طرحینه

کاشی آشپزخانه جدید – طرح و مدل کاشی آشپزخانه 2021

آشپزخانه قلب هر خانه ای است. بانوی خانه مدت زمان زیادی را در این مکان سپری می کند. از این رو زیبایی و دکوراسیون این بخش از منزل بسیار حائز اهمیت می باشد.

کاشی آشپزخانه جدید 2021 – جدیدترین طرح و مدل کاشی آشپزخانه ساده , گلدار , سفید , طلایی و … , مرکز فروش انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه در تهران : همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم ، آشپزخانه قلب هر خانه ای است و کدبانوی خانه مدت زمان زیادی را در این مکان می گذراند. از این رو دکوراسیون این بخش از منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فضای آشپزخانه در عین نظم و پاکیزگی باید زیبایی چشمگیری نیز داشته باشد.

آشپزخانه مکانی است که ؛ بانوان در آنجا با آب و مایعات و پخت غذا سرو کار دارند. این مکان بیشتر کثیف می شود.از این رو باید مواد و مصالحی در آشپزخانه به کاربرده شود که ؛ قابل شستشو باشند و به راحتی تمیز شوند. بهترین مواد و مصالحی که می توان در داخل آشپزخانه استفاده کرد ، کاشی می باشد.

کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه 2021

از آنجایی که کاشی ها از دوام و استحکام بالایی برخوردارند و به راحتی تمیز می شوند ، در دکوراسیون آشپزخانه برای پوشش دیوار ها استفاده می شوند. نصب کاشی و کاشی کاری یک کار تخصصی می باشد و باید توسط افراد متخصص انجام شود. برای انجام این کار می توانید از شرکت طرحینه کمک بگیرید.

کاشی آشپزخانه

مدل کاشی آشپزخانه جدید

درصورتی که اجاق گاز شما در مکان مشخصی از آشپزخانه قرار گرفته باشد. می توانید در پشت گاز از کاشی های طرح دار استفاده کنید. با استفاه از کاشی های طرح دار می توان دیوار پشت گاز را متنوع تر کرد و زیبایی فضا را دوچندان نمود.

مدل کاشی آشپزخانه مدل کاشی آشپزخانه مدل کاشی آشپزخانه مدل کاشی آشپزخانه مدل کاشی آشپزخانه مدل کاشی آشپزخانه مدل کاشی آشپزخانه طرح کاشی آشپزخانه کاشی آشپزخانه کاشی آشپزخانه کاشی آشپزخانه طرح کاشی آشپزخانه طرح کاشی آشپزخانه طرح کاشی آشپزخانه کاشی آشپزخانه طرح کاشی آشپزخانه طرح کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه ، تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه دارد. شما می توانید  پشت اجاق گاز را متناسب با کابینت های اطراف بالای اجاق گاز انتخاب کنید. یا اینکه از کاشی هایی طرح دار یا دالبردار استفاده کنید.

علاوه بر آن شما می توانید از کاشی های شیشه ای بزرگ نیز که براقیت خاصی دارند استفاده کنید. ابعاد این کاشی ها بزرگ می باشد . در مقابل یکسری کاشی هایی هستند که ابعاد کوچک تری دارند و از کنار هم قرار گرفتن آن ها طرح های زیبایی ایجاد می شود.

نکات مهم در انتخاب کاشی

• در حال حاضر کاشی ها در رنگ ها و طرح های متعددی در بازار موجود می باشند. انتخاب کاشی آشپزخانه ظریف ، طرح دار یا گلدار ، و یا طرح های تودرتو به سلیقه ی شخصی شما و سبک دکوراسیون منزل تان بستگی دارد.

• در انتخاب کاشی بودجه ی خود را نیز در نظر بگیرید و متناسب با بودجه ای که دارید ، بهترین کاشی را انتخاب کنید.

• شما می توانید در دکوراسیون آشپزخانه خود از کاشی هایی با رنگ های متفاوت استفاده کنید. همچنین شما می توانید از یکسری سنگ ها برای تزیین آشپزخانه استفاده کنید. طرح های برجسته روی کاشی ها و سنگ ها نیز می توانند ایده آل باشند.

• در انتخاب طرح و رنگ کاشی دقت لازم و کافی را داشته باشید و رنگ وسایل دیگر آشپزخانه را در نظر بگیرید. (رنگ و طرح کاشی متناسب با رنگ سایر وسیله ها در آشپزخانه باشد.)

• کاشی ها باید متناسب با کفپوش ها و سایر بخش های آشپزخانه باشد.

طرح کاشی

انتخاب طرح کاشی در دکوراسیون و زیبایی منزل آن بسیار حائز اهمیت می باشد. در صورتی که سبک دکوراسیون شما مدرن باشد. کاشی های با طرح شلوغ نمی تواند انتخاب مناسبی باشد. و تنوع رنگی در سبک مدرن باید کمتر باشد.

