طرحینه

کاغذ دیواری آبرنگی با طرح های متنوع – قیمت کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری آبرنگی با طرح های متنوع ، قیمت کاغذ دیواری آبرنگی : 

همه ما انسان ها همواره به دنبال این موضوع هستیم که محل زندگی و کار خود را زیباسازی کنیم . یکی از صنایع کاربردی که در بازسازی ساختمان نقشی اساسی دارد صنایع کاغذ دیواری آبرنگی می باشد . این صنعت به سرعت در حال گسترش و پیشرفت بوده و روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می گردد .

کاغذ دیواری آبرنگی

زمانی که از کاغذ دیواری جهت بازسازی ساختمان استفاده می کنیم یکی از مهم ترین مسائلی که بسیار می تواند اهمیت داشته باشد رنگ کاغذ دیواری است . در رنگبندی کاغذ دیواری تنوع رنگ زیاد وجود داشته و کاغذ دیواری آبرنگی یکی از مشهورترین طرح ها می باشد .

تنوع رنگ در کاغذ دیواری آبرنگی

تنوع رنگ می تواند در کاغذ دیواری بسیار مهم باشد تا حدی که تفاوت رنگ ها می تواند سبب ایجاد دو نوع کاغذ دیواری مختلف شود . این تفاوت ها می تواند سبب تمایز در نوع استفاده و کاربرد آنها نیز گردد .

کاغذ دیواری طرح آبرنگ از زیباترین و پرکاربرد ترین نوع کاغذ دیواری به شمار می رود و در بین مردم محبوبیت خاصی پیدا کرده است .در ادامه مقاله در مورد این دسته از کاغذ دیواری ها بیشتر صحبت خواهیم کرد .

چگونگی نام گذاری کاغذ دیواری آبرنگی

شما اولین باری که نام کاغذ دیواری آبرنگی را شنیدید اولین چیزی که به ذهنتان خطور کرد چه بود ؟ شاید نقاشی های آبرنگی دوران کودکی تان را به یاد آوردید . صاحبان صنایع کاغذ دیواری با الهام از همین رنگ های متنوع ابرنگ و نقاشی های دوران کودکی دسته ای از کاغذ دیواری را طراحی و تولید کرده اند که به کاغذ دیواری آبرنگی شهرت پیدا کرده است .

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری طرح آبرنگ یا آبرنگی دسته ای از کاغذ دیواری ها می باشد که از نوع کاغذ دیواری های گل دار هستند و دارای تنوع رنگ فراوان می باشند . همین تونع رنگ فراوان این دسته از کاغذ دیواری ها را شبیه به نقاشی های دوران کودکی مان کرده است . و کاغذ دیواری آبرنگی نام گرفته است.

زمانی که صحبت از تنوع رنگ و طرح آبرنگی به میان می آید احساس شادابی در انسان دست می دهد و از حال هوای منطقی و رسمی دور می سازد .

مشخصات کاغذ دیواری طرح آبرنگ

یکی از مهم ترین ابزارها جهت بازسازی منازل و مکان های دیگر استفاده از دیوار پوش هایی به نام کاغذ دیواری می باشد که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است . از بین کاغذ دیواری ها دسته ای به نام کاغذ دیواری آبرنگی وجود دارد که استفاده از آن می تواند حال و هوای محل زندگی یا کار را تغییر داده و روحی تازه به آن ببخشد . از جمله مشخصات این کاغذ دیواری عبارتند از:

  • رنگ های شاد و جذاب

این دسته از کاغذ دیواری ها دارای رنگ های جذاب و شاد مانند نقاشی های آبرنگی کودکان می باشد همچنین شباهت بسیاری به کاغذ کادوهای رنگی دارد که از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفتند .

  • استفاده از طرح گل

در صنعت تولید کاغذ دیواری طرح آبرنگ می توان از هر تصویری با رنگ و طرح متفاوت استفاده نمود اما بیشتر در تولید این دسته از کاغذ دیواری ها از طرح گل استفاده می گردد . این کاغذ دیواری ها در ابعاد گوناگون و در نوع های مختلف از جمله قابل شستشو ،غیر قابل شستشو ،چسبدار و یا نوع بدون چسب تولید شده و روانه بازار می گردد .

  • مقاومت در برابر نور خورشید

کاغذ دیواری آبرنگی در برابر تابش مستقیم نورخورشید مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی دهد . همچنین این کاغذ دیواری خوش طرح و رنگ می توان عایق خوبی در برابر نفوذ گرما یا سرما به خانه باشد . ابعاد مورد استفاده از کاغذ دیواری آبرنگی باتوجه به ابعاد خانه باید خریداری گردد اما ابعاد معمول آن در بازار معمولا به عرض 0.5 متر و به طول 10 متر می باشد .

  • طرح های متنوع

طرح آبرنگ بسیار پرطرفدار بوده و در ساخت برخی دسته دیگر از کاغذ دیوار ها نیز امکان استفاده از آنها وجود دارد از جمله می توان به ساخت کاغذ دیواری هندسی، کاغذ دیواری کودک، کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری تصویری و نوشتاری اشاره نمود .

