طرحینه

طرح و مدل کاشی سرامیک سرویس بهداشتی جدید – قیمت 1400

جدیدترین طرح و مدل کاشی سرویس بهداشتی , بهترین برند سرامیک سرویس بهداشتی ( حمام و توالت ) , لیست قیمت کاشی سرامیک سرویس بهداشتی جدید 1400 : سرویس بهداشتی یکی از بخش های اصلی هر خانه ای به حساب می آید شاید در گذشته نحوه چیدمان و دکوراسیون این قسمت از خانه چندان اهمیتی نداشت اما در حال حاضر تناسب فضا و وسایل این مکان و سبک دکوراسیون آن بسیار مورد اهمیت واقع شده است. با انتخاب کاشی و سرامیک مناسب می توان بهترین چیدمان را داشت. فضای سرویس بهداشتی کوچک با توجه به این نکته چند برابر خواهد شد.با استفاده از طراحی هوشمندانه می توان محیط سرویس بهداشتی کوچک را، زیباتر و بزرگتر نشان داد.

در زمان انتخاب کاشی و سرامیک برای این وسعت از سرویس های بهداشتی باید از نظر کارشناسان این رشته بهره گرفت طرح و رنگی را انتخاب نمود که فضا را بزرگتر جلوه دهد. علاوه بر زیبایی و بزرگتر دیده شدن، نحوه طراحی و چیدمان باید به گونه ای باشد که آرامش را برای افراد خانواده ایجاد کند. المان های مختلفی که می توان با انتخاب درست آنها به این هدف رسید عبارتند از : مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک، رنگ و طرح آن‌ها، روشویی، توالت و فلاش تانک وغیره.

راهنمای خرید کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

در حال حاضر دیوارها ، کف و حتی سقف سرویس بهداشتی را از کاشی یا سرامیک درست می کنند تا بهداشت رعایت شود و شستشوی راحتی داشته باشد.

معمولا کاشی ها و سرامیک های استفاده شده در حمام سطح صاف و بدون صیقلی دارند که راحت قابل شستشو می باشند و انواع میکروب و قارچ در شیارهای آن نخواهد ماند. شستشوی این مکان از این جهت بسیار با اهمیت است که می تواند عامل پدیدار شدن انواع بیماری در انسان شود.

سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی کاشی سرویس بهداشتی کاشی سرویس بهداشتی کاشی سرویس بهداشتی سرامیک سرویس بهداشتی سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی مناسب برای سرویس بهداشتی کوچک

همانطور که گفته شد در ساخت سرویس بهداشتی های کوچک بهتر است از مصالحی استفاده شود که ابعاد سرویس را بزرگتر نشان می دهند. معمولا استفاده از رنگ های روشن مانند صورتی برای سرویس بهداشتی کوچک می تواند در بزرگتر نشان دادن آن موثر باشد. در زمان انتخاب علایق و پسند ساکنین خانه را نیز باید مورد نظر داشت و در انتخاب اثر داد.

معمولا برای ایجاد محیطی دلبازتر در سرویس بهداشتی کوچک می توان از کاشی های به رنگ روشن و براق استفاده نمود.همچنین عدم نصب پنجره نیز می تواند تاثیرگذار باشد.خطای دید نیز در این مورد بسیار کمک کننده خواهد بود و با انتخاب ابزارهای مناسب می توان این خطا را ایجاد نمود.

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی کوچک

بخش اصلی چیدمان و دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی انتخاب کاشی و سرامیک مناسب می باشد.تنوع زیاد این محصولات در بازار انتخاب را کمی مشکل کرده است در عین حال این تنوع سبب می شود فرد آنچه را که مورد پسند وی می باشد و مناسب استفاده در سرویس بهداشتی خانه است را انتخاب کند. کاشی و سرامیک های موجود در بازار علاوه بر تنوع طرح در ابعاد و رنگ های مختلفی موجود می باشندو می توان گفت جهت استفاده در هر نوع دکوراسیونی مناسب هستند.

طرح و نمای کاشی و سرامیک های استفاده شده در ساخت سرویس بهداشتی بسیار مهم و با اهمیت می باشند زیرا نمای داخلی و دکوراسیون این محا تا حدود زیادی به آنها بستگی دارد. انتخاب این موارد می تواند در زیباتر شدن سرویس بهداشتی یا برعکس در ناهماهنگ نشان دادن این مکان تاثیرگذار باشد.به همین دلیل توصیه می شود در زمان انتخاب با نهایت دقت، عمل نمایید.