از آنجایی که محیط آشپزخانه همیشه در حال کثیف شدن است. از این رو شما باید در تمیز نگه داشتن این محیط و کاشی نهایت تلاش را داشته باشید. چراکه هرچقدر هم طرح کاشی زیبا باشد با کثیفی زیبایی خود را از دست می دهد.

لازم به ذکر است که بگوییم در تمیز کردن کاشی ها از مواد شوینده خیلی قوی استفاده نکنید. چرا که به مرور باعث خوردگی طرح ها و از بین رفتن آن ها می شود.

سرامیک آشپزخانه

سرامیک ها در طرح ها و ابعاد و شکل های متعددی در بازار موجود می باشند. در صورتی که متراژ منزل شما و آشپزخانه تان بزرگ باشد ، می توانید از سرامیک های سنگ طبیعی که جذابیت و زیبایی بیشتری دارند ، استفاده کنید. انتخاب شکل هندسی کاشی آشپزخانه و سرامیک به سلیقه ی شما بستگی دارد.

در صورتی که دکوراسیون آشپزخانه شما به سبک کلاسیک باشد. انتخاب سرامیک های مستطیل شکل ایده آل خواهند بود. سرامیک کف آشپزخانه فضای آشپزخانه را لوکس تر و زیباتر می کند.شما می توانید سرامیک های طرح دار و ساده را در کنار هم استفاده کنید.

تزیین دیوار پشت ظرفشویی با سرامیک آشپزخانه

با استفاده از سرامیک ها می توان دیوار پشت ظرفشویی و سایر دیوارهایی که آشپزخانه را تزیین کرده و فضای آشپزخانه را زیباتر کرد.
در صورتی که شما بودجه ی کافی نداشته باشید ، می توانید با صرف هزینه ای اندک فقط دیوار پشت سینک ظرفشویی را کار کنید.
شما می توانید با استفاده از کاشی و سرامیک هرجای آشپزخانه نظیر پشت هود ، اجاق گاز یا هرجای دیگر را تزیین کنید.

قیمت کاشی و سرامیک

کاشی ها و سرامیک ها در طرح ها ، رنگ هها و قیمت های متعددی در بازار موجود می باشند. و شما می توانید متناسب با بودجه و سبک دکوراسیون آشپزخانه بهترین آن را انتخاب کنید.
در انتخاب بهترین کاشی یا سرامیک نیازی به صرف هزینه های سنگین نیست. تنها چیزی که اهمیت دارد. تناسب و همانگی کاشی ها با سایر وسایل آشپزخانه می باشد. از این رو در انتخاب وسایل و سرامیک تناسب را مد نظر قرار دهید. تا زیبایی محیط آشپزخانه تان دو چندان شود.

برخی سوالات رایج

نکات قابل توجه در انتخاب مناسب ترین کاشی چیست ؟

از آنجایی که آشپزخانه با مواد غذایی سر و کار دارد . بیشتر کثیف می شود و به طور مداورم نیاز به تمیز کردن و مرتب شدن دارد. از این رو دیواپوش ها باید قابل شستشو باشند. در انتخاب طرح کاشی باید سبک دکوراسیون خانه و ابعاد فضا و همچنین سلیقه شخصی را مد نظر قرار دهید. و زیبایی ،کیفیت، استحکام و دوام را مد نظر داشته باشید..

آیا امکان استفاده از ترکیب چند مدل کاشی وجود دارد؟

بله شما می توانید متناسب با سلیقه ی خود ، کاشی ها را به صورت ترکیبی استفاده کنید. دقت کنید که طرح و سبک کاشی ها باید متناسب و هماهنگ با یکدیگر باشد.

از بین کاشی و سرامیک و پارکت ها کدام یک برای آشپزخانه مناسب تر می باشد؟

انتخاب کفپوش ، به سلیقه ی شما بستگی دارد و شما متناسب با سلیقه ی خود می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کنید. در صورتی که شما بخواهید به صورت مداوم کف آشپزخانه را بشویید از کاشی استفاده کنید.

در دکوراسیون آشپزخانه کوچک از چه کاشی هایی باید استفاده کرد ؟

در دکوراسیون آشپزخانه کوچک باید از کاشی هایی به رنگ روشن و براق با طرح های ساده استفا ده کرد تا دکوراسیون بزرگ تر به نظر برسد.

برای افزایش طول عمر کاشی چه باید کرد ؟

بهتر است کاشی ها را مدام تمیز کنید و از مواد شوینده قوی برای پاک کردن آلودگی ها استفاده نکنید، چراکه کاشی ها به مرور خورده شده و فرسوده می شووند و رنگشان از بین می رود.

مدت زمان لازم برای انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون آشپزخانه چقدر می باشد؟

مدت زمان انجام هر پروژه به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی بستگی دارد. و در مورد پروژه های متعدد این زمان فرق خواهد کرد.