  • محبوبیت

کاغذ دیواری آبرنگی به عنوان پرطرفدارترین کاغذ دیواری مورد استفاده عموم شناخته می شود . این دسته از کاغذ دیواری ها می تواند سبب بالارفتن روحیه طبیعت گرایی و ذوق و هنر در ایرانی ها گردد . زیرا در ساخت این دسته از کاغذ دیواری ها تصاویر فانتزیبا رنگ های متنوع به کار رفته تا روح و روان فرد را آرام سازد.

کاربرد کاغذ دیواری طرح آبرنگ

از کاربردهای این کاغذ دیواری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی فضایی فانتزی

این نوع کاغذ دیواری بیشترین کاربرد را می تواند برای افرادی داشته باشد که از فضاهای خشک و بی روح خسته شده اند و به دنبال ایجاد فضایی فانتزی و زیبا و انواع طرح و ها و رنگ های شاد و جذاب هستند .

  • استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب

بیشترین استفاده از کاغذ دیواری آبرنگی معمولا در اتاق خواب ها می باشد .

اتاق خواب مکانی برای آرامش روح و جسم می باشد بنابرین فرقی ندارد اتاق خواب کودک یا نوجوان باشد یا اتاق خواب تازه عروس و داماد . به هر حال کاغذ دیواری ابرنگی می تواند بهترین گزینه باشد .

  • استفاده از کاغذ دیواری در پذیرایی

علاوه بر اتاق خواب ها استفاده از کاغذ دیواری طرح آبرنگ با پوستر های جذاب و متنوع می تواند دکوراسیون پذیرایی شما را متحول کند .این نوع کاغذ دیواری اشتیاق به زیستن را در دل ها زنده نگه میدارد و بسیار آرامش بخش است .

گاغذ دیواری آبرنگی

انتخاب کاغذ دیواری آبرنگی بیشتر سلیقه خانم های جوان و دختر خانم ها می باشد زیرا طرح ابرنگی می تواند با هر سبک و استایلی ست شود و زیبایی دوچندان ایجاد نماید .

  • آتلیه و آرایشگاه زنانه

استفاده از این دیوار پوش های جذاب در آتلیه ها و آرایشگاه های زنانه و برخی دیگر از کان های بسته و کوچک می تواند سبب دل انگیز شدن محیط گردد .

قیمت کاغذ دیواری آبرنگی

در زمان بازسازی محل زندگی و کار شخص باید از قبل میزان هزینه ها را براورد کرده وسرمایه مورد نیاز را تهیه نماید . در بازسازی ساختمان بهتر است از جنس های مرغوب و با کیفیت اسافده کرد تا به علت معیوبی و خرابی هزینه اضافی در سالهای بعد متحمل نشد .

استفاده از کاغذ دیواری نیز از این اصل مستثنا نیست . اگر شما نیز برای بازسازی ساختمان خود قصد استفاده از کاغذ دیواری آبرنگی به عنوان دیوار پوش را دارید حتما جنس مرغوب و با کیفیت را انتخاب نمایید . زیرا در صورت کیفیت نامطلوب کاغذ دیواری آبرنگی سالهای بعد مجبور به ترمیم یا تعویض آن خواهد شد که در این صورت هزینه اضافی برای شما خواهد داشت .

نباید در بازسازی ساختمان به فکر هزینه کمتر باشید زیرا ممکن است انتخاب جنسی با هزینه کمتر به نامرغوب بودن وکبفیت پایین آن بیانجامد .توصیه می کنیم هرگز به صرف ارزان قیمت بودن کاغذ دیواری ، آن را انتخاب نکنید.

فروش کاغذ دیواری طرح آبرنگ

در حال حاضر کاغذ دیواری جایگاه ویژه ای در صنعت و بازارهای داخلی ایران پیدا کرده است و در بین مردم نیز محبوبیت داشته و استفاده می گردد .

علاوه بر فروش در بازارهای داخلی به روش حضوری ، امروزه با گسترش وسایل ارتباطی و اینترنتی فروش کاغذ دیواری آبرنگی از طریق اینترنت و به صورت غیرحضوری نیز وجود دارد و روز به روز در حال رونق می باشد .

به دلیل استفاده از این محصول در مکان های مختلف اعم از مسکونی یا تجاری بازار آن پر رونق می باشد و افراد زیادی به فروش این نوع کاغذ دیواری مشغولند .

اگر شما نیز به دنبال شغلی خوب و بادرآمد کافی می باشد می توانید با ورود به صنعت فروش کاغذ دیواری طرح آبرنگ ،محصولات خود را به صورت عمده و خرده در داخل ایران یا بازارهای خارجی به فروش برسانید .

خرید کاغذ دیواری آبرنگی

افرادی که قصد خرید کاغذ دیواری طرح آبرنگ را دارند می توانند به صورت حضوری به فروشگاه های عرضه کنده این صنایع مراجعه نموده و یا به صورت اینترنتی و مجازی از سایت های معتبر این محصول را خریداری نمایند . در خرید اینترنتی از معتبر بودن سایت و تضمین کالای آن اطمینان حاصل نمایید .