چرا برای سرویس بهداشتی کوچک باید از کاشی و سرامیک براق استفاده نمود؟

در حالحاصر در بازار انواع کاشی ها در طرح ها و رنگ های متنوع موجود می باشند که هر کدام از آنها جهت استفاده در مکان خاصی مناسب می باشند. برای سرویس بهداشتی های با فضای کوچک بهتر است از کاشی و سرامیک هایی که براق می باشند و نور را برگشت و منعکس می کنند استفاده شود.

کاشی و سرامیک های که نور را منعکس می کنند سبب می شوند فضای سرویس بهداشتی بزرگتر از حالت عادی دیده شود به همین جهت بهتر است در زمان انتخاب و خرید از مصالح صیقلی استفاده شود.کاشی و سرامیک مات سبب می شود فضای سرویس از آنچه که است نیز کوچکتر دیده شود.

همچنین در سرویس بهداشتی های کوچک بهتر است از روشویی های کابینتی و فلاش تانک توکار نیز استفاده شود زیرا به بزرگتر دیده شدن فضا کمک می کنند.

طرح کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

به دلیل اهمیت دکوراسیون در سرویس بهداشتی هایی با فضای کوچک بهتر است از راهنمای خرید کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی مشاوره بگیرید. طرح کاشی و سرامیک نیز از دیگر مواردی است که می تواند سبب بزرگتر دیده شدن فضای سرویس شود.معمولا برای فضاهای کوچک از طرح های شلوغ و پر از تصاویر انتزاعی نباید استفاده کرد و انتخاب کاشی هایی با طرح گل برجسته می تواند بهترین گزینه باشد.این نوع طرح علاوه بر بزرگتر نشان دادن فضا به زیبایی ان نیز کمک می کند.

همچنین کاشی و سرامیک های با خطوط یک طرفه و راه راه نیز گزینه مناسبی می توانند باشند برعکس کاشی های چهار خانه سبب کوچکتر دیده شدن فضا خواهند شد.

در برخی موار از کاشی و سرامیک هایی استفاده می شود که طرح سه بعدی از طبیعت بر دیوار سرویس بهداشتی ایجاد می کنند. این طرح نیز طرفداران زیادی را پیدا کرده استو فضایی دلنشین و جذاب را ایجاد می کند.

انتخاب رنگ مناسب برای کاشی سرویس بهداشتی

انتخاب رنگ مناسب می تواند تاثیر فراوانی بر بزرگ یا کوچک نشان دادن سرویس بهداشتی و روحیه افراد داشته باشد.در بازار کاشی و سرامیک هایی با تنوع رنگ گوناگون وجود دارند که هر فردی با توجه به علایق و فضای سرویس بهداشتی می تواند انتخاب نماید. رنگ مناسب برای کاشی سرویس بهداشتی با فضای کوچک، رنگ هایی با تن سرد می باشد.البته رنگ هایی با تن سرد می توانند سبب کاهش روحیه در افراد شوند برای رفع این مشکل نیز می تواند از یک ردیف کاشی هایی با طرح و رنگ شاد استفاده نمود.

همچنین برای جذابیت بیشتر و متفاوت دیده شدن سرویس بهداشتی کوچک می توان از دو رنگ متضاد کاشی استفاده نمود. این تضاد رنگ سبب جذابیت هر چه بیشتر و بزرگتر دیده شدن فضا می گردند.

کاشی و سرامیک سفید

در انتخاب و خرید کاشی و سرامیک برای سرویس بهداشتی کوچک به هیچ وجه از رنگ های تیره استفاده نکنید زیرا علاوه بر دلگیر کردن مکان سبب کچکتر دیده شدن فضا نیز خواهند شد.

بهترین انتخاب برای کاشی و سرامیک های سرویس بهداشتی کوچک، استفاده از کاشی هایی به رنگ کرم و یخی می باشد. در صورت عدم پسند می توانید از رنگ های گرم روشن مانند صورتی و آبی روشن استقاده نمایید.یا از یک ردیف کاشی طرح گل در کنار رنگ های روشن استفاده نمایید.

رنگ های روشن و براق علاوه بر بزرگتر نشان دان فضا می توانند سبب زیبایی و جذاب شدن مکان نیز شده و این امر در افزایش روحیه ساکنین خانه نیز تاثیرگذار خواهد بود.

سخن پایانی

در ساخت سرویس بهداشتی کوچک انتخاب کاشی و سرامیک با طرح و رنگ مناسب حائض اهمیت می باشد. در صورت عدم انتخاب درست فضای سرویس بهداشتی کوچکتر و دلگیر خواهد شد.برای رسیدن به این هدف بهتر است در زمان خرید از راهنمای خرید کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی کمک بخواهید. حتما از کاشی و سرامیکی را با رنگ روشن و براق و با طرح هایی ساده یا گلدار بزرگ انتخاب نمایید.