طرحینه

کاشی و سرامیک طرح سنگ قیمت – طرح و مدل جدید 1400

قیمت بالای سنگ طبیعی موجب شده است بیشتر مجریان ساختمانی از کاشی و سرامیک طرح سنگ جهت طراحی دکوراسیون منزل به ویژه سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنند . سرامیک طرح سنگ از نظر ظاهر بسیار شبیه به سنگ طبیعی است بطوری که حتی رگه هایی عینا شبیه سنگ دارند لذا بعد از نصب بسیار طبیعی دیده می شوند .

این نوع سرامیک ها علاوه بر استفاده در دکوراسیون داخلی به عنوان نمای ساختمان نیز تولید شده اند و در دکوراسیون خارجی نیز کاربرد فراوانی دارد .

در کل این طرح از سرامیک ها در کاربردهایی نظیر سرامیک کف طرح سنگ , سرامیک نما طرح سنگ , سرامیک دیوار در انواع طرح ها تولید می شوند. از نکته تمایز این نوع مدل از سرامیک ها می توان به ماندگاری و طول عمر بالا , تمیزکاری آسان و انواع طرح های شیک و ساده آن اشاره کرد.

دکوراسیون شیک و مدرن با سرامیک

درسته که استفاده از سنگ طبیعی همیشه جلوه خاصی به دکوراسیون می دهد ولی با افزایش شدید قیمت سنگ و اینکه یکنواختی و تکراری بودن طرح سنگ های طبیعی موجب شده که کاشی و سرامیک جایگزین آن شود . بطوری که در انواع رنگبندی و طرح به بازار عرضه می شود و کاربردهای مختلفی نیز دارد . و برای تمامی بخش های خانه از آشپزخانه گرفته تا سرویس بهداشتی و نمای ساختمان مدل های خاصی تولید شده است.

کاشی و سرامیک طرح سنگ

سرامیک طرح سنگ سرامیک طرح سنگ سرامیک طرح سنگ سرامیک طرح سنگ سرامیک طرح سنگ سرامیک طرح سنگ کاشی طرح سنگ کاشی طرح سنگ کاشی طرح سنگ

قیمت کاشی و سرامیک طرح سینگ

بر اساس برند و نیز ساخت کاشی و سرامیک طرح سنگ در قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسد بطوری که برخی از آنها ارزان و برخی دیگر گران قیمت هستند . در طرحینه سعی کرده ایم تنوع رنگبندی , برند و تنوع قیمتی زیادی را فراهم کنیم که متقاضی و مشتریان به راحتی بتوانند بر اساس نیاز و بودجه ای که دارند بهترین نوع کاشی و سرامیک را انتخاب کنند.

کاشی طرح سنگ

کاشی طرح سنگ به صورت لعاب دار و بدون لعاب تولید و عرضه بازار می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند بطور مثال کاشی بدون لعاب طرح سنگ همانند کاشی سنگی می باشد . در این بخش از طرحینه تنوع بالایی از انواع کاشی و سرامیک طرح سنگ ارائه کرده ایم . می توانید از فروشگاه مربوطه به راحتی خریداری کنید .

سوالات متداول در رابطه خرید سرامیک و کاشی

در زیر پاسخ یکسری سوالات در رابطه با نحوه خرید کاشی و سرامیک از فروشگاه های معرفی شده در طرحینه ارائه می کنیم . هر فروشگاه ویژگی های خاص خود را دارد لذا در انتخاب خود دقت کنید.

هزینه حمل و نقل سرامیک طرح سنگ چقدر است ؟

هزینه باربری همانند سایر کارها بسته به میزان بار و مسافتی است که خودرو باید طی کند . از طرفی هزینه کارگر نیز هست که همه این موارد بر عهده خریدار است .

قیمت سرامیک و کاشی طرح سنگ ؟

تمامی قیمت هایی که در طرحینه ارائه میشود بروز می باشد و در صورت تغییر قیمت به هر دلیلی قیمت موجود در وب سایت نیز عوض می شود . تنوعی قیمتی بالاست و لذا در انتخاب خود دقت کافی داشته باشید .

کاشی از کارخانه ارسال می شود ؟

بله کاشی خریداری شده به صورت مستقیم بر اساس شفارش مشتری از کارخانه بارگیری شده و در محل تحویل داده می شود .