طرحینه

کاشی کاری ساختمان در تهران , کاشی کاری ساده منزل

کاشی کاری

نصب و اجرای کاشی ، جزو رایج ترین روش ها برای پوشش کف ساختمان ها می باشد. در واقع ، کاشی ها جزو مصالح مهم و کاربردی در صنعت ساختمان سازی می باشد.

کاشی کاری

اگر قصد نصب و اجرای کاشی در ساختمان خود را دارید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. در اینجا توضیحات کاملی در رابطه با نصب کاشی ارائه می دهیم.

نصب کاشی و کاربردهای آن

نصب کاشی ، یکی از مهم ترین کارها در تعمیرات ساختمان می باشد. کاشی کاری می تواند به عنوان کفپوش و دیوارپوش استفاده شود.

کاشی کاری

نصب کاشی و سرامیک مزیت های بسیار زیادی دارد. برخی از این مزیت ها عبارتند از: 

  • سازگاری با طبیعت
  • ماندگاری بالا
  • نصب سریع و آسان
  • امکان نصب بر روی سطوح مختلف
  • امکان نظافت و شستشوی آسان
  • تنوع بسیار زیاد
  • قیمت مناسب

کاشی ها و سرامیک ها در سبک ها و طرح های متنوعی در بازار موجود می باشند. و متناسب با هرنوع طراحی دکوراسیون ، سبک و طراح ایده آلی موجود می باشد.

نصب کاشی و سرامیک یک کار حساسی می باشد و نیازمند دقت بیشتری می باشد. از این رو توصیه ما به شما این است که کاشی کاری و سرامیک کاری ساختمان خود را به یک کاشی کار و متخصص حرفه ای واگذار کنید.

افراد مختلفی در شهر تهران و شهرستان ها خدمات نصب کاشی و سرامیک را ارائه می دهند. با تحقیق و جستجو می توانید یک کاشی کار حرفه ای پیدا کنید.

دلایل نیاز به  کاشی کار

شاید در ظاهر نصب کاشی و سرامیک در کف کار آسانی به نظر برسد. این در حالی است که ؛ انجام این کار نیازمند تجربه و مهارت خاصی می باشد. از این رو استخدام یک استادکار ماهر و با تجربه برای نصب با دقت ضروری می باشد.

عملیات کاشی کاری در ساختمان شامل بخش های مختلف می باشد : نصب کاشی در کف خانه، نصب کاشی در آشپزخانه و سرویس بهداشتی . تمامی این عملیات باید توسط متخصص و استاد ماهر در زمینه نصب کاشی انجام شود.

سرامیک کاری نیز همانند کاشی ، می تواند در بخش های مختلف ساختمان نظیر است سرامیک کاری کف آشپزخانه، سرامیک کاری کف سالن، سرامیک کاری کف حیاط، سرامیک کاری دیوار حیاط و سرامیک کاری استخر اجرا شود. که باید توسط افراد متخصص در زمینه سرامیک کاری انجام شود.

متخصصین نصب سرامیک و کاشی ، بعد از اتمام عملیات ساختمان سازی یا بازسازی ساختمان کاشی کاری و سرامیک کاری را به عنوان کفپوش و دیوارپوش اجرا می کنند.

کاشی ها و سرامیک ها نیز آسیب پذیر می باشند. در صورت هرگونه شکستگی ، لق شدگی و یا هر آسیب دیگر می توانید از متخصصین نصب سرامیک و کاشی برای رسیدگی مجدد کمک بگیرید.

نحوه استخدام  یک کاشی کار خوب

برای استخدام این فرد می توانید از یک شرکت بازسازی ساختمان کمک بگیرید. این شرکت ها با در اختیار داشتن نیروهای متخصص شما را در نصب و اجرای کاشی و سرامیک یاری می کنند.

از جمله سوالاتی که می توانید با متخصصین نصب کاشی مطرح کنید .

قبل از شروع پروژه کاشی کاری یا سرامیک کاری ، در رابطه با هزینه نصب کاشی و سرامیک ، چگونگی پرداخت هزینه، مدت زمان لازم برای نصب کاشی و سرامیک ، تضمین انجام کار در زمان تعیین شده ؛ و تضمین کیفیت اجرای کاشی با متخصص نصب کاشی به توافق برسید.

در نظر داشته باشید که در رابطه با  تمامی جزئیات کار و تعهدات با متخصص به نتیجه برسید و تمامی توافقات را در قالب قرارداد ثبت نمایید. با انجام این کار با خیالی آسوده می توانید پروژه خود را به استادکار ماهر بسپارید و خیالتان بابت اجرای به موقع آسوده باشد.

نحوه محاسبه هزینه کاشی کاری

هزینه اجرای کاشی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برخی از این فاکتورها عبارتند از :

• متراژ فضا

معمولا هزینه نصب کاشی بر اساس متراژ فضا محاسبه می شود. به غیر از متراژ ، فاکتورهای دیگری در تعیین هزینه پروژه نصب کاشی دخالت دارند.

• درجه یک و مرغوب بودن کاشی

یعنی هرچه قدر کاشی گران تر باشد ، هزینه نصب آن نیز گران تر خواهد بود.

• قیمت مواد و مصالح مورد نیاز

هزینه و قیمت مصالح در شهرهای مختلف متفاوت می باشد. این موضوع درتعیین هزینه نصب کاشی بی تاثیر نخواهد بود.

• تخریب و زیرسازی

در برخی موارد ، قبل از شروع پروژه کاشی کاری ، ممکن است نیاز به تخریب و زیرسازی وجود داشته باشد. که هزینه این کار نیز جداگانه حساب خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با لیست هزینه ها می توانید با متخصص نصب و اجرای کاشی صحبت کنید.

نکات قابل توجه در هنگام نصب کاشی

از جمله نکات مهم در زمان نصب و اجرای کاشی موارد زیر می باشد: 

• انتخاب طرح و ابعاد

یکی از فاکتورهای مهم در هنگام نصب و اجرای کاشی انتخاب طرح و ابعاد کاشی می باشد. این کار تاثیر به سزایی در طراحی فضای مد نظر دارد. به عنوان مثال در طراحی دکوراسیون مدرن ، باید از کاشی کاری مدرن استفاده کنید. از این رو در زمان خرید کاشی باید دقت و حساسیت بیشتری به خرج دهید.

از این رو توصیه ما به شما این است که ، با یک یک دیزاینر و طراح با تجربه در این زمینه مشورت کنید.

• دقت در عملیات برش کاشی

در زمان اجرای پروژه نصب کاشی در مورد اجرای کارهای مقدماتی نظیر برش دقیق اندازه گیری های صحیح دقت نمایید. اگرچه ؛ استاد ماهر و باتجربه از عهده ی انجام این کار به خوبی برمی آید. اما توصیه ما به شما این است که خودتان نیز در این زمینه ، توجه لازم را داشته باشید.

مزایای استخدام متخصص کاشی کاری

• اجرای به موقع و تضمین شده پروژه

• مشاهده  نمونه کارهای قبلی توسط استادکار

• صرفه جویی در زمان و هزینه

• بهره مندی از خدمات پشتیبانی

برای استخدام می توانید درخواست و تقاضای خود را به شرکت بازسازی ساختمان بازگو کنید. این شرکت ها با بررسی شرایط و نیازهای شما بهترین متخصص را به شما معرفی می کنند. و اجرای پروژه را تضمین می کنند.