازید.

کابینت وکیوم چیست

در طول هر دهه از تاریخ کابینت های مختلف مورد استفاده عموم قرار می گرفته است. در ابتدا و در چندین دهه قبل استفاده از کابینت های چوبی رواج داشته اما به دلیل مشکلاتی مانند یک شکل نشدن برش ها که استفاده از این کابینت ها ممکن بود ایجاد نماید جای خود را به کابینت های فلزی دادند .

کابینت های فلزی تا دهه 70 بسیار در بین مردم محبوب بودند و به دلیل مزایای فراوان آن مانند محکم و با دوام بودن ،تمیز کردن آسان و جادار بودن بسیار مورد استقبال قرار می گرفته است . اما این کابینت ها نیز معایب خاصی مانند زنگ زدگی دارند . این معایب سبب شد که افراد در مورد متریال های جدید برای ساخت کابینت استفاده کنند . در طول چند دهه گذشته بهترین و مناسب ترین نوع کابینت از دیدگاه بسیاری از مردم کابینت ام دی اف می باشد که قابلیت های فراوان داشته مقرون به صرفه تر نیز می باشند .

کابینت های ام دی اف طرح و رنگ متنوع و زیادی نیز دارند که بر جذابیت هر چه بیشتر آنها می افزاید.مقاومت و طول عمر این کابینت ها بسیار بالا می باشد.البته در خریداری آنها باید دقت فراوان کرد که نوع مرغوب خریداری شود.

از جدید ترین نوع کابینت ها که در حال حاضر بسیار پرطرفدار بوده و جذابیت بیشتری نسبت به سایر کابینت های معرفی شده دارد ،کابینت های طرح وکیوم جدید می باشند . این کابینت ها با استفاده از تکنولوژی های جدید مانند دستگاه تراش سی ان سی ساخته می شوند . به دلیل طرح و نقوش متنوع این کابینت ها بسیار پرطرفدار هستند.

ویژگی های کابینت وکیوم

این کابینت ها معمولا مغزی از جنس ام دی اف دارند و با روکشی از وکیوم پوشش اده می شوند به همین دلیل به آنها وکیوم گفته می شود.وکیوم به معنی تکنولوژی جدیدی جهت فشرده سازی ذرات و ایجاد خلا در قسمت‌های مختلف کابینت می باشد.

این کابینت ها عیب کابینت ام دی اف را پوشانده است .با روکشی که به روی ام دی اف زده می شود عملا جلوی نفوذ رطوبن به مغزی کابینت گرفته شده و طول عمر کابینت را افزایش خواهد داد. در تکنولوژی کابینت های وکیوم هوای بین سطح کابینت و روکش آن با استفاده از دستگاه مخصوصی کشیده می شود و بدین ترتیب خلا ایجاد می گردد و سبب چسبیده شدن روکش به مغزی کابینت می گردد.

نحوه ساخت کابینت های طرح وکیوم بدین ترتیب است که در ابتدا کابینت هایی با مغزی ام دی اف تولید می گردند سپس یک لایه پی وی سی به ورق ام دی اف با استفاده از چسب مخصوص و ایجاد خلا بین دو لایه چسبانده می شود.در آخر جدیدترین طرح ها طبق سلیقه مشتری بر روی کابینت با استفاده از دستگاه سی ان سی اعمال می گردد.

قیمت خرید کابینت وکیوم طرح جدید

کابینت های وکیوم به دو نوع طبقه بندی می شوند دسته ای از کابینت های وکیوم که به سبک کلاسیک می باشند و بر روی آنها لایه ای از پی وی سی قرار می گیرد و دسته ای دیگر لایه ای از جنس پلکسی گلاس روی آن کشیده می شود که به آن کابینت های گلاس می گویند.

قیمت خرید این دو نوع سبک از کابینت های وکیوم با همدیگر متفاوت است و تفاوت قیمت ها به دلیل روکشی است که مغزی کابینت را می پوشاند. قیمت کابینت وکیوم کلاسیک ارزانتر می باشد.اما باز این کابینت ها قیمت بالاتری نسبت به کابینت ام دی اف دارند.

مدل کابینت وکیوم سفید طلایی

تنوع رنگ و مدل در کابینت وکیوم طرح جدید بسیار زیاد می باشد و همین سبب پوشش تمام سلیقه ها است .این نوع از کابینت ها با رنگ های مختلف و در طرح های گوناگون قابل ساخت می باشند. یکی از بهترین نوع این کابینت ها از نظر رنگ مدل کابینت وکیوم سفید طلایی، است که محبوبیت ویژه ای را دارا می باشد.

می توانید با مراجعه به سایت کابینت سازها نموننه کارهای قبلی این مراککز را مشاهده نموده و بهترین طرح و رنگ را انتخاب کنید که مورد پسند شما قرار بگیرد و با سایر وسایل آشپزخانه هماهنگی داشته باشد.

این ترکیب رنگ ها نمای بسیار زیبایی را در آشپزخانه خلق می کنند .در مورد آشپزخانه هایی با فضای کوچک استفاده از کابینت وکیوم طرح جدید با ترکیب رنگ سفید و طلایی،می تواند چشم اندازی زیبا را ایجاد کرده و فضای آشپزخانه را بزرگتر نشان دهند.

سخن آخر

کابینت وکیوم طرح جدید با دستگاه سی ان سی برش و حکاکی می شوند و با کابینت های وکیوم قدیمی متفاوت می باشند.در این کابینت ها روکش توسط دستگاه سی ان سی خراشیده می شود و جنس زیری کابینت قابل مشاهده است . طرح و رنگ های متنوع این کابینت ها سبب زیبایی محبوبیت هر چه بیشتر این کابینت ها شده